178. Kādas divas dabas ir apvienotas mūsu Pestītājā?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Vai kristietim piedienīgi lietot alkoholu???!!!

Lapa  Lapa 5 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#41 Nosūtīts: 8.06.2011 16:57
  


Nu tad palasies šo:
Sal.pam. 6:6
Sal.pam. 12:27
Sal.pam. 13:4
Sal.pam. 19:24
Sal.pam. 21:25
Sal.pam. 22:13
Sal.pam. 26:13
Sal.pam. 26:14
Sal.pam. 26:15
Sal.pam. 26:16
sliņķi!


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
jean
e-baznīcēns
#42 Nosūtīts: 12.06.2011 15:00
  


jcfreak4
tu rakstīji:
Ziniet, ko es sapratu... Kristietis var lietot alkoholu tik cik uziet, jo galu galā grēku nedaru es, bet manī mītošais grēks. Ar labiem darbiem mēs netiksim pestīti, mūsu darbi mūs pazudina un vispār manī nav nekā nav laba, atliek tikai ticēt, ka Dievs man piedos, jo no ticības mēs tiksim pestīti. Jo tas kas ieiet cilvēkā viņu nesamaitā, jo tas ieiet un pēc tam tiek izmest ārā, bet cilvēku samaitā tas, kas ir viņa sirdī.
Tātad, ja tu domā, ka nelietojot alkoholu, tu esi taisnāks un labāks par dzērāju grāvī, tad tu kļūdies. Drīzāk dzērājs tiks Debesīs nekā nedzērājs.
Vai doma pareiza?


Doma ir tuvu pareizai. Taču šo un to tu esi nedaudz sagrozījis pa savam. Tas gan neizslēdz, ka daļa to, kas saucas par luterāņiem, tieši tā arī domā.

jo galu galā grēku nedaru es, bet manī mītošais grēks. aiz šiem vārdiem apustulis Pāvils piebilst: vai darīsim grēku, lai vairojas žēlastība. un tad pats atbild: nekādā ziņā ne.

Alkohola lietošana par sevi nav grēks, jo neviens no Dieva baušļiem to tiešā veidā neaizliedz. Tomēr, kad tu pieliec vārdiņus: tik cik uziet, tad tu sagrozi būtību, jo kad kāds piedzeras kā lops viņš zaudē saprātu un sāk rīkoties tikai miesīgi un darīt miesas darbus, ko Pāvils apraksta vēstulē galatiešiem. Tas ir līdzīgi kā ar mašīnas vadīšanu pie stūres. Pats par sevi tas nav grēks, bet pārāk ātri vai bīstami braucot mēs varam sākt grēkot. Un jo lielāks ātrums, jo ir lielāka varbūtība sevi vai kādu citu nogalināt. Tas gan nenozīmē, ka arī lēni braucot tu neapdraudētu citu dzīvības.

Ar labiem darbiem mēs netiksim pestīti, mūsu darbi mūs pazudina un vispār manī nav nekā nav laba, atliek tikai ticēt, ka Dievs man piedos, jo no ticības mēs tiksim pestīti. Es nevaru saprast, cik daudz tu esi ielicis šeit ironiju, un cik tu to saki no sirds. Izšķiroši tev saprast kā mūsu darbi mūs pazudina. MŪSU. Tie darbi, ko darām kā kristieši un ko Dievs atzīst par labiem NAV MŪSU, bet gan Svētā Gara darbs. Un nevis "atliek tikai ticēt", bet gan, kad Dievs pasludina Evaņģēliju un mūsu grēku piedošanu Sava Dēla upura dēļ, tad vai nu mēs tam ar prieku ticam, vai arī neticam un turpinām paļauties uz sevi.

Jo tas kas ieiet cilvēkā viņu nesamaitā, jo tas ieiet un pēc tam tiek izmest ārā, bet cilvēku samaitā tas, kas ir viņa sirdī. Tu šeit citē Jēzus vārdus no Marka ev.7. nod., tāpēc es ceru, ka arī tu tos saki nopietni.

Tātad, ja tu domā, ka nelietojot alkoholu, tu esi taisnāks un labāks par dzērāju grāvī, tad tu kļūdies. JĀĀ. 100 % patiesi vārdi. Kristieši nav taisnāki par nekristiešiem savu darbu dēļ. Dieva priekšā viņi ir taisnāki Kristus upura dēļ. Bet labie darbi, kas seko kristiešiem nav viņu pašu, bet Svētā Gara darbi (lasi Gal. 5), tāpēc tur nav nekāda iemesla uzpūtībai, ka šo darbu dēļ kristietis būtu labāks par nekristieti.

Drīzāk dzērājs tiks Debesīs nekā nedzērājs. 100 % NEPAREIZI.
Bet zināmi ir miesas darbi: tie ir netiklība, nešķīstība, izlaidība, elku kalpība, buršana, ienaids, strīdi, nenovīdība, dusmas, ķildas, šķelšanās, ķecerība, skaudība, dzeršana, dzīrošana un tamlīdzīgas lietas, par kurām es iepriekš saku, kā jau esmu senāk sacījis: tie, kas tādas lietas dara, nemantos Dieva valstību. (Gal.5)

ac,
jean

gviclo
e-kardināls
#43 Nosūtīts: 14.06.2011 02:12
  


Alkoholisms & Co ir problēma, kas skar arī kristiešus, tāpat kā visus citus cilvēkus.

Atšķirība ir tā, ka kristietis zina, kur rast īsto palīdzību pret grēku, proti, Jēzū Kristū, kas mums atklāts Svētajos Raktos.

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
puritan
e-baznīcēns
#44 Nosūtīts: 3.07.2011 15:19
  


nedaudz alkoholu lietot ir bībelīgi un normali, pat veselīgi


_____________________
I embrace the Calvinistic scheme, not because of Calvin, but Jesus Christ has taught it to me
--------------
SOLI DEO GLORIA
ritvars
e-baznīcēns
#45 Nosūtīts: 14.08.2012 06:22
  


tad jau zaliti ari var pipet un kokainu snaukt... Es uzskatu ka dzert kristietis nevar jo man liekas ka ta ir tapati narkotiska apreibinosa viela. Bet to kas pielauj tadu domu ka var lietot alkaholu es uzkatu ka tadam cilvekam stipri jaludz dievs

talyc
e-kardināls
#46 Nosūtīts: 14.08.2012 11:41   Laboja talyc
  


kāda ir būtiskākā alkohola ietekme uz cilvēku?;
kamdēļ cilvēks alkoholu lieto?...

...varbūt lai atbrīvotos no sava saprātīguma?;
vai nav tā, ka primāri alkohols atslēdz mūsu virssmadzenes, kas kontrolē cilvēka sociālo uzvedību?
- - -
Tad nu man jādomā, ka alkohols vairāk kaitē tiem darboņiem, kas cenšas savaldīt kādu noteiktu sabiedrības daļu, piesienot tos kādai no cilvēces ideoloģijām... [tas posta kopējo tēlu / imidžu, liekot apreibinošo vielu "lietotājam", kurš "iemainot" savas dvēseles "brīvlaišanu" pret kaitējumu "paša" miesai kļuvis no bara atšķirīgs]

neprognozējams, nekontrolējams, brīvdomājošs cilvēks - tas ir sabiedrības bieds (jo sektantiskāka sabiedrība, jo tai lielākas bailes no ne-savējajiem)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Janis Karklins
e-baznīcēns
#47 Nosūtīts: 14.08.2012 23:31
  


ritvar patiešām kristietim dzert alkoholu nevajadzētu, lai jūsu priekšā neapgrēcinātos un jūs neņemtu piedauzību...
jautājums-priekš kam jālieto alkahols u.t.t.?

Roberto
e-pāvests
#48 Nosūtīts: 17.08.2012 16:04   Laboja Roberto
  


Tad jau kristietis nedrīkst piedalīties Sv.Vakarēdienā..


_____________________
simul iustus et peccator
Janis Karklins
e-baznīcēns
#49 Nosūtīts: 17.08.2012 20:56
  


1Kor 11.

...bet manuprāt Sv.Vakarēdienu nevajadzētu šeit iejaukt.

Roberto
e-pāvests
#50 Nosūtīts: 20.08.2012 12:19
  


Janis Karklins

bet ir kādi, kas no Sv.Vakarēdiena piedzeras 1:Kor.11:21


_____________________
simul iustus et peccator
Lapa  Lapa 5 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup