106. Ko Dievs sargā ar astoto bausli?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 nejauši atradu internetā interviju ar Ledjajevu.

Lapa  Lapa 4 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
e-autors Ziņa
bitite2
e-baznīcēns
#31 Nosūtīts: 1.12.2007 00:37
  


Pāv.2.vēstuleTimotejam 2nodaļa23-26,3nodaļa13-17Vienīgā mūsu mēraukla ir Bībele.Pateicoties šai nenovērtējamai grāmatai mēs varam atšķirt kas ir slikts un kas labs.Tas ir mūsu pienākums brīdināt,pamācīt,paskubināt uz labu,bet izvēle paliek katra cilvēka paša ziņā.Mēs katrs atbildēsim Dieva priekšā par sevi nevis par savu brāli vai ienaidnieku.,ko viņi ir darījuši vai nedarījuši.Protams kādu iespaidu mēs atstājam visur kā kristieši mums ir jāatcerās vienmēr.

Ingars
e-baznīcēns
#32 Nosūtīts: 1.12.2007 16:16
  


Mēs katrs atbildēsim Dieva priekšā par sevi nevis par savu brāli vai ienaidnieku.,ko viņi ir darījuši vai nedarījuši.


nu tādā gadījienā man būs jānorāda, kādēļ vispār uzsāku šo diskusiju. nejau lai tiesātu Ledjajevu. ja es būtu pilnībā pārliecināts par to ka viņš vainu antikrists, vai tiešām apustulis, tad arī man te nebūtu vajadzības diskutēt, jo DIevs jau visu iztiesās, kas attiecas uz pašu cilvēku
BET lieta tāda, ka šī mācība manu prātu samulsinājusi un vēlos tad noskaidrot - tā ir patiesa vai nav. saprotiet - nevis lai tiesātu, bet ka es pats zinātu, vai dzīvoju pareizi.

Šajā gadījumā, kad ir runa par to, ka citi cilvēki taču klausās šīs mācības un ja tās ir nepatiesas, vai nav mūsu pienākums tad atrī izvērtēt rakstu gaismā? Ja tur ir Dieva klātbūtne vai otrādi - pats sātans - tas taču jānoskaidro skaidri un atklāti. Taču ir svarīgi, kurā pusē tad stāvam. Šādā kontekstā manuprāt ir jānoskaidro (ne jāiztiesā) kurš sludinātājs no Dieva un kurš no velna


Ja Ledjajevs ir apustulis, tad arī mums pienākas viņu uztvert tieši tikpat autoritatīvi, kā apustuli Pāvilu vai Pēteri. Značit, Dievs pavēlējis ieviest Latvijā divvalodību
Dievs pavēlējis mums "sadot velnam pa kaklu" kā viņi to dara savos dievkalpojumos
Dievs Svētais Gars vienmēr ienākot cilvēkā, nogāž viņu no kājām, liek runāt mēlēs un raustīties krampjos
Dievspavēlējis Ledjajevam sludināt, ka, ja mēs būsim uzticīgi, tad viņš pavisam noteikti mūs svētīs ar laicīgu bagātību, bez izņēmuma, vienmēr visos gadījumos
dievs pavēlēja dibināt politisko partiju LPP un izveidot Latvijā teokrātisku valdību (līdzīgu israēlam) un radīt ko līdzīgu paradīzei zemes virsū
Dievs viņam pavēlējis ievākt samaksu par to, ka viņš sludina un dziedina (varbūt es kļūdos)

nu tā - neitrāla pozīcija nav iespējama - ir Dievs ar viņu runājis vai nav?

bitite2
e-baznīcēns
#33 Nosūtīts: 1.12.2007 23:58
  


Mateja evanģ.24:3Un Viņam uz Eļļas kalna sēžot,mācekļi piegāja pieViņa atsevišķi un sacīja''Saki mums,kad šīs lietas notiks un kāda būs Tava atnākšanas un pastarā laika zīme.?''4.Un Jēzus atbildēja tiem un sacīja:"'Pielūkojiet,ka neviens jūs nepieviļ.
Ledjajeva sludināšana ir pretrunā Jēzus mācībai.

Kaspars
e-baznīcēns
#34 Nosūtīts: 2.12.2007 02:09
  


1. Dievs pavēlējis mums "sadot velnam pa kaklu" kā viņi to dara savos dievkalpojumos.
Pirmkārt, Aleksejs nesludina, ka Jp rituāli un prakses ir vienīgā pareizā, un ka citām baznīcām ir jādara tieši tāpat, un ja tās tā nedara, ka tās ir nepareizas. Pārējais ir Tavas iedomas. "Dāvanas dažādas, izpausmes dažādas bet Gars tas pats".
Otkārt, ja arī draudze stājas pretī velnam, tad tas notiek pamatojoties uz attiecīgajiem pantiem Bībelē un nevis vienkārši cīņa "pret" velnu sava prieka pēc, bet "par" cilvēkiem, kurus velns moka - ar lāstiem, ar apsēstību, ar grēku utt.
2. Dievs Svētais Gars vienmēr ienākot cilvēkā, nogāž viņu no kājām, liek runāt mēlēs un raustīties krampjos.
Dod avotu, ka Aleksejs tā ir izteicies? Skat augstāk.
3. Dievspavēlējis Ledjajevam sludināt, ka, ja mēs būsim uzticīgi, tad viņš pavisam noteikti mūs svētīs ar laicīgu bagātību, bez izņēmuma, vienmēr visos gadījumos.
Alekses sludina, ka Dievs svētīs, nevis darīs bagātību. Katram cilvēkam ir savs svētības līmenis, pensionāram viens, biznesmenim cits.
4. dievs pavēlēja dibināt politisko partiju LPP un izveidot Latvijā teokrātisku valdību (līdzīgu israēlam) un radīt ko līdzīgu paradīzei zemes virsū.
Runa ir par kristiešu Dieva un Satversmes dotajām tiesībām un pienākumiem iesaistīties politiskajā procesā. Lai uzvarētu ļaunums, vajag tikai to, ka labi cilvēki neko nedara. Nevis velns ir vainīgs pie apkārtesošā ļaunuma, bet Dieva draudze, kas neko nedara, lai to novērstu.
4. Dievs viņam pavēlējis ievākt samaksu par to, ka viņš sludina un dziedina (varbūt es kļūdos). Nav patiesība. Draudzē tiek vākti ziedojumi draudzes darbam, savukārt mācītājs saņem konstantu ikmēneša algu.
5 Par divvalodību. Teikums par divvalodību intervijā nizskanēja, tie ir meli. Intervētāja bija viena no "gardas meitenēm" no "DDD", kuri uzstāj ka visus krievvalodīgos cilvēkus vajag sasviest lopu vāģos un izvest uz krieviju.
Atzīstu, ka attiecībā par nacionālajiiem jautājumiem Aleksejam es nepiekrītu, taču jāņem vērā, ka viņš ir savas vides(krievvalodīgās kopienas, kurā valda tikai Maskavas mēdiji, kas nepārtraukti krievvalodīgajiem cilvēkiem skalo smadzenes ar Maskavas propogandu) produkts. Taču pēdējos gados viņa izpratne šajos jautājumos ir spēcīgi mainījusies, viņš atklāti stājas pretī Putina politikai utt
Bitītei - Aleksejs nekad nav nosaucis Jēzus otrās atnākšanas laiku. Viņš tikai sludina to, ka Jēzus pavēla "sludieniet evaņģēliju visām tautām" ietver sevī arī darbošanos visas sabiedrības un politiskajā līmenī.

talyc
e-kardināls
#35 Nosūtīts: 2.12.2007 23:39
  


apsēsts, tu, Kaspars esi
(ar Ļeģjajevu apsēsts)
ar viņa taisnumu
apsēsts_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Kaspars
e-baznīcēns
#36 Nosūtīts: 3.12.2007 12:08
  


Apsēsts es būtu, ja es sāktu bez jebkādiem argumentiem "matam" nolikt citus, piemēram "klb", kā daži labi te mēdz darīt. Aleksejs ir mans mācītājs. Protams, viņam ir savas problēmas, kā jebkuram cilvēkam, taču man vienkārši nepatik, kad par viņu runā pilnīgas muļķības un nepatiesību.

Roberto
e-pāvests
#37 Nosūtīts: 3.12.2007 13:15
  


Kaspars nudien Tev ir dīvaina izpratne par apsēstību: Apsēsts es būtu, ja es sāktu bez jebkādiem argumentiem "matam" nolikt citus,

apsēstība Tavā gadījumā ir nespēja atšķirt patiesību no puspatietsības.. un ietiepīgi turēties pie saviem malīgajiem uzskatiem


_____________________
simul iustus et peccator
Kaspars
e-baznīcēns
#38 Nosūtīts: 3.12.2007 13:55
  


Roberto, kā Tu vari spriest par manu NESPĒJU atšķirt patiesību no puspatiesības nezinot, vai man ir bijusi IESPĒJU to izdarīt? Patiesību(loģisku, argumentētu, Bībelē balstītu viedokli) no Jums es neesmu dzirdējis, tik lozungus, apvainojumus un krievu "mātušku".
Par to apsēstību: augsprātība, nicināšana, apvainojumi, pretīga, slimīga lamāšānās... Ir par ko padomāt.

Roberto
e-pāvests
#39 Nosūtīts: 3.12.2007 14:24   Laboja Roberto
  


tad nu Kaspar ņem un domā jo Tev piemīt tādas īpašas garīgas dāvaniņas.. palūdzies par mūmes nevalodās мош полихчает


_____________________
simul iustus et peccator
bitite2
e-baznīcēns
#40 Nosūtīts: 3.12.2007 15:35
  


Visiedarbīgākā lūgšana ,kurai nevajag argumentus,lai kaut ko pierādītu,jo šī lūgšana pati apskaidro cilvēku irApustuļa Pāvila vēstulē efeziešiem1:16(mūsu vietā ieliekot man)Katru dienu lūdzot šadu lūgšanu mums noteikti pavērsies gaisma ko mēs agrāk neredzējām -23.

Lapa  Lapa 4 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup