60. Kas rūpējas par mums caur mūsu vecākiem?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Harizmatisko kustību loma dvēseļu glabāšanā/ pazudināšanā

Lapa  Lapa 7 no 8:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  8  Tālāk »
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#61 Nosūtīts: 13.11.2007 16:24   Laboja talyc
  


jā un tas pats kādam citam ir licis teikt šo:
"To Es jums esmu runājis, lai jūs nekristu apgrēcībā"


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
moritz
e-baznīcēns
#62 Nosūtīts: 13.11.2007 17:00
  


apzheelinj...


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Kaspars
e-baznīcēns
#63 Nosūtīts: 13.11.2007 17:10
  


Redzi, runa nav tik daudz par pašu Jp, jo es pamatotus argumentus no Tevis nēesmu sadzirdējis ne Jp ne Pv sakarā, un vairs īsti arī negaidu, bet gan par pašu lamāšanos kā tādu, kas nav kristieša cienīga, lai arī cik pareizs viņš būtu. Kā jau teicu, es neticu Tevis teiktajam, ka Tavi motīvi ir cīnīties pret maldu mācībām. Ja tā būtu, Tu izmantotu citus līdzēkļus, tādus kā: pamatotus argumentus un pieklājīgu diskusiju, nu sliktākajā gadījumā mani nobanotu, ja ir sliknkums piepūlēties vai arī ja pietrūkst intelektuālā resursa, nevis tikai pretīgu, slimīgu lamāšanos. No sirds pārpilnības mute runā. Tāli, kaut kas ar Tevi nav kārtībā, varbūt Tu esi latents harizmāts(līdzīgi kā latentie geji: parasti tie, kas lamā gejus, bieži vien paši šaubās par savu vīrišķību). Es jau minēju, ka citus parasti noliek tie, kas par sevi nav pārliecināti. Varbūt Tev vajag izzināt savu sirdi, revidēt tās saturu un tikt skaidrībā par sevi. Jebkurā gadījumā, neņem ļaunā, ja esu Tevi kā aizskāris, lai Dievs Tevi svētī, un lai dāvā Tev savu gudrīdrību, tādu, kā tā ir aprakstīta Jēkaba vēstulē, ka Tu vari vairs nelamāties.

moritz
e-baznīcēns
#64 Nosūtīts: 13.11.2007 17:17
  


es tavaa vietaa pirkstu piepuuleejis nebuutu... nav jeegas... :D


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Mulders
e-baznīcēns
#65 Nosūtīts: 13.11.2007 19:13
  


Kaspars, par 1 Kor 14 nodaļu. Tu visu laiku centies izraut kaut ko no kontexta. Lasīt vajag gan nodaļas gan visas vēstules kontextā. Šī vēstule ir kā rājiens, kā pamudinājums kā labojums par dažādām herēzēm korintas draudzē.
Tai skaitā arī 14 nodaļa ir šāds pats rājiens un attiecīgi uzreiz labojums mīlestības gaismā. Vispirms tiek pateikts kāda šaize ir no nepareizas šīs dāvanas lietošanas, pēc tam tiek pateikts kā pareizi lietot šo dāvanu. Tas viss jālasa vispār 1 Kor vēstules gaismā un kontextā, kur pāris nodaļas iepriekš dažādas Dieva Dāvanas ir uzskaitītas ar ļoti būtisku piebildi lai viss notiek kārtīgi. Izlasi to pašu 12 nodaļu, tur visa nodaļa ir par to kam domātas dāvanas un ja tu no tā nespēj izsecināt, ka neviens pac sevis labā šīs dāvanas nelieto, bet gan visas Kristus miesas (baznīcas) labā, tad nevaru nekādīgi tevi citādi pārliecināt, jo citu līdzekļu kā Dieva Vārds man nav.
Savukārt par 14 nodaļas būtisko piebildi, ka visam jānotiek kārtīgi, jūs tomēr ignorējat... vai arī vārdam "kārtīgi" pieškirat jaunu nebijušu nozīmi. Jo to ko var novērot pie Ļedājeva par kārtību nenosauksi... tas ir tas, ko apzīmē ar vārdu - haoss un bardaks.

Tādas pārdomas! Protams, mēs nevaram textā zināt intonāciju, tas mums pietrūxt, taču nezinu cik aklam jābūt lai neredzētu, ka 1 Korintiešu vēstule ir rājiens ar attiecīgu maldu labojumu! Rājiens-Pamācība, Rājiens-Pāmācība!
Arī mēļu lietošana bez tulkošanas ir rājiena vērta tā tiek noniecināta zem pravietošanas. Taču tulkota mēle ir līdzvērtīga pravietojumam!

Un sit mani NOST bet es NETICU ka Dievs dāvā 90% draudzei mēļu dāvanu un NEVIENAM nedāvina tulka dāvanu! Tāda Dieva mērķis patiešām ir celt katram pašam sevi ticībā pašam uz sevi! Tas ir tas par ko talyc te cepās, ka jūsu ticība ir uz jums pašiem, ne uz to Dievu, kurš visu dara kārtīgi un mēļu dāvanai dod līdzi arī mēļu tulkotāja dāvanu!

Roberto
e-pāvests
#66 Nosūtīts: 14.11.2007 11:33   Laboja Roberto
  


Bet tādiem, kas paši bija pārliecināti, ka viņi ir taisni un ar nicināšanu skatījās uz visiem citiem, Viņš stāstīja šādu līdzību, ko būs lasīt Lk.18:10-14


_____________________
simul iustus et peccator
Roberto
e-pāvests
#67 Nosūtīts: 14.11.2007 11:39   Laboja Roberto
  


draugu, man šķiet Jūs spriežat izejot tikai un vienīgi no savas pieredzes

Bībele nav nedz krieviski nedz latviski sarakstīta, lai teiktu, ka Jūsu interpretācija būtu pareizākā, par mēļu vervelēšanu iesaku turpināt ŠEIT

ar cieņu
Jūsu e-minence


_____________________
simul iustus et peccator
Roberto
e-pāvests
#68 Nosūtīts: 14.11.2007 19:49
  healthy wealthy


_____________________
simul iustus et peccator
talyc
e-kardināls
#69 Nosūtīts: 14.11.2007 23:27
  


benyc melo, melo, melo...
benīc melo acīs ska-tī-da-mies
- - -
sanāktu jautra dziesmiņa
(ja nebūtu tik bēdīga)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
machss
e-baznīcēns
#70 Nosūtīts: 15.11.2007 02:24
  


Roberto, ticēsi vai nē, bet tieši šo pēdējo video gribēju tev ieteikt noskatīties...

Lapa  Lapa 7 no 8:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  8  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup