186. Kāds bija mūsu Pestītāja pazemības stāvoklis?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 vēlreiz par Svēto Garu

Lapa  Lapa 3 no 3:  « Atpakaļ  1  2  3
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#21 Nosūtīts: 16.09.2007 16:12   Laboja talyc
  


Izskatās beidzot arī Ervīnam ir pienācis laiks
sākt sludināt sevi

... nu ko visu cieņu,
ka tik ilgi biji spējis noturēties
līdz šim to nedarot
- - -
Es-Man-Mans tev, E-r-vīn
spiežas gar visām tavām nolāpītajām
jūsmošanas ielāpu noklātajām panckām

"apsveicama" ir arī tava cenšanās "atgriezt" Ingaru


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Mulders
e-baznīcēns
#22 Nosūtīts: 17.09.2007 14:37
  


Ervīns, Dievs deva brīnumus, lai taptu apstiprināta Apustuļu mācība, lai ikviens redzētu, ka tas, ko Apustuļi runā ir no Dieva un viņu vārdi nav viņu pašu, bet Dieva vārdi... Ar laiku beidzās Apustuļu laiks un tamdēļ viņi mums atstāja Rakstīto Dieva Vārdu... Tagad Dieva Vārda autoritāte balstās to autoru autoritātē. Jo mēs zinām, ka Apustuļi bij no Dieva sūtīti, tamdēļ mēs ticam Dieva Vārdam un mums nevajag citu apliecinājumu tam, ka Raksti IR Dieva Vārds.
Luterāņi neatmet mācību par brīnumiem, bet stingri iestājas par to, ka brīnumi nenotiek lai "pazīmētos" vai lai pierādītu ka mēs esam "pareizie", jo kā var redzēt pēc burvjiem Faraona galmā, arī Velns prot taisīt trikus un mēģina apstiprināt savu spēku un savu mācību ar brīnumiem.
Redz, tas ka tu neņemsies spriest kur ir Velna un kur Dieva brīnumi, tad tu JAU esi Velna varā, jo Velns var tevi apčakarēt kā mazu ezīti, jo tu ticēsi brīnumam pat ja tas tiks pavadīts ar pretbiblisku mācību. Bet mums ir Dieva apstirpinātu apustuļu Vārdi un Mācība ar kuru tad mēs varām Garus pārbaudīt un visai droši bez šaubīšanās atmest maldu brīnumdarus, jo mēs droši un 100% ticam, ka Dieva Vārds ir Svētā Gara vārds. Bet tu pats liecini, ka neesi pārliecināts un spējīgs spriest par Brīnumiem. Bet ja neesi spējīgs spriest, tad kamdēļ uz tiem tici?
Jā šodien arī ir pravieši un brīnumu darītāji, jā šodien Dievs nav atņēmis savas dāvanas, bet devis tās vēl klāt... taču tur, kur ir Dieva Vārds, kam tev tur vēl brīnumus vajag... vai tad netici, ka Bībele ir Dieva Vārds. Bet ja tici, tad kamdēļ prasi brīnumus.

talyc
e-kardināls
#23 Nosūtīts: 17.09.2007 19:29
  


neiebilstu, mulder
(vienīgi jautājums par to ezīšu čakarēšanu
mums vēl tā kā būtu jāpārrunā


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Ervīns
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 18.09.2007 18:37
  


talyc,
nu ko tu cepies?

Es – Man-Mums vārdu lietojums šai diskusijā saistīts tikai un vienīgi ar vēlmi paskaidrot, ko par konkrēto jautājumu domāju es personīgi vai manis pārstāvētā konfesija/kustība. Tā nav kaut kāda sevis vai savas mācības sludināšana, bet gan tas, kā mūsu konfesijā saprot to vai citu Rakstu vietu. Manuprāt, ir labāk atklāti pateikt, kā mēs saprotam kādu Bībeles fragmentu, ar piebildi, ka varam arī kļūdīties, nekā lepni paziņot: tā saka Raksti!, būtībā sniedzot savu, dažkārt „aiz matiem” pievilktu Rakstu interpretāciju.

Dies, pas, nemūžam neesmu centies „atgriezt” ne Ingaru, ne kādu citu. Vienkārši neviens šai polemikā pat netaisījās atbildēt uz cilvēka visai pamatotajiem jautājumiem. Vai es vainīgs, ka e-sencei patīk skaļi izrunāties „krugom da okolo”, tā arī „tolkom” neko neatbildot uz viņam neērtiem jautājumiem?

Ja tev ir pretenzijas, pierādi ar Rakstiem, ka man nav taisnība.

Ervīns
e-baznīcēns
#25 Nosūtīts: 18.09.2007 18:57
  


Mulders,
paldies, ka mēģini nopietni atbildēt uz nopietni uzdotu jautājumu. Tikai ne jau ar mani tev vajadzētu diskutēt, bet ar luterāni Ingaru, uz kura uzdotajiem jautājumiem, starp citu, neviens tā arī nav pacenties atbildēt.

1. Kā tev šķiet, vai Jēzus un apustuļi darīja brīnumus tikai tāpēc, lai pierādītu, ka ir Dieva sūtīti? Bet, ja nu cilvēki būtu viņiem ticētu uz vārda, tad, Tavuprāt, brīnumi nebūtu notikuši? Apsēstie būtu atstāti dēmonu varā, slimie un kroplie tā arī paliktu slimi, izsalkušie un izslāpušie nepaēdināti? Vai tomēr Jēzus un viņa mācekļi to nedarīja arī cilvēku dēļ, lai tie saņemtu reālu palīdzību īstā laikā? Es Bībelē lasu un esmu pārliecināts, ka Dievam rūp ne vien cilvēka garīgais (kas, protams, ir vissvarīgākais mūžības perspektīvā), bet arī dvēseles (emocionālais) un, kamēr vēl esam miesā, fiziskais stāvoklis. Citiem vārdiem, Dievam rūp viss cilvēks. Tu iebilsti?

2. Jau rakstīju par stereotipiem. Vai tiešām tu domā, ka brīnumi ir vajadzīgi mums ticīgajiem, lai noticētu Dieva Vārdam? Nezinu nevienu nopietnu kristieti, kura ticības pamatā būtu brīnumi, tāpat neesmu dzirdējis, ka kāds no sludinātājiem tā būtu mācījis. Ticības pamats ir Dieva Vārds, bet zīmes un brīnumi ir tikai tāda „piemetamā daļa”. Starp citu, ticība tam, ka Kristus Draudze ir pārdabīga un veic pārdabīgu kalpošanu, ka visas Svētā Gara dāvanas draudzē darbojas arī šodien, ka brīnumi notiek arī šodien, ir balstīta tieši Rakstos. Ticot Rakstiem mēs ticam arī brīnumiem, par kuriem tie runā – te nav nekādu pretrunu.

3. Zīmes un brīnumi, gluži tāpat kā Jēzus un apustuļu laikos, ir domāti neticīgajiem kā apstiprinājums, ka Dievs ir dzīvs un pilda savus apsolījumus. Es neredzu nekādas atšķirības starp antīko un mūsdienu cilvēku. Kā Jēzus un pirmdraudzes laikā bija vajadzīgs apstiprinājums sludinātajam vārdam, tā arī šodien. Teikt, ka šodien ir rakstītais Dieva Vārds, tāpēc cilvēkiem būtu jātic uz vārda, nav nekāda pamata. Viņiem "pie kājas" tāds rakstītais vārds, gluži tāpat kā sludinātais. Toties es zinu ļoti daudzus cilvēkus, kas pie ticības nonākuši tieši caur kādu brīnumu, ko piedzīvojuši no Dieva. Sākumā bija brīnums, pēc tam mācība un dziļāka sapratne. Ne velti misionāri, neatkarīgi no konfesijas, visai bieži savā darba laukā piedzīvo pārdabiskas Dieva izpausmes.

4. Kas attiecas uz nespēju atšķirt brīnumus, tad es domāju tos brīnumus, kas notiek kristīgās draudzēs. Nav runa par brīnumiem ārpus kristīgās sabiedrības, par ekstrasensiem, pūšļotājiem, ezotēristiem un new age. Tur viss ir skaidrs. Runa ir par kristiešiem un te nu es tiešām cenšos spriedumu neizteikt. Viedokli izteikt varu, bet tiesu atstāju Dievam. Nepareiza sludināšana? Ja tā ir skaidrā pretrunā ar Rakstiem, tad, protams, bet lielākā daļa parasti ir interpretācijas jautājums. Tu teiksi, ka tie un tie sludina nepareizi, viņi, savukārt, ka nepareizi sludini tu. Un katrs paliksiet pie savas taisnības. Bet, kuram patiesi bijusi taisnība, to izšķirs Dievs un Mūžība.

5. Tu raksti, ka brīnumi ir jāpārbauda Rakstu gaismā. Ja uzmanīgi lasīji, es arī par to pašu. Tu raksti, ka luterāņi nenoliedz brīnumu un Gara dāvanu darbību šodien. Kādi varbūt nenoliedz, taču esmu dzirdējis arī gluži pretēju viedokli, proti, ka ārpus Rakstiem un Sakramentiem Dievs ar cilvēkiem šodien nekontaktē un brīnumu laiks ir beidzies. Tas gan rada jaunus jautājumus: ja es, piemēram, nolasu slimam cilvēkam Rakstu vietas, kas runā par dziedināšanu, pēc tam lūdzu par viņu un slimais tiek dziedināts, vai tas ir noticis caur Dieva Vārdu vai nē? Vai, ja es, balstoties Rakstos tektajā, aicinu pie sevis draudzes vecajus, lai tie svaida mani ar eļļu un lūdz par mani, vai tā ir Dieva darbība caur Vārdu vai nav? Tieši šādus jautājumus uzdeva Ingars, taču atbildes nebija.

6. Bībelē es nevaru atrast nekādu pamatojumu idejai, ka Svētā Gara dāvanas domātas tikai noteiktam laikmetam un vēlāk to darbība ir izbeigusies. Šāds skaidrojums tika izdomāts laikā, kad Svētā Gara dāvanu lietošana draudzē vairs netika praktizēta, bet kaut kā to izskaidrot vajadzēja, jo cilvēki sāka taujāt, kāpēc tāda neatbilstība starp to, ko par pirmkristiešu draudzi viņi lasīja Bībelē un to, ko redzēja savā draudzē. Vēlāk, kad patiešām parādījās ticīgo pulciņi, kur zīmes un brīnumi sāka notikt, to, protams, nosauca par velna darbu, neskatoties uz to, ka par tieši tādiem pašiem brīnumiem var lasīt Bībelē. Līdz šim neviens oponents nav varējis man uzskatāmi pierādīt, ka Raksti kaut kā pamatotu Baznīcas pārdabiskās šķautnes izbeigšanos. Tāpēc, ka šāds pamatojums Rakstos nav atrodams, to var tikai izdomāt un pateikt, ka izdomātais atbilst loģikas principiem. Bet man ar to ir par maz - man vajag pierādījumus Rakstos. Soli Scriptura!

Mulders
e-baznīcēns
#26 Nosūtīts: 18.09.2007 19:27
  


1. Jā ja cilvēki ticētu, tad Dievam nebūtu jādara brīnumi vairāk kā viņš to dara šodien! Šodien mums arī ir Dieva dāvātas lietas gan dziedināšanai gan citu nelaimju risināšanai! Apustuļi un Kristus apliecināja to ar šiem Darbiem, lai Vārdiem ticētu. Kristus bieži savus darbus saistīja ar ticību viņa vārdiem.

Jan 14:Vai tu netici, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī? Vārdus, ko Es jums saku, Es nerunāju no Sevis; bet Tēvs, kas pastāvīgi ir Manī, dara Savus darbus. Ticiet Man, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī; bet, ja ne, tad vismaz šo darbu dēļ ticiet!

Redzi... vārdiem jātic... Bet ja ne vārdiem, tad paliek darbi! Tātad ja tu meklē darbus, tad tu jau netici Kristus Vārdiem. Labi ka vismaz darbiem tici, bet svētīgs tas, kas neredz bet tic!

Tālāk:

Luk 4:
24 Bet Viņš teica: "Tiešām Es jums saku: neviens pravietis netiek cienīts savā tēvu zemē.
25 Jo patiesi Es jums saku: daudz atraitņu bija Israēla zemē Ēlijas dienās, kad debess bija aizslēgta trīs gadus un sešus mēnešus, tā ka liels bads nāca pār visu zemi,
26 tomēr Ēlija netapa ne pie vienas sūtīts kā vien pie atraitnes Sareptā, Sidonijā.
27 Un daudz spitālīgo bija Israēla zemē pravieša Elīsas laikā, tomēr neviens no tiem netika šķīstīts kā vien sīrietis Naamans."

Vietu kur Kristus atlaiž grēkus, bet Jūdi viņu zaimo, un tad Kristus speciāli saka šos vārdus: Bet lai jūs zinātu, ka Cilvēka Dēlam ir vara virs zemes grēkus piedot." Viņš saka uz triekas ķerto: "Celies, ņem savu gultu un ej uz mājām."

Redzi... Viņš dziedināja FIZISKI tikai tad, kad bij dziedinājis GARĪGI (cilvēkam grēki tapa piedoti) bet apkārtējā pasaule neticēja. Tāpat arī tu... ja tu prasi brīnumus... tā ir pirmā un galvenā liecība ka tu NETICI Vārdiem, ko Kungs ir runājis! Arī tu šodien, kad Luterāņu Mācītājs uzliek rokas un saka "Es tev piedodu tavus Grēkus" teixi tieši šos vārdus - "Kas var piedot grēkus izņemot Dievu" un gaidīsi zīmi! Bet nu vairs zīmes netiek dotas... pietiek... ja tu netici Jēzus Vārdiem, neticēsi arī ja Miroņi augšām celsies. Bet ja tu tici ikvienai mācībai kas trikus māk taisīt, tu ticēsi arī Faraona burvjiem!

2. Tur tā nelaime ka harizmāti vienmēr tiecās pēc "piemetamās daļas" un pēc tās spriež par to vai tur ir Galvenā Manta. Tai skaitā arī par to ziedojumiem un labklājības teoloģiju... Vārdi skaisti, tak praksē var redzēt, ka ikviens harizmāts stāv un krīt par šo "piemetamo daļu". Redzi... man ir vienalga vai draudzē ir brīnumi vai nav, vai tur ir 3 tantiņas vai stāvgrūdām pilns stadions, ja tur sludina Dieva Vārdu un sakramentus pārvalda, tur IR KRISTUS, ja Dieva Vārds netiek sludināts vai tiek sagrozīts līdz nepazīšanai, tad nekādi "triki" un "brīnumi" mani nepaturēs tur, kur Kristus nav apsolījis būt!

3. Jūsu padevīgais kalps savā dzīvē nav redzējis NEVIENU no harizmātu daudzinātajiem brīnumiem. Man brīnums jau ir tas, ka šodiena ir pienākusi! Ja tev tas nav pietiekams brīnums, tad viss jautājums ir par brīnumu gradāciju. Izraēls pie Sinaja kalna tādas zīmes un brīnuus redzēja, bet tas nekādīgi negarantēja viņu ticību... nepaspēja ne Mozus lāgā kalnā uzkāpt, kā šie jau atkal savos elkos bij metušies... Brīnumi NEKO negarantē! Ja sirds ir nocietināta, tad pie pakaļas visi brīnumi. Ticība nāk no Vārda nevis no brīnumiem. Vārds ir tas, kas rada ticību nevis zvārgulīši un zvaniņi! Tu varbūt zini kādus kas ir ticējuši jo trikus redzēja, es NEZINU nevienu, kas būtu pie Kristus nācis pirms tam nesaņemot Dieva Vārda un Evanģēlija pasludinājumu! Ja kāds tic uz Dievu bez Evanģēlija dzirdēšanas, tad tas nav Jahve uz ko viņš tic bet kāds pašizdomāts elks un atkal ir pie pakaļas cik daudz brīnumu tur fonā rēgojas! Ja kāds sludina citu evanģēliju kaut arī tas būtu pats Pāvils vai Enģeļi, nolādēts tāds. Un Velns nāk arī gaismas enģeļa izskatā!

4. Evanģēlija vēsts ir ļoti vienkārša. Pāvils to izsaka 5os pantos 1 Kor 15 nodaļā. Kristus par mani miris un tamdēļ es esmu pestīts neatkarīgi no saviem darbiem, jo tie ir melni kā ogle visiem! Arī RKB un Pareizticīgie reportē brīnumus savā vidū! Vai tu ar viņiem iesi kopā? Ja nē, tad kāpēc, un kā tu zini ka viņi interpretē nepareizi... viņiem ir 2000 gadu veca interpretācija, tev tikai knapi gadsimts... ar ko tu mērosies? Brīnumi arī viņiem ir un krutāki nekā tev!

5. Brīnumi var notikt tikai Rakstu gaismā. Nekā savādāk! Tas ko tu teici ir Rakstu gaismā apstiprinātas lietas. Pagaidām es nezinu gan nevienu Harizmātu kas būtu kādu dziedinājis pa īstam. Hipohondriķu un Psihosomatisko slimību dziedināšana... nu psihoterapijas paveids tas ir. Varbūt labi! Taču tik daudz frauda pasaulē, ka es pagaidām atļaušos neticēt, ka par dziediāšanu var ieskaitīt kāda galvassāpes pāriešanu! Vēl kāds prikols... ja tu saki ka kaut kādi brīnumi notiek ar tavu darbošanos UN tādi paši brīnumi tiek reprotēti pie Šamaņiem, Muslimiem, Budistiem... tad vai es varu spriest, ka arī pie viņiem Sv. Gars darbojas. Šamaņu vidū runāšana mēlēs ir parasta lieta... tik mēļu tulkošana tik pat reta kā pie mūsu harizmātiem. Taču tie kristieši kam IR mēļu tulkošanas dāvana visi kā viens reportē, ka harizmātu dievkalpojumos mēlēs tiek Dievs zaimots... Tad nu jautājums, kad tu runā mēlēs kā tu zini vai tu slavē Dievu vai zaimo Dievu. Personīgās sajūtas nevar tikt ņemtas par atskaites punktu, jo opijs arī rada jaukas sajūtas! Kā tu bez mēļu tulkošanas zini, ka tava "davana" ir Dieva ne Dēmonu dāvana?
Dziedināšanu derētu demonstrēt kontrolētā vidē... reportēt tādu cilvēku par kuru ir Medicīnisks ieraksts, ka viņam bij konkrētā kaite un nekāda palīdzība neder, un ka pēc "seansa" šī kaite ir pārgājusi - tāds pats Medicīnisks ieraksts. Cik zinu slavenie Benniji HInni neko tādu nav demonstrējuši, tieši otrādi ir parādīts, kā viņi selektīvi trikus taisot ārstē visādus hipohondriķus nevis īstenus slimos!

6. Bībelē es arī neatrodu apsolījumu ka visur obligāti būs visas dāvanas, ka visur būs visi brīnumi. Dievs dziedina tur kur ir slimie, runā valodās, tur kur nav Dieva Vārds oriģinālvalodā, identificē Garus tur kur tie ir ielauzušies... Dievs neko nedara lai zīmētos, tāpat Dievs bezgalīgi neapstiprina savu autoritāti ar Uguns Stabu naktī un Dūmu Stabu dienā! Dieva brīnumi ir RETI... un to ka Brīnumi nav primārais un pat vairāk, ka Kristus dusmojas par tiexmi pēc brīnumiem, to parāda Dieva Vārds... Ja jūs neredzat zīmes, jūs neticat! Tas bij Kristus pārmetums kādam, kas prasīja dziedināšanu! Vai tad ko sliktu prasīja... bet tāda atbilde!

Tādējādi... ja tev ir dāvanas un brīnumi, labi... bet ja tu ar saviem brīnumiem lielies tas nav pēc evanģēlija. Kas lielās, lai lielās ar to Kungu!
Es varu droši teikt... manā draudzē notiek lielākie brīnumi kādi var notikt... cilvēki atgriežas, tic un iemanto mūžīgo dzīvošanu! Un tas viss BEZ ārējām zīmēm!
Tad kur ir lielāks brīnums... vai tur kur cilvēki tic tikai no "plika' Dieva Vārda un "plika" sakramenta, vai tur kur vēl ilgi cilvēki ir jādolbī ar trikiem? Tad jau tava draudze ir mazticīga, ja Dievs tur pūlās ar brīnumiem. Bet svētīga tā draudze, kur ticība aug augumā tikai ar Dieva Vārdu vien, lūk TAS ir brīnums!

Nav liela māka pievērst tumsonīšus Indiāņus ar spožām krellēm un šaujamieročiem. Grūtāk ir pasaules varenos ar vārdu vien pārliecināt par grēku, tiesu un augšāmcelšanos! Vai jūsu draudzē bez brīnumiem daudzi tic? Pamēģini... pamēģini nedziedināt, pamēģini nerunāt mēlēs, pamēģini runāt tikai un vienīgi Dieva Vārdu un palūkot... kā tad ir?

talyc
e-kardināls
#27 Nosūtīts: 18.09.2007 19:33   Laboja talyc
  


to e-rvin:
Ar Ingaru ir tā, ka ir runāts gan šā gan tā
(gan virtuāli gan zem četrām acīm)
un tiks jau droši vien runāts vēl
bet pašlaik runa ies par tevi
[ko tu neteiksi]
- - -
1. iebilstu gan, jo ne jau visi slimie tika dziedināti nedz arī visi mirušie uzcēlās Kristus krusta laikā, bet tikai daži (tātad tas nav noteicošais)

2. ja tu brīnumus uztver kā ticībai līdzejošas zīmes, tad tas tā arī varētu palikt, ja vien tu ar to vēl jo vairāk neapbēdinātu mazticīgās un šaubīgās dvēseles (tiem redzot cik 'daudz' zīmju pie "ticīgajiem")

3. Absolūti ačgārni, jo nekādas zīmes un brīnumi neticīgos nevar piespiest ticēt (ja nu varētu, tad tikai uz brīnuma skatīšanas mirkli ...- pēc tam tiem vajadzētu akal jaunu brīnum-lādiņu)

4. Greizs priekšstats par to, kas ir Baznīca, ja domā, ka tā ir kāda lokāla vieta, kur sapulcējušies dievbijīgie/ticošie, jo Raksti atklāj, ka starp tiem allaž būs vilki jēru ādās (tbš. liekuļi) un to, ka Baznīca = patiesi Kristum ticošie.

5. Nu tur vismaz Jūs ar Mulderu esat vienā prātā (vismaz tavuprāt), lai notiktu kā akliem, aklajiem ceļa rādītājiem [brīnumu šķirošanas "atbilstoši rakstiem" speciālistiem].

6. ...Ja tu patiesi meklēsi kā "stāv rakstīts", tad sāc ar tām rakstu vietām, kuras es jau norādīju šās diskusijas 1.šķirklī


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
moritz
e-baznīcēns
#28 Nosūtīts: 18.09.2007 20:50
  


k.8:15 Bet, kas labā zemē, ir tie, kas vārdu dzird un to patur labā un godīgā sirdī, augļus nesdami ar pacietību.
***
luuk, visa briinumu buushana... taapat kaa labiem augljiem taapat arii briinumiem ir jaapiemiit ticiiga cilveeka dziivee... nevis ka jamais tos meklee un izaicina dievu kaut ko nodemonstreet no savas vareniibas, bet ka dievs pats ljauj piedziivot savu darbu vinja dziivee... viirs, kas gruutiibaas meklee dieva praatu un, izgaajis taam cauri, kljuust gariigi nobriedushaaks - tam ir veerte, nevis izmisiigiem briinuma luudzeejiem, no kuriem (atljaushos teikt) lielaakaa dalja neko nesanjem un viljaas, liidz zaudee ticiibu... vai arii sanjem, ko luugushi, un tad saak dizhoties, ka got mit uns, un beigaas dabuu taadu pashu galu...


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Ingars
e-baznīcēns
#29 Nosūtīts: 22.09.2007 01:58
  


njā un ja arī palasa bībelē kur tie brīnumi notikuši, tad var redzēt, ka VIENMĒR brīnumi notikuši tikai un vienīgi pēc Dieva iniciatīvas vai arī pēc īpašas vajadzības

un tik tiešām cik daudz brīnumi, tādi brīnumi, kādi nekad vēlāk nav redzēti, notika israēlā, bet šamiem tā atmiņa dikti īsa izrādījās un izskanēja pat šaubas vai tiešām Mozus ir Dieva sūtīts - ievērojiet, ka tas pēc jūras pāršķelšanas, pēc iziešanas no Ēģiptes, kur cilvēkam vajadzētu uz visu mūžu palikt šokā.

Arī faraons ko tikai visu neredzēja, bet neticēja.

Tagad es saprotu, ka Dievs, ja gribēs darīs arī brīnumus mūsdienās, kad kur un kā Viņš to gribēs, ja vien tas būs vajadzīgs. brīnumu iespējamība mūsdienās nav jānoliedz, bet tie jāatstāj Dieva ziņā.

pilnībā piekrītu Mulderam:
Bībelē es arī neatrodu apsolījumu ka visur obligāti būs visas dāvanas, ka visur būs visi brīnumi. Dievs dziedina tur kur ir slimie, runā valodās, tur kur nav Dieva Vārds oriģinālvalodā, identificē Garus tur kur tie ir ielauzušies... Dievs neko nedara lai zīmētos, tāpat Dievs bezgalīgi neapstiprina savu autoritāti ar Uguns Stabu naktī un Dūmu Stabu dienā! Dieva brīnumi ir RETI... un to ka Brīnumi nav primārais un pat vairāk, ka Kristus dusmojas par tiexmi pēc brīnumiem, to parāda Dieva Vārds... Ja jūs neredzat zīmes, jūs neticat! Tas bij Kristus pārmetums kādam, kas prasīja dziedināšanu! Vai tad ko sliktu prasīja... bet tāda atbilde!

Tādējādi... ja tev ir dāvanas un brīnumi, labi... bet ja tu ar saviem brīnumiem lielies tas nav pēc evanģēlija. Kas lielās, lai lielās ar to Kungu!
Es varu droši teikt... manā draudzē notiek lielākie brīnumi kādi var notikt... cilvēki atgriežas, tic un iemanto mūžīgo dzīvošanu! Un tas viss BEZ ārējām zīmēm!
Tad kur ir lielāks brīnums... vai tur kur cilvēki tic tikai no "plika' Dieva Vārda un "plika" sakramenta, vai tur kur vēl ilgi cilvēki ir jādolbī ar trikiem? Tad jau tava draudze ir mazticīga, ja Dievs tur pūlās ar brīnumiem. Bet svētīga tā draudze, kur ticība aug augumā tikai ar Dieva Vārdu vien, lūk TAS ir brīnums!

Nav liela māka pievērst tumsonīšus Indiāņus ar spožām krellēm un šaujamieročiem. Grūtāk ir pasaules varenos ar vārdu vien pārliecināt par grēku, tiesu un augšāmcelšanos! Vai jūsu draudzē bez brīnumiem daudzi tic? Pamēģini... pamēģini nedziedināt, pamēģini nerunāt mēlēs, pamēģini runāt tikai un vienīgi Dieva Vārdu un palūkot... kā tad ir?Paldies Mulder, paldies Tāli, jūs man tiešām palīdzējāt
protams pilnīgi skaidrs šis jautājums man nav vēl joprojām, taču šis jau bij ļoti daudz un ticu, ka Dievs dos man gudrību, kā Viņš to ir solījis - ja kādam trūkst gudrības, tas lai to lūdz no Dieva.
ceru, tik ka jūs vēl kādu reizi pacietīsiet manu jautāšanu, jo vēlos to līdz galam noskaidrot tā lai nebūtu nekādu šaubu
Tad nu lūgsim to Kungu, lai Viņš dod mums pareizi saprast Savu Vārdu

Lapa  Lapa 3 no 3:  « Atpakaļ  1  2  3
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup