33. Kad nedrīkstam zvērēt?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 "Jaunās Paaudzes" ticības pamati

Lapa  Lapa 2 no 3:  « Atpakaļ  1  2  3  Tālāk »
e-autors Ziņa
Kristofers
e-baznīcēns
#11 Nosūtīts: 22.10.2007 16:18
  


Pieņemu, ka 1-5 pts viņiem vienkārši nav izstrādāts. Un teoloģiskas izglītības trūkuma dēļ, viņi nespētu sagremot nedz Roberto kritiku, nedz saprast kur viņiem ir zemteksti ar herētisku nozīmi.
Viņu reakcija būtu, ka "religiozņiks" Roberto vienkārši cenšas viņiem piešūt lietu.

Roberto
e-pāvests
#12 Nosūtīts: 22.10.2007 16:28
  


Kristofer


_____________________
simul iustus et peccator
Mulders
e-baznīcēns
#13 Nosūtīts: 22.10.2007 19:26
  


Ivars, kā tev šķiet. Vai šodien pa Zemi staigā tie, uz kuriem attiecas Kristus Vārdi:

Mat 7
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

Tātad no šiem rakstiem seko ka būs/ir personāži, kas Kristus Vārdā a) Izdzīs dēmonus b) Pravietos nākotni c) Darīs brīnumus.
Un tomēr Kristus viņus noraidīs! Kā tev šķiet, vai šodien tādi personāži ir, kur tos var sastapt? Kā atpazīt?

Redz tamdēļ arī ir, ka mēs vairāk ticam Rakstiem un tam, ka mēs vakarēdienā saņemam tieši to, ko Krisuts ir teicis, ko mēs saņemam un nedodam ne 2i kapeikas par visādiem fruktiem kas pat Kristus Vārdā brīnumus dara... Mini 3x kurā pusē ir Hariki?

Ivars
e-baznīcēns
#14 Nosūtīts: 23.10.2007 00:37
  


God.Roberto,
Jusu taktika ir vecaka par Romas imperiju:visupirms nodevet "drauga" pratu par samaitatu un apbert ar tuksu argumentaciju...zeel.
Ta ari nav skaidrs, kas ir nepareizs(saskanjaa ar Biibelei);
kapec izgazas?
sakaat ka nezin ko sanjem SV?
Drosi vien labak lai skaidro Raksti: Jana 6:48-65,
Par ariskjibam gan Jums taisniba - tapec mums japarbauda viss un kas labs-tas japatur.

Ivars
e-baznīcēns
#15 Nosūtīts: 23.10.2007 00:45
  


draugs Mulder,
Vards ir abpusgriezigs zobens un i tikai pratigi rikoties apdomigi - ka nesavaino pats sevi ;) jo atslegas vardi ir 23 panta beigas.
Nav butiski promo un populisms, bet gan kada ir cilveka patiesa butiba...kads garidznieks uz dzilji garigiem jautajumiem tet'a'tet beigas noteica: nesaprotu par ko jautajat - es vienkarsi pildu savu amatu...(!)
Piekritu-nav ne jausmas kur visi evangjelija sludinataji beigas nonaks-BET vinji sludina Kristu, un ja ir kas pretrunaa ar Biibeli - busu kopaa ar tiem, kuri parakstisies pret to...
Ar cienju

Roberto
e-pāvests
#16 Nosūtīts: 23.10.2007 01:56   Laboja Roberto
  


draugs Ivar vai Jūs alojaties? vai neesat pamanījis, ka Jņ.6.nod NAV par Sv.Vakarēdienu?

par kādu taktiku Jūs runājat?

ar cieņu


_____________________
simul iustus et peccator
Mulders
e-baznīcēns
#17 Nosūtīts: 23.10.2007 12:55
  


Ivars, Dievam ir tāda privička, īpaši svarīgas un tai pat laikā "neparastas" lietas atkārtot daudz un dikti reizes. Raksti mums 4x (!!!!!) dolbī tieši ko mēs saņemam Sv. Vakarēdienā... Acīmredzot te gan parādās cilvēka cietsirdība un stūrgalvība, ja Prāts ir augstākais arbitrs, tad Dieva Vārds var stāvēt pie ratiem... un Dievam balss tiesības tiek dotas tikai tad, kad Dievs piekrīt cilvēka izpīpētajam funktierim!

Jāņa 6 nodaļa nav par Sv. Vakarēdienu! Lasīt kontextā vajag. Jan 6:35 arī parāda par ko iet runa šajā rakstu vietā!

Nu un Mat 7 nodaļa arī nekādu problēmu. "Ļauna darītāji" ir pēc Kristus vērtējuma, nevis pēc tavējā. Tev pašam tavi darbi un brīnumi un dziedināšana un Kristus Vārdā pravietošana gan var šķists varens, labs un pilnīgs darbs, bet Kristus būs tas, kas dos vērtējumu ne tu. "Ļauna darītāji" ir ikviens, kas netic uz Jēzu Kristu. Un tu arvien labi demonstrē, ka Kristus var uz ausīm stāvēt, bet ja Viņa vārdi nesaskanēs ar tavu cilvēcīgo teoloģiju, tad viņš ar visu savu sludināšanu var iet bekot.
Te nu arī parādās šī demarkācijas līnija, Sakramentu izpratne, labi parāda cilvēka īsteno ticību.
Tā kā sorry... ne pravietošana, ne dziedināšana ne dēmonu izdzīšana neko nepalīdz, ja tu netici Kristum. Bet viss, kas nenāk no ticības ir grēks - lasi "ļauni darbi"!

moritz
e-baznīcēns
#18 Nosūtīts: 23.10.2007 14:27
  


man grivbeetos vairaak uzzinaat, ko noziimee taa saatana baidiishana un apsaukaashana JP sapulcees... varu iedomaaties, kaa vinjs, nabadzinjs, juutaas... :D


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Ivars
e-baznīcēns
#19 Nosūtīts: 24.10.2007 02:07
  


God.Roberto - esmu gan pamanijis ka Jana 6:53-57 Pats Kristus vel vienu reizi liecina par Savu miesu un asinim kaa kristiesa nepieciesamajakam lietam...ja tas nesaskan ar Jusu religiozitates piegriezumu - tad Jums japarmet Autoram nevis man.
Taktika - pazemot oponentu un argumentacijas izmantot lozungus nevis faktus...
Ar cienju.

Ivars
e-baznīcēns
#20 Nosūtīts: 24.10.2007 02:28
  


Mulders,
Piekritu,ka Raksti pasi sevi apstiprina un pamato vairakkart - un domaju, ka ir jasaprot - ko sanjemam SV ... jo Dieva Valstiba nav esana un dzesana...
Nu un Jana 6:35 ir mazliet cits akcents un vai Vakarediens nav maize un vins? Kas ir patiesa kristiesa maize un vins? Ko SV patiesiba sanjem atdzimusi gariga personiba? Domaju, ka katram vienkarsam kristietim ir tomer jasaprot un japzinas skaidri - kas ir kas, un kaa, un prieks kam...
Pa launa daritajiem piekritu-tikai kurs spej izvertet-kas ir ticigs, un kurs tikai pilda amata pienakumus, kritiski un skeptiski var nolikt da jebkurus darbus, da jekura pasakuma-neatkarigi no kofesijas un draudzes.Sorry.
Ar cienju.

Lapa  Lapa 2 no 3:  « Atpakaļ  1  2  3  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup