31. Ko Bībele saka par Dieva zaimošanu?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Kāda ir jūsu attieksme pret ALFA kursu?

Lapa  Lapa 3 no 6:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  Tālāk »
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#21 Nosūtīts: 29.10.2007 13:02   Laboja talyc
  


nu un lūk, viens uzskatāms piemērs "Jusiite",
kura ALPHA kursu ietekmē nonākusi pie ticības...
pie jūsmīgas ticības (ka tic)
- - -
vai Jusiite varētu padalīties (liecināt),,,
kas tad tieši ir izmainījies
tavā dzīvē???
- - -
uz ko tu tici ?


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#22 Nosūtīts: 29.10.2007 13:13
  


Jusiite,
mans jautājums bija ir un būs: kurā draudzē Jūs tagad esat un cik sen esat krisiete?

kāda atšķirība vai es apmeklēju Mateja, Ģertrūdes, Dome baznīcas draudzi? ja Jūs balstāties uz sajūtām, ko piedzīvojat tad noteikti izriet jautājums VAi visās draudzēs netiek sludināta viena un tā pati vēsts?

vai Jums šķiet, ka vēsts ir viena, ja vienās draudzēs tiek kritstīti zīdaiņi citās ne, , ja vienās draudzēs tiek saņemta reāla Kristus miesa un asinis citā tikai simboliski, ja vienās draudzēs ir jāpieņem Jēzus par savu Pestītāju citās Pestītājs pieņem grēciniekus.. un tā varētu turpināt bezgalīgi.. vai tā var būt viena vēsts?

tāpēc sakiet kurā draudzē Jūs tagad esat un cik sen esat krisiete?

ar cieņu
Jūsu e-minence


_____________________
simul iustus et peccator
Jusiite
e-baznīcēns
#23 Nosūtīts: 29.10.2007 13:30
  


Es ticu Jēzum, kas miris par mani, lai izpirktu manus grēkus. Es ticu Dievam Tēvam, kas radījis šo pasauli, tai skaitā mani un Tevi, es ticu Svētajam Garam, kas māca mani mīlēt, būt pacietīgai, lēnprātīgai, sirsnīgai, žēlsirdīgai. Es ticu, ka ir viens Dievs - patiess un dzīvs. Es mācos caur Dieva vārdu - Bībeli.
Kas mainijās manā dzīvē? Viss ... tā apgriezās par 180 grādiem, gluži kā tie galdi, kurus Jēzus apgāza. Dedzība, kas manī ir ... jā to varam nosaukt par jauna kristieša dedzību.
No pašneapmierīnāta cilvēka es kļuvu par Dieva bērnu. Es tagad zinu, ka ir kāds uz kuru paļauties. Kāpēc es sāku vispār kaut ko meklēt? Domāju atbilde jūs nevisai pārsteigs. Mani bija pārņēmusi tā pati tukšuma sajūta, kura pārņem daudzus, jautājums ir tikai ar ko katrs to aizpilda. Cits to aizpilda ar alkaholu, cits ar azartspēlēm, es to aizpildīju ar Dieva mīlestību, pieņemot Jēzu. Mana dzīve mainījās, jo mainījos es pati, sapratu, ka ar draugu vairs nedrīkstu dzīvot kopā, jo kuru es pagodinu dzīvojot grēkā? Es lūdzos ... lūdzos, lai ne mans prāts, bet Dieva prāts lai notiek, lai tiek manas attiecības sakārtotas. Es biju gatava izbeigt attiecības ar savu draugu. Līdz viņs mani bildināja. Nosvinējām kāzas. Mans vīrs arī ir kristietis. Pateicība Dievam par to.

Jā man nav teoloģisko zinību, bet man ir ticība, mīlestība un cerība. Es eju uz baznīcu ne tikai tāpēc, ka jāiet, jo tā varbūt ir pieņemts, bet, lai apliecinātu savu mīlestību uz Dievu, lai būtu sadraudzībā ar citiem kristiešiem, lai palīdzētu.
Un sākums bija Alfa ...

Jusiite
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 29.10.2007 13:31
  


Starp citu es atbildēju ... es esmu jau gadu kā kristiete un apmeklēju Mateja draudzi.

Mulders
e-baznīcēns
#25 Nosūtīts: 29.10.2007 13:46
  


Justīne, turpini augt un pieņemties arī teoloģiskās izpratnēs, jo Dievs jāmīl ne tikai ar sirdi un dvēseli bet arī ar prātu. Protams, pēc katram dotā mēra!

Un Robčika uzdotie jautājumi par vienu un to pašu vēsti ir ļoti būtiski. Ir liela atšķirība vēstī kurā cilvēkam pašam jāiet pie Dieva, vai vēsti, kurā Dievs pirmais nāk pie cilvēka! Tās ir divas atšķirīgas reliģijas!

Jusiite
e-baznīcēns
#26 Nosūtīts: 29.10.2007 13:52
  


"vai Jums šķiet, ka vēsts ir viena, ja vienās draudzēs tiek kritstīti zīdaiņi citās ne, , ja vienās draudzēs tiek saņemta reāla Kristus miesa un asinis citā tikai simboliski, ja vienās draudzēs ir jāpieņem Jēzus par savu Pestītāju citās Pestītājs pieņem grēciniekus.. un tā varētu turpināt bezgalīgi.. vai tā var būt viena vēsts?"
Es Jūs citēju, jo man ir jautājums, kurš tas visus šo, ko minējāt izdomāja, vai ne cilvēks??? Vai cilvēks nebija tas, kas noteica, ka lai saņemtu grēku piedošanu ir jāmaksā inguldence baznīcai? Un Luters bija tas, kas iztulkoja Bībeli, lai ikviens varētu izlasīt, ka grēki tiek piedoti pēc Dieva želastības caur Jēzu Kristu.
Es nevēlos ne ar vienu strīdēties, jo zinu, ka patiesība ir viena. Vai nav tā, ka cilvēkam vienmēr ir gribējies kaut ko pakārtot sev par labu?
Jā domas dalās par veidu kā pagodināt Dievu ... varbūt ... bet jautājums ir par Dieva vēsti cilvēcei. Ar vēsti es saprotu to - kāpēc Dievs nāca uz zemi par mani mirt? Kāpēc viņam bija manis dēļ jāizcieš tās ŠAUSMĪGĀS mokas? Ko Dieva vārds saka? Dieva vēsts, kas izmaina cilvēku dzīves un ir tik daudz liecību par to.
Un negribam mēs dzirdēt citu viedokļus, jo sturgalvīgi turamies pie saviem uzskatiem. Vai ne tā?

Jusiite
e-baznīcēns
#27 Nosūtīts: 29.10.2007 13:55
  


Protams, Mulder, es turpināšu arī teoloģiski izglītoties. Un to arī es daru, daudz lasu (starp citu arī literatūra ir dažāda, un saprotu, ka daudz kas ir pilnīgi garām it sevišķi info internetā). Jo jautājumu man joprojām ir vairāk nekā atbilžu un tā katru dienu.

Briinumsons
e-baznīcēns
#28 Nosūtīts: 29.10.2007 13:58
  


to: Jusiite

Kādu Alfu apmeklēji ? tā , kur es darbojos tā neverēja būt , jo sākām šī gada maijā.

Jusiite
e-baznīcēns
#29 Nosūtīts: 29.10.2007 14:06
  


to: Briinumons

Alfa tiek rīkota daudzās draudzēs. Grupiņu, ko es apmeklēju, rīkoja mana draudzene.

Briinumsons
e-baznīcēns
#30 Nosūtīts: 29.10.2007 14:23
  


Varu vēl pastāstīt, kā cilvēki nonāk Alfa kursā.
1. uzaicina radi / draugi / paziņas.
2. izlasa sludinājumu
3. izjūt aicinājumu nokristī tīties , salaulāties vai pieiet pie kāda cita sakramenta, tādiem garīdznieks piedāvā apmeklēt Alfa kuru, ja viņi neizrāda īpašu pretestību vai ļoti dziļas zināšanas , kas apgūtas pašmācības ceļā vai no sprediķim vai interneta diskusijās, tad arī apmeklē Alfa kursu.

Mums ir visādi.
Tikai jāpiezīmē – no laulāties gribētājiem īpašu dedzību ticības lietās sagaidīt grūti 

Lapa  Lapa 3 no 6:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup