288. Kā mēs varam pastāvēt kārdināšanās?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Ko Kristieši domā par Dzīvnieku nokaušanu ?

Lapa  Lapa 2 no 2:  « Atpakaļ  1  2
e-autors Ziņa
Latvietis
e-baznīcēns
#11 Nosūtīts: 26.05.2015 16:56
  


talyc> izdzīvot un pat labi dzīvot var neēdot citu miesu. Sekss ir vajadzīgs, lai dzimta, cilvēce turpinātos. Viss pārējais jau ir pārmērība, izlaidība - sauc kā tev pašam labāk patīk.

talyc
e-kardināls
#12 Nosūtīts: 27.05.2015 11:04   Laboja talyc
  


Piekrītu - cilvēki mierīgi varētu izdzīvot arī bez gaļas ēšanas (1. Moz. 1:30)..., ja augu valsts augļi ir viņiem būtu katrā vietā pietiekamā daudzumā pieejami. Un pieļauju, ka sākotnējā variantā (pirms adamā grēkā krišanas) paradīzes dārzā bija daudz plašāks augļu sortiments un daudz labvēlīgāki apstākļi to augšanai. (Žēl gan, ka ar grēku plūdiem tas viss tika noskalots no zemes virsus nebūtībā).

Bet redzi, Dievs arī pēc tiem(plūdiem) cilvēci nav pametis bez dienišķās maizes, bet ir iedibinājis jaunu kārtību (1. Moz. 9:3), dodot mums uzturam gan augus gan kustoņus gan dzīvniekus.

1. Moz. 9:1 Un Dievs svētīja Nou un viņa dēlus un sacīja: "Augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi.
2 Bailes un izbīšanās jūsu priekšā lai pārņem visus zemes zvērus, visus putnus gaisā un visus tos, kas vien kust zemes virsū, un visas zivis jūrā. Jūsu rokās tie ir nodoti.
3 Viss, kas vien kust un kam ir dzīvība, lai jums ir par barību. Es jums to visu nododu, tāpat kā zaļos augus, lai tie jums noder barībai.
4 Vienīgi miesu tās dzīvībā, tās asinīs, jums nebūs ēst.
5 Bet par jūsu asinīm, jūsu dzīvību, Es prasīšu atbildību: no ikviena zvēra Es to prasīšu un no katra cilvēka, no ikviena jūsu vidū Es to prasīšu; cilvēka dzīvību Es atprasīšu.
6 Kas izlej cilvēka asinis, tā asinis caur cilvēkiem tiks izlietas, jo pēc Dieva tēla Viņš cilvēku ir radījis.
7 Bet jūs augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi lieliem pulkiem."


Tā nu arīdzan notiek un no izglābtajām nedaudzajām, proti, astoņām, dvēselēm ir cilvēce tikusi pavairota līdz mūsdienu skaitliskajiem apmēriem. Savukārt kristieši pēc savas miesas ne ar ko neatšķiras no pārējiem pasaules iedzīvotājiem (tiem tāpat jāēd un jādzer un savu miesu tīši nav jāmērdē. Piemēram dziļi ziemeļu reģionos bez zivīm un ziemeļbriežu gaļas izdzīvošana nekādīgi nebūtu iespējama).

Kur vēl varu piekrist - par pārmērībām... rijība un negausība - neapšaubāmi -tie ir netikumi, kas nepiedienās nevienam (un jo īpaši kristīgam) cilvēkam.

Bet ja tu (cerams nē) gribētu spēlēties ar Dieva baušļiem ņemot 5.bausli, kas ir jāsaprot neslepkavo/neslaktē nozīmē (5. Moz. 5:17; 2. Moz. 20:13) un piemērojot to "būs/nebūs" nozīmē, saistībā ar dzīvnieku nokaušanu tad neglābjami nonāktu pretrunās ar pašu Dieva vārdu._____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Lapa  Lapa 2 no 2:  « Atpakaļ  1  2
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup