20. Kā elku kalpība izpaužas pasaulē?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Bībeles nemainīgums pārrakstīšanā

Lapa  Lapa 4 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4
e-autors Ziņa
-Lee-
e-baznīcēns
#31 Nosūtīts: 23.02.2011 03:24
  


ateists - izskatas ka tev nav nekadas nojegas par 'tumsajiem viduslaikiem' - tu tik deklame nobruzatas frazes pats kartigi neizpetot doto jautajumu no visam pusem - kadi iemesli, kas kadus rikojumus un kapec deva, cik, kas un kada mera to atbalstija-neatbalstija u.t.t.

talyc
e-kardināls
#32 Nosūtīts: 23.02.2011 19:01
  


Lee, diez vai ateistam ar būtu daudz jāiedziļinās "reliģiozās virtuves" darbībā.
viņa sāpe ir skaidri un gaiši izteikta : nelietības un bezjēdzības tika, tiek un tiks kultivētas plakāta "baznīca" aizsegā.

ateists, - šī tēma ir: "Bībeles nemainīgums pārrakstīšanā".


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
ateists
e-baznīcēns
#33 Nosūtīts: 23.02.2011 21:10
  


Lieliski - tādā patī noskaņā turpinām.
45. gada decembrī daži arābu zemnieki atrada papīra ruļļus. Viņi no sākuma to uzskatīja par malku, tad atjēdzās, ka tur varētu būt arī kaut kas rakstīts... izrādās, ka tie ir pirmie evanģēliji, un kuros nav ne vārda par Jēzus staigāšanu pa voteru, ne vīna transformāciju par voteru un otrādāk, ne citiem supahpowahs. Jēzus bija tikai lāga hipsters, kurš sludināja mieru un saticību.
GEEEEZUS!
Kas no šī visa palicis pāri, ir Mateja un citu pacančiku fantastiskie hardcore sci-fi evanģēliji. Pārspēj pat Žilu Vernu.

- - -

viņa sāpe ir skaidri un gaiši izteikta : nelietības un bezjēdzības tika, tiek un tiks kultivētas plakāta "baznīca" aizsegā.

Jap, neesmu sātanists, man rūp seksuāli izmantotie bērni. Ja baznīcas galva ir tāda, tad kādi top mazie baznīcēni?

talyc
e-kardināls
#34 Nosūtīts: 24.02.2011 04:00   Laboja talyc
  


1. Baznīcas galva nav vis celibāta sludinātāju barvedis - Antikrists, bet gan Kristus Jēzus [kurš, starp citu, nebūt nebija tāds, kādu nolādētais pāvests tev un daudziem citiem vientiesīgiem prātiem apziņā uzzīmējis.

2. Pēc Rakstiem redzams, ka drīzāk viņš būtu raksturojams kā pārdrošs nemiera cēlājs - pasaules ierastās kārtības jaucējs. Un pats viņš ar saka : "Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu. (Mt. 10:34)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
armodons
e-baznīcēns
#35 Nosūtīts: 19.03.2011 21:56
  


Mūsu ēras 325. gadā. Romā Garīdznieki laboja visus Evaņgēlijus... Tāpēc jau Bībelē var atrast tik daudz paviršību. To var jau pamanīt uzreiz. To ko darīja Jānis Kristītājs, mūslaiku valodā nevar nosaukt par KRISTĪŠANU, Tādeļ Jānis nekādi nevarēja sacīt šādus vārdus Mateja 3, 11 - 12. Es jūs kristu ar ūdeni un grēknožēlu, bet tas kurš nāk aizmanis,ir spēcīgāks par mani, tam es neesmu cienīgs apavus nest,Viņš jūs kristīs ar Svēto Garu un UGUNI.. Tam vēdeklis viņa rokā un viņš tīrīs savu klonu un savāks kviešus klētī, bet pelavas sadedzinās neizdzēšamā ugunī,... Šie vārdi ,ko garīdznieki melīgi ielika Jāņa Kristītāja mutē tika ielikti 4.gadsimtā, Lai Garīgznieki varētu Kristīt ar svēto garu un UGUNI... Tā BĪBELĒ tiek MELOTS.

Peteris
e-baznīcēns
#36 Nosūtīts: 19.03.2011 22:04
  


Armodon, nevis Bībelē, Tās patiesība pastāv mūžīgi!, bet PĀRRAKSTĪTAJĀ bībelē.

fruchtenbaum
e-baznīcēns
#37 Nosūtīts: 28.03.2011 20:21   Laboja fruchtenbaum
  


2.Samuēla 21:8, kur minēti Saula meitas Mihalas dēli, bet kā zināms no 2.Samuēla 6:23 Mihalai nebija bērnu.

Šī nesaprašanās ir ēbreju vārda "yalad" dēļ, skatīt šeit: http://www.blueletterbible.org/lang/lexicon/lexico n.cfm?Strongs=H3205&t=KJV

"Yalad" var nozīmēt gan "piedzemdēt", gan "palīdzēt uzaudzināt". Mihalai bija pieci audžu bērni.

Lapa  Lapa 4 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup