121. Kā Dieva sods skar arī pēcnācējus?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Jaunā Derība pārveidota ?

Lapa  Lapa 1 no 2:  1  2  Tālāk »
e-autors Ziņa
edz2a2
e-baznīcēns
#1 Nosūtīts: 30.06.2011 22:04
  


Draugos bija kāds raksts ka neatceros kurā nu piem 1468 gadā kāds baznīcas kardināls vai bija sātanists un viņi tajā gadā pārveidoja patiesos rakstus aizbildinoties ar neprecīzu iepriekšējo tulkojumu . Cik daudz tas varētu atbilst patiesībai ?

Cody
e-baznīcēns
#2 Nosūtīts: 1.07.2011 00:30   Laboja Cody
  


Raksta autors "draugos" droši vien Bībeli rokās nav turējis. Tādu pieņēmumu ir papilnam, kaut tik varētu apšaubīt rakstus.
Lai atbrīvotos no šaubām - lasi!


_____________________
Tur, kur nav skaidras pārliecības, priekšroka jādod šaubām
edz2a2
e-baznīcēns
#3 Nosūtīts: 1.07.2011 06:45
  


Esmu lasījis Jauno Derību bet šobrīd man tiešām šķiet ka kaut kas nav tā ... Diemžēl Grāmata palika vecajā dzīvesvietā un šobrīd es nevarēšu tās vietas nocitēt

Roberto
e-pāvests
#4 Nosūtīts: 1.07.2011 09:19
  


elementāri http://bibele.ebaznica.lv/


_____________________
simul iustus et peccator
edz2a2
e-baznīcēns
#5 Nosūtīts: 2.07.2011 10:42
  


Tātad man šobrīd rūp kas notiek Palestīnā un Gazas sektorā un Izraēlieši savus iebrukumus attaisno ar tekstiem no bībeles : 13 Un, ja tas nams ir vērts, tad jūsu miers lai nāk pār to, bet, ja tas nav vērts, tad lai jūsu miers atkal pie jums atgriežas.
14 Un, ja kas jūs negrib uzņemt, nedz klausīt jūsu vārdus, izeita no tāda nama vai tādas pilsētas un nokratait pīšļus no savām kājām.
15 Patiesi Es jums saku: Sodomas un Gomoras zemei būs vieglāk soda dienā nekā tādai pilsētai.
Un vēl kaut kas laikam no vecās derības :Nav Tavas taisnības, nedz tavas sirds skaidrības dēļ, ka tu nenāc, lai iemantotu viņu zemi, bet šo tautu bezdievības dēļ, tas Kungs, tavs Dievs, tās dzen ārā tavā priekšā, lai sasniegtu, ko viņš ar zvērestu ir apsolījis taviem tēviem - Ābrahāmam, Īzākam un Jēkabam. Skan diezgan cietsirdīgi un egocentriski . Un vēl viens citāts : Patiesībā ebreju kari ar citām valstīm (izņemot Kānaāna) bija paredzēti tikai pašaizsardzības nolūkā. Tātad iznāk ka tā vairāk ir egoisma un subjektīvisma bībele nekā kopējā garīgā dimensionālā egregora izpaušanās
- - -
Kā jau rakstā Vai Japāna pelnījusi zemestrīci teikts http://www.ebaznica.lv/?p=5744 Cilvēkos atrodas iedzimtais grēks kas iznīcina dvēseles , un vēl bija versija ka Veco ,jeb pirmo derību sarakstījis Sātans pats : Tātad cik sens un dziļš ir iedzimtais grēks ? Visi saucamie patiesības vai reliģiskie kari notiek Sātanam par prieku un dzīve kā tāda ir Sātana izgudrojums Un arī jūs iznāk esat Sātana priesteri - ? Vai tā nav ?
- - -
Bet nu jums jau tas būtu labāk jāzina jo kā gan tas iespējams ka bariņš mūku jeb sekotāju varēja izveidot tik milzīgu un globālu organizāciju bez Sātana palīdzības ? Kaut vai tā pati svētā trīsvienība ,kurā gadā šis termins parādījās ? Man tā liekas ka Kristietība aizgāja pa Kreisāko no visiem Jēzus ceļiem ... Ā kaut ko atradu : http://kristietiba.blogspot.com/2010/03/3-dazas-ma zakas-izmainas.html

talyc
e-kardināls
#6 Nosūtīts: 5.08.2011 12:48
  


Oki, Bībele pārveidota, interpretēta utt., taču vairāk kā pietiekama, lai caur to varētu saņemt pestīšanai nepieciešamo Kristus evaņģēlija vēsti.

Ticība taču ir Dieva dāvana, ne cilvēku filosofijas (gudrīb-mīlēšanas) auglis.

Dievs pats mūs māca, vada un apgaismo un apskaidro mūsu prātu lietās, kas cilvēka prātam citkārt ir neaptveramas.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
edz2a2
e-baznīcēns
#7 Nosūtīts: 6.08.2011 16:30
  


Jā nu es vienkārši biju sapratis ka mīlestība nekad neuzvarēs karu ,tāpēc biju iedomājies lai nebūtu vairāk upuru apiet šo lietu bez kara ,bet pagaidām šķiet esmu apmaldījes atkal .Reizēm šķiet ka pasaule tomēr ir pārāk liela .

Roberto
e-pāvests
#8 Nosūtīts: 10.08.2011 18:37
  


edz2a2
atsaucoties uz Kristietības vēsturi vai pamanīji, ka šīs mazās izmaiņas ir Ticības Apliecībā nevis Bībelē?


_____________________
simul iustus et peccator
KPax
e-baznīcēns
#9 Nosūtīts: 11.08.2011 15:28
  


edz2a2

http://www.youtube.com/watch?v=k6PWFvzKl3I&feature =related

edz2a2
e-baznīcēns
#10 Nosūtīts: 23.08.2011 22:08
  


Jā nu žīdi - cionisti ir pielāgojuši to savām vajadzībām . Paldies !!!
Man tiešām žēl pēdējā laikā neesmu lasījis Jūsu grāmatu ,man tāpat kā citiem krīze ,taču es netaisos lasīt kaut ko tik ļoti realitātei neatbilstošu un maldinošu kā bībele ,ja neesat pamanījis ,kāpēc Dievs neglābj tos kas nav ticīgie ? Kaut gan esmu dzirdējis ka Jēzus dzīves laikā ne reizi neesot pieminējis vārdu - Baznīca ? Taču par kopējo Torni varot izlasīt Ebreju mācībā ,varbūt ka teologiem kaut kas vairāk zināms ?
- - -
Žīdu spalvainā roka ir visur - politikā ,reliģijā - visur ! Un to tad jūs arī pielūdzat . Jo ja jūs tiešām pielūgtu dievu tad gan censtos atturēt savus cilvēkus no muļķībām ,jo citādi tak jūs viņus tieši dzenat nāvē ,jo ja ļaunums būtu sātans tad takš katru gadu neaugtu ieroču uc industrijas ,ja neticiet man pagaidiet kamēr rīt žīdi caur savu pasaules pārvaldības tīklu uzmetīs mums kādu kravu no saviem tādiem vai citiem ieročiem

Lapa  Lapa 1 no 2:  1  2  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup