15. Par ko Dievs runā pirmajā plāksnē?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Ko apstiprina Svētais Gars?

Lapa  Lapa 3 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4  Tālāk »
e-autors Ziņa
Roberto
e-pāvests
#21 Nosūtīts: 31.01.2008 15:45   Laboja Roberto
  


jā jā Ingar
es tev pilnībā piekrītu, tomēr ...

es tev pilnībā piekrītu, bet


_____________________
simul iustus et peccator
Mulders
e-baznīcēns
#22 Nosūtīts: 31.01.2008 15:52
  


Ingars, a kā viņš zin, ka tas ir Svētais Gars, kas viņu vada, ja tas nav saskaņā ar jelkādu kārtību, ko Svētais Gars un Kristus bij iestādījis savā Baznīcā vēsturiski? Parādi viņam 1 Korintiešu 11,14 nodaļas, kur kāreiz Pāvilš šitādu pašizdomātu dievkalpošanu parāda!

Pie Luterāņiem cilvēki nāk pie ticības bez "specefektiem", a tur cilvēkiem vajag "specefektus" lai uzturētu ticību un kad specefekti izbeidzas, tad arī izbeidzas cilvēku ticiiba...
Bet JK Tomam teica - svētīgs, kas neredz bet tic. A Tavs draugs kā Neticīgais Toms, kāmēr neredz, tikmēr netic!
Tā kā Luterāņi pat pēc Krisus standarta sanāk svētīgāki, jo tic, neredzot
Savukārt tādus "trikus" prot arī parasti hipnotizētāji, Hinduistu, Islamistu u.c. Šamaņi! Vai tur arī Sv. Gars!

Pēc kā šis vispār Svēto Garu pazīst, jo Sv. Gars runā tikai to pašu ko Kristus, bet tavs draugs Sv. Garu mēģina detektēt pēc kaut ka'dām ārējām formām... uzliekot Sv. Garam savu rāmi... arī "Dievkalpojums notiek kā pagadās" IR kaut kāda tradīcija un rāmis... vēl vairāk... "Luterāū Dievkalpojums NAV Sv. Gara Dievkalpojums" implicē tieši šīs robežas!

Brīvība nav haoss un visatļautība... Brīvība ir kārtība, kā Pāvils saka... lai viss notiek kārtīgi, jo Dievs ir kārtības Dievs! Vai pie viņiem ir Kārtība?

Roberto
e-pāvests
#23 Nosūtīts: 31.01.2008 16:01
  


Mulders_____________________
simul iustus et peccator
Ingars
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 31.01.2008 23:22
  


Ir jau ir, kā tu saki, bet viņš domāja tieši par to augļu un zīmju izpausēm, kuras apsolītas un pēc tā viņš spriež, ka tur Svētais Gars darbojas vairāk, jo mēlēs runāšana, pravietošana, dziedināšana un citi brīnumi ir apsolīti bībelē un man nav ko likt pretim, jo pats Kristus tā ir teicis. Par čūskām un skorpioniem skaidrs ka tā ir analoģija ar maldu mācībām un vajāšanām, bet tak pravietošana, sapņi, parādības, dziedināšana ar roku uzlikšanu - jā jā zinu talyc, ka tu iebildīsi, tāpat arī es iebilstu, bet tiklīdz man noliek priekšā attiecīgās rakstu vietas, kur tas viss ir apsolīts un prasa - kādēļ pie jums tas nenotiek, bet pie mums notiek - tad man vienkārši nav ko atbildēt, jo TĀ IR RAKSTĪTS BĪBELĒ

Vienīgais ko gribu šajā diskusijā panākt - atrast pamatojumu DIeva vārdā, kādēļ luteriskā interpretācija ir pareiza, gluži vienkārši, lai mani nevarētu izšaubīt. Nozīme ir tikai tam kas bībelē pamatots

Roberto
e-pāvests
#25 Nosūtīts: 1.02.2008 00:01   Laboja Roberto
  


Lai būtu velnu diez kāds bars, kas mūs grib aprīt kāri, mūs tomēr sarga Dieva Gars, tas elles varai pāri. kas valda tumsībā, gan kaist viņš niknumā, bet ko mums padarīs? Dievs viņu nosodīs. viens vārdiņš to spēj aizdzīt!

un šis vārdiņš = IR


_____________________
simul iustus et peccator
bitite2
e-baznīcēns
#26 Nosūtīts: 1.02.2008 17:38
  
Mulders
e-baznīcēns
#27 Nosūtīts: 1.02.2008 18:06
  


Ingars, lūdzu tev rakstu vieta, ko liec priekšā (jau teicu, Raksti ir jāpazīst)

1)
1 Kor 12
29 Vai tad visi ir apustuļi? Vai visi ir pravieši? Vai visi ir mācītāji? Vai visi ir brīnumu darītāji?
30 Vai visiem ir dāvanas dziedināt? Vai visi runā mēlēs? Vai visi tās var iztulkot?
31 Bet dzenieties pēc vislielākajām dāvanām, un es jums rādīšu vēl pārāku ceļu.

p.s. bet vispār visa nodaļa iesāk vienu lielu tēmu, kas turpinās līdz pat 14 nodaļai!

2) Pajautā viņam, pēc kā viņš pasaka vai tie ir Sv. Gara augļi vai Faraona Burvju triki, kas nebij ne vājāki par Mozum. Moš pat atver to Rakstu vietu un pajautā, vai Faraona Burvjiem bij Sv. Gars... jo viņi tač arī darīja tādas lietas!

3)
Mat 7:
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

Pajautā, vai Kristus noraidīs tos, kam ir Svētais Gars. Pajautā vai ir iespējams, ka kāds dara brīnumus, pravieto, velnus izdzen un tomēr viņam nav Svētais Gars un Kristus viņu noraida? Kā tavs draugs var zināt, ka viņš nav tieši pie šādiem cilvēkiem nonācis? Kā viņš zin, ka šie brīnumi KRISTUS VĀRDĀ Ir tiešām no Svētā Gara?

P.S. Pie mums arī tas notiek, tik mēs ar to nelielamies un mēs savos ticības darbos nepamatojam savu pareizību. Ja Patiesība nav no Dieva Vārda, tad tā ir apšaubāma... lai kādsu trikus nerādītu!

4)

Jāņa atklāsmes grāmata 16:14 tie ir ļauni gari, kas dara brīnumus; [...]
Pajautā, kā tavs draugs atšķir ļauno garu brīnumus no Dieva brīnumiem?
13 nodaļa
13 Tas dara lielas brīnuma zīmes, uz viņa pavēli pat uguns krīt no debesīm uz zemi cilvēku acu priekšā.
14 Tas pieviļ zemes iedzīvotājus ar brīnuma zīmēm, kas viņam bija dots darīt zvēra priekšā; tas aicina zemes iedzīvotājus celt tēlu zvēram, kam ir zobena brūce un kas tomēr palicis dzīvs.
15 Tam bija dotas spējas iedot dzīvības garu zvēra tēlam, lai zvēra tēls varētu runāt un panāktu to, ka visi, kas nepielūgtu zvēra tēlu, tiktu nokauti.


Kā redzi Raksti ir pilnum pilni ar liecībām, ka brīnumi paši par sevi nav nekāda Dieva "brends"

Roberto
e-pāvests
#28 Nosūtīts: 4.02.2008 15:09   Laboja Roberto
  


bitite2
Lai būtu velnu diez kāds bars...
...viens vārdiņš to spēj aizdzīt!

IR = IR (vienmēr)
_____________________
simul iustus et peccator
Ingars
e-baznīcēns
#29 Nosūtīts: 4.02.2008 15:29
  


nujā, sapratu, Svētais Gars izpaužas arī caur brīnumiem un zīmēm, taču brīnumi un zīmes nav absolūtais rādītājs, pēc kā nosakām Viņa tuvumu, ne visi brīnumi nāk no Svētā Gara, bet gan tikai tie, kuri apstiprina vai kā citādi ir saistīti ar patieso Dieva vārdu. Vispār ja tā pameklē bībelē, tad nevar atrast nevienu pašu brīnumu vai zīmi, kas nebūtu saistīts ar iepriekš sludinātu ārēju Vārdu.

Roberto, man patīk par šo vārdiņu atcerēties saņemot vakarēdienu sakarā ar atklāsmes 12:11 Viņi to uzvarējuši ar tā Jēra asinīm un ar savas liecības vārdu un nav savu dzīvību mīlējuši līdz nāvei. un ja tava teorija ir pareiza tad tad tad....ohoho kāda varena dāvana ir šis sakraments, mēs saņemam to, kas velnam liek ieraut asti kājstarpē un panikā bēgt, nevis kādu tur simbolu, kas simbolizē ieroci, kas atrodas tālu Debesīs, tad jau kāda no tā jēga

rudlapsa
e-baznīcēns
#30 Nosūtīts: 6.02.2008 17:11
  


Esmu maza puisīša māmiņa un arvien pateicos Dievam par savu bērniņu, kas tiešām ir Kunga brīnums, jo vairāk, ņemot vērā mana un vīra medicīnisko vēsturi. Bet tajā brīdī, kad bērniņš tika ieņemts, nu nezinājām mēs to, nesāka neviens no mums ne mēlēs runāt, ne garus izdzīt vai vēl nezin ko darīt. Bet Dievs taču vienalga darīja Savu brīnumu! Pirmo reizi savu bērniņu redzēju usg izmeklējumā - tā bija kāda 6. grūtniecības nedēļa un bija redzams tikai mazs punktiņš. Vai tas nav brīnums, kā no šāda maza nieciņa Dievs izveido cilvēku, kas smejas un aug? Un arī tagad - kas tas ir par spēku, kas liek manam bērnam augt, attīstīties, kas 7 mēnešu laikā viņu no maza kuslas radībiņas, kas ieradies pasaulē, skatījās neko neredzošām actiņām, izveidojis par mazuli, kas teju teju sāks rāpot, kas noi sirds smaida un priecājas, kad no rīta pamostas un pie savas gultiņas ierauga mani vai savu tēti? Vai tas nav Dieva brīnums? Nudien, Dieva brīnumi mums ir visapkārt, tikai daudziem liekas, ka brīnuma patiesumu pierāda salūts pavadījumā...


_____________________
Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina. /Ps.23:4/
Lapa  Lapa 3 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup