258. Par ko mēs varam lūgties un ko mums vajag lūgt?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Dievs un Sātans

Lapa  Lapa 4 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
e-autors Ziņa
aldo
e-baznīcēns
#31 Nosūtīts: 18.04.2008 15:10
  


Cien. Mulders nu gan sarakstīja, ka to visu var staipīt uz visām pusēm kā gumiju un viss būs pareizi. Uz to visu var atbildēt Jā, Jā, Jā. Starp citu mana sieva arī tur Mateja draudzē - nodarbojas ar to, ka māca maziem bērniem Dieva - vārdu protams atbilstoši viņu līmenim. Starp citu baptisti nedzer, nesmēķē ko nevar teikt piemēram par pareizticīgiem.
Starp citu, vizionāri visvairāk ir katoļu vidū. Par pārējiem kaut kā nav dzirdēts. Vai no tā nevar spriest, ka vienīgie īstie ticīgie ir katoļi. Jūs sapratāt ko es gribēju teikt?
Ziniet ko?
Es nedomāju, ka Dievs no mums prasa, lai mēs visu labi izprastu, bet dod mums arī brīvību pašiem padomāt un pat kļūdīties. Un nedomāju, ka viņš par šīm kļūdām mūs arī sodīs. Jo mēs esam tikai cilvēki. Bet uz šo brīdi iznāk, ka vieni ticīgie ir lielāki ticīgie nekā citi. Blēņas! Dievs ir žēlsirdīgs un no saviem augstumiem vienkārši pasmejas, kā mēs te ņemamies.
Vai tad nebija rakstīts, ka tie pēdējie var izrādīties tie pirmie.
Vai tad nebija rakstīts, ka ja palūgs tad paņems. Lūk uz ko mums jābalstās. Ja palūgs tad paņems. Lūk, cik vienkārši. Tikai jāpalūdz, jo Dievs ir žēlsirdīgs. Bet mēs esam tālu no pilnības.

Ingars
e-baznīcēns
#32 Nosūtīts: 19.04.2008 19:37
  


Zinu zinu, vēl man bij tā iespēja Liepiņu dzīvu redzēt, miers viņa dvēselei

aldo
e-baznīcēns
#33 Nosūtīts: 19.04.2008 23:57
  


To: Ingars
Lai arī uzdevu jautājumu un atbildi uz to tā arī nesaņēmu, tomēr saņēmu citu atbildi - tev nebūs domāt!
Bet Tev Ingar liels paldies par cilvēcīgumu un toleranci, lai arī iespējams mūsu viedokļi daudz kur nesakrīt. Tieši tā es esmu iedomājies īstu kristieti. Spēj pastāvēt par savu viedokli, bet nav naidīgi noskaņots pret citiem.

talyc
e-kardināls
#34 Nosūtīts: 20.04.2008 03:51
  


ej ka tu ar savu s aldo mēlīti
zini kur ...


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Ingars
e-baznīcēns
#35 Nosūtīts: 20.04.2008 10:58
  


Aldo, tu saņēmi gan atbildi, tikai ne tādu, kā biji gaidījis. Lasi bībeli un domā, galvenais - lūdz DIevu, lai dod tev izpratni. Zin grūta dzīve tādiem, kas ņem visu, nešķirojot, tā tak var prātā sajukt. Draugs, informācija ir jāfiltrē. Vai nesaproti, ka cilvēki tev grib spraust batonus ausīs, lai tikai tu pievienotos viņu sektai un izsūktu tevi sausu. Tā viņi visi dara un tad kad tu izdedz, tad.....paprasi Tālim, viš zin, kā tas ir

aldo
e-baznīcēns
#36 Nosūtīts: 20.04.2008 14:39
  


to: talyc
"ej ka tu ar savu s aldo mēlīti
zini kur ..."
par tādiem saka - mutē dievs, bet prātā velns
es šeit neesmu redzējis ne mīlestību ne žēlsirdību tikai naidu...
tāpēc jau arī es sākumā uzdevu jautājumu - kā Dievu atšķirt no Sātana

Ingars
e-baznīcēns
#37 Nosūtīts: 20.04.2008 14:51
  


Aldo tu saņēmi atbildi - DIevu no sātana var atšķirt pēc tā ko viņš runā, ko dara. Ja kas neapliecina Jēzu Kristu miesā nākušu, cilvēku un Dievu vienā Personā, tas noteikti NAV Dievs. Sātans vienmēr meklē apvedceļus riņķī un ap bībeli, bet nekad nelieto vārdu tieši tā, kā tas ir domats kontekstā. Pēc ārējā izskata tu nevari atšķirt, jo velns prot labi maskēties, bet tu vari atšķirt pēc "augļiem" ko viņš izraisa.

aldo
e-baznīcēns
#38 Nosūtīts: 20.04.2008 15:08
  


Pilnīgi pareizi!
Starp citu vakar un arī šodien ir kristīgo skolotāju seminārs. Un tur starp citu ir gan katoļi, gan luterāņi, gan baptisti un adventisti.
Bet te dažu lasot iznāk ka man tagad būtu jāņem runga un tos citus jāizdzenā.
Vienkārši man nav pieņemams tas, ka piemēram luterāņi nostājas pret adventistiem un baptistiem, jeb arī otrādi. Tu mani saprati vai ne?

dassy
e-baznīcēns
#39 Nosūtīts: 20.04.2008 15:14
  


nelasīju pagaidām visu diskusiju...

nezinu kur kas nostājas pret??

ir piemēram tikai daudzas lietas kuras man neliekas pieņemamas no adventistiem, katoļiem, pareizticīgajiem...

Ingars
e-baznīcēns
#40 Nosūtīts: 20.04.2008 15:23
  


aldo, kamēr netiek iejaukta baznīcpolitika, tikmēr ir pareizi nostāties pret - jā pret ko tad mēs nostājamies, pret civlēkiem, pret miesu un asinīm? ne taču, bet pret to aplamo mācību. ņem droši bībeli rokās un krauj ar to visiem pēc kārtas, kuri grib to pārveidot.

Adventisti piemēram - nu tādi bībeles studētāji, ka vai bail, bet elementāras pamatpatiesības nesaprot. Kaut kā palaiduši garām to, kad atcelta vecā derība un jaunā nākusi vietā

Lapa  Lapa 4 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup