65. Kad mēs esam paklausīgi saviem vecākiem?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Filozofija

Lapa  Lapa 1 no 3:  1  2  3  Tālāk »
e-autors Ziņa
edz2a2
e-baznīcēns
#1 Nosūtīts: 18.07.2011 21:21
  


Kāpēc Kristieši kas ir mūsu visgaišākā daļa tik ļoti bremzē šo Pasaules izzināšanas veidu ?
- - -
Jo Bībelē taču teikts : Dieva namā ir daudz mājokļu ?
- - -
Citādi sanāk ka Kristīgā Baznīca atbalsta tikai un vienīgi masonismu

talyc
e-kardināls
#2 Nosūtīts: 21.07.2011 02:45
  


Vai jautájums ir par tému "bút Vai nebút kristígajai filosofijai."?


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
edz2a2
e-baznīcēns
#3 Nosūtīts: 25.07.2011 20:55
  


Jā nu un teiksim ne tikai šaurai Kristīgai filozofijai piem tā kā tas bija komunisma laikos - jo tā taču var sajukt prātā visu laiku maļot vienu un to pašu .Šeit es vairāk domāju paplašinātu pasaules uztveri . Jo ir taču daudz citu cilvēku kas daudz dara cilvēces labā taču kurus nepārtraukti apkaro . Es domāju būtu jāredz arī citi Dievam tīkami darbi .
- - -
Es dzīvi saprotu ar filozofijas palīdzību ,man nešķiet pareizi tas ka uz katra stūra stāv kāds likums kuram jāklausa ,ja kāds varētu pierādīt ka tā tomēr ir labāk es labprāt palasītu viņa domas ,bet spriežot no personīgās pieredzes -tas nedarbojas . Un vēl ko jūs domājat par Zionistiem kā man liekas viņi veikli izmanto sevis veiktās izmaiņas kaut vai Jaunajā Derībā lai attaisnotu savus karus un citas ''labdarības''
- - -
Kaut gan kas ir Kristīgā filozofija ?Jūs taču paši sludināt monoteismu - tātad vai ir iespējamas vairākas filozofijas ? Vienkārši aktīvi un pareizi sekojiet līdzi tam kas notiek pasaulē ! Un nav obligāti katru reizi pierādīt to lomu kādu Jums ir iedalījuši masoni !!!

talyc
e-kardināls
#4 Nosūtīts: 29.07.2011 04:48
  


Paldies, ļoti interesants jautājums
(pat vesela jautājumu sērija)
- - -
lai uz to vienkārši atbildētu, man jāsāk ar plašāku skaidrojumu
par to, kas ir un kas nav baznīca; par to, kas nav un kas ir kristietība utt.

tikai vēlos noskaidrot vai edz2a2 ir grib klausīties (mācīties) vai nāk kā tāds, kas gatavs skaidrot, mācīt, pierādīt


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
edz2a2
e-baznīcēns
#5 Nosūtīts: 29.07.2011 19:13
  


Es vienmēr gatavs klausīties kaut ko jaunu un saprātīgu Bet es arī atrodu aizvien plašākus pierādījumus tam ka Jaunā Derība tomēr ir pārveidota http://vkontakte.ru/video142124057_160773661
- - -
Tā es iepriekš laikam ieliku otro netiešo pierādījumu ... Tiešais aizvien vēl šūpojas un es nezinu vēl joprojām pilnu pārveidotāja vārdu .

talyc
e-kardināls
#6 Nosūtīts: 30.07.2011 03:36   Laboja talyc
  


noskatījos (pa diagonāli) video-materiālu
1. tam ir sava vērtība [tas spēj uzrādīt (analizējot) dažādās cilvēces problēmas]
2. tam ir arī savas nepilnības [iztrūkst skaidrās mācības, ka cilvēks grēko, jo ir grēcīgs (neba kļūst grēcīgs sagrēkojot), ka nav neviena taisna (bezgrēcīga) un ka grēka alga (pat paša visniecīgākā grēciņa) alga ir nāve.

kopvērtējumā tā: - ne šis, ne tas (man no tā ne silts ne auksts)
3. tas kaut kā atstāj savu skatītāju /klausītāju/ sekotāju pusceļā... Līdzīgi psihologiem, kas gan spējuši problēmas uzrādīt, taču nekad nespēj tās līdz galam atrisināt.
4. tas gan var tikt izmantots kā papildus uzskates līdzeklis, sludinot bauslību (taču, kā mums zināms, tādā veidā nevienam tieši nav iespējams palīdzēt). 5.Ja kas var iedot mierinājumu, un iepriecu kādai izmisušai cilvēka sirdij, tad vienīgi Kristus ar savu Evaņģēliju, ka Viņš - patiess Dievs un patiess cilvēks ir nācis lai glābtu savus ticīgos no bojā-ejai lemtās pasaules.

6.Lielākais kaitējums, ko šis video-materiāls varētu izdarīt būtu pamudinājums mazticīgajiem novērsties no svētajiem Rakstiem - liekot atturēties lasīt Bībeli (sak... tā jau 3.gs. tā sagrozīta, ka to nav vērts, vai pat ir bīstami to lasīt). 7.Skaidrs, ka kristīgam cilvēkam šāds video nevarēs kaitēt nenieka, jo mēs jau esam atzinuši, un klausījuši, ko pats Dievs mums caur tiem "cilvēku interpretētajiem" Rakstiem ir atklājis.

tā, ka ja mēs, eddža, nespētu vienoties jau šinī pašā pirmajā jautājumā (Ir vai Nav Bībele Dieva vārds) tad visa mūsu tālākā polemizēšana būtu vien tukšu salmu kulstīšana


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
edz2a2
e-baznīcēns
#7 Nosūtīts: 30.07.2011 16:30
  


Nu šobrīd es vairāk pievērsies filozofijai un man pagaidām arī nav laika lasīt bībeli bet ne par to es gribētu rakstīt Tikai daļa no Bībeles ir pārveidota - pa kādam vārdam - ne jau viss. Nu par to vēlāk . Es uzskatu ka filma aizskar kristīgo tēmu tikai garāmejot. Tā ir vairāk tēma par pasaules galu - nezinu kam vēl to pielīdzināt kādai filozofijai .Tātad es uzskatu ka filma ir patiesa un iet savu ceļu līdz galam jo tur ir tēma ko tā pilnīgi izskaidro un pabeidz . Lieta tikai tāda ka tas ir tikai viens no ceļiem. Bet tieši filozofija ir vienīgā kas var skatīt un varbūt pat apkopot vairākus Ceļus . Jā nu es nešaubos par Kristus ticību un pārējām viņa vērtībām , es šaubos par tiem kas Viņu vada Kāpēc tad kristietība ap sevi ir apvilkusi apli - savējie un svešie ? Jā Kristus bija īsts cilvēks - bet kas notiek tagad ? Kas tad ir tie traucēkļi un no kurienes viņi rodas ? Un jūs jau atkal novelkat robežas - vai es ticu vai nē ?!
- - -
Un kas būs ja es iestāšos jūsu sektā - Baznīcā ? Ja noticēšu Bībelei ? Masoni saņems signālu un viss turpināsies kā bijis - nu varbūt es dzīvošu labāk bet tūkstošiem cilvēku visā Pasaulē turpinās mirt !!!
- - -
Un kam vispār ir vajadzīgs ''iekšējais vīruss'' kam tas ir izdevīgs ? Lai karotu ar ko ?
- - -
Ticēt vai neticēt var tikai bērni šūpuļkrēslā.
- - -
Jūsu loma esot dalīt un valdīt un izskatās ka tieši to jūs arī darat . Jo nekādus paskaidrojumus es Jūsu komentārā neatradu ,protams jūs aprakstījāt manis ieteikto materiālu ,pie tam to pašu - negatīvi .?

talyc
e-kardināls
#8 Nosūtīts: 1.08.2011 11:50
  


1. noticēt Bībelei ... tas cilvēkam neiespējams paša spēkiem; Tas neiespējams bez īstenas kristīgās ticības ... bez ticības Dievam

2. ticību Dievam nevar iegūt citādi kā Dieva dāvanu (kuru Viņš dāvā kam, kad un kādā veidā Viņš pats to vēlas)

3. mūsu sektā - Baznīcā nav iespējams iestāties, jo tā nav kāda sabiedriska organizācija, bet patiesi Kristum ticošo pulciņš (jaut. par ticib. skat. punktus 1 un 2)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
edz2a2
e-baznīcēns
#9 Nosūtīts: 2.08.2011 22:33
  


Nu no vārda ''es ticu '' vien paēdis nebūsi . Nu no filozofijas viedokļa tātad es varu jūs iedalīt kādā teiksim cilvēciskā iedaļā - ķieģelītī jeb daļā no Visa . Bet ja jautājums vēl iederās pie tēmas - kas ir jūsu ienaidnieks - Sātans ? Nu es tā nedomāju vai arī Sātanam ir vairākas izpausmes /? Jo Sātans ir tikai lietu pretpols un tas nav negatīvs Un kas man liekas svarīgi jūs tieši jaucat šīs nozīmes .Cilvēces ienaidnieks nav Sātans vismaz manā skatījumā ,bet kas to es vēl nezinu . Varbūt Jūs to varētu izskaidrot ?
- - -
Man gan gribējās ticēt ka jums tomēr kaut kādai organizācijai būtu jābūt ,jo kā nekā Jums jau divi gadu tūkstoši aiz muguras kopš ''pulciņa'' pastāvēšanas . Un kādu tad dāvanu Latvija bija nopelnījusi ? Man liekas jūsu ķieģelīti viegli grozīt Tātad tas ir drīzāk darbs kā ticība /? Un vēl kas Baznīcas vadība atrodas Vatikānā laikam un tur arī Pāvests ,bet kā man šķiet tādā gadījumā Jūsu dievam piemīt tīri cilvēciski vaibsti ?

talyc
e-kardināls
#10 Nosūtīts: 4.08.2011 13:54   Laboja talyc
  


I. edz2a2:Nu no vārda ''es ticu '' vien paēdis nebūsi.../ Atbildei skat. punktu 2. un 1. iekš man koment 1.08.2011 08:50. Un iz Bībeles Mt. 4:4 Jēzus saka tā: "Stāv rakstīts: cilvēks nedzīvo no maizes vien, bet no ikkatra vārda, kas iziet no Dieva mutes."

II. ...no filozofijas viedokļa tātad es varu jūs iedalīt.../ ...mēs nerunājam ar cilvēcīgas gudrības vārdiem, bet ar vārdiem, ko Gars māca, garīgas lietas garīgi apspriezdami.
14 Miesīgais cilvēks nesatver to, kas nāk no Dieva Gara; jo tas viņam ir ģeķība, viņš to nevar saprast, jo tas ir garīgi apspriežams.
15 Garīgais cilvēks izdibina visas lietas, bet viņu pašu neviens neizdibina. (1.Kor. 2:13-15)

III. kas ir jūsu ienaidnieks - ...Cilvēces ienaidnieks nav Sātans.../ Raksti gan atklāj ko citu (iekš Atkl. 12:9-12 Lielais pūķis, vecā čūska, to sauc par velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli, tapa gāzts; viņš tika nomests uz zemi un līdz ar viņu tā eņģeļi ... Tādēļ priecājieties, debesis un kas tur mājo! Vai zemei un jūrai! Jo velns nonācis pie jums lielās dusmās, zinādams, ka tam maz laika atlicis."

IV. Baznīcas vadība atrodas Vatikānā.../ false - tur atrodas antikrista tronis. Drīksti mani apstrīdēt, bet: 2.Kor. 11:12 ...ko es daru, to arī turpmāk vēl darīšu, lai atņemtu iespēju lielīties tiem, kas to meklē, lai tanīs lietās, ar kurām tie lielās, tie izrādītos tādi paši kā mēs.
13 Jo tie ir viltus apustuļi un viltīgi strādnieki, izlikdamies par Kristus apustuļiem.
14 Nav arī brīnums; jo pats sātans izliekas par gaismas eņģeli.
15 Tad arī nav nekas sevišķs, ka viņa kalpi izliekas par taisnības kalpiem; to gals būs tāds kā viņu darbi.

V. ...un tur arī Pāvests./ ...oo, jā, tam ir pat īpaša(s) vieta(s) rakstos veltīta, piem.:Ps. 109:6 Iecel viņam bezdievi par tiesnesi, un sātans lai stāv viņam pie viņa labās rokas!
7 Par vainīgu lai viņš top atzīts tiesā, un pat viņa Dieva lūgšana lai kļūst viņam par grēku!
8 Viņa mūža dienas lai iet mazumā, viņa amatu lai pārņem citi!

VI. Man gan gribējās ticēt .../ Es zinu, ka tu dzīvo tur, kur sātana tronis, bet tu turies pie Mana Vārda un neaizliedz Manu ticību, arī Mana uzticīgā liecinieka Antipas dienās, kurš tika nokauts pie jums, kur sātans mājo. (Atkl. 2:13)
...es gribu, lai jūs ņemtu vērā, ka ikkatra vīra galva ir Kristus, bet sievas galva ir vīrs, bet Kristus galva ir Dievs. (1.Kor. 11:3)
...Kristus ir draudzes galva, būdams Savas miesas Pestītājs. (Ef. 5:23)

VII. Man liekas jūsu ķieģelīti viegli grozīt.../ Jā, kā visuma un šīs laicīgās pasaules daļa mēs neesam neko daudz ietekmīgāki par kādu citu saules putekli. Taču pārpasulīgajā sfērā mēs nedarbojamies savā, bet visuma Radītāja spēkā. Un darba nasta šī nav smaga - sludināt, Kristus evaņģēliju un Dieva tiesu (par pestīšanu ticošajiem un par pazudināšanu tiem, kas Bībelei nav ticējuši). Redzi, no tā mūsējie sev negūst nekāda labuma, jo ja patiesam sludinātājam kāds tic, tad viss gods pienākas Dievam, bet ja kāds netic, tad tas visu savu dusmu žulti mēģina aizskalot viņam netīkamo sludināšanu. Ārēji tas var izskatīties kā divu polemizētāju vārdu cīņas; Tīri filosofiski varētu teikt: - cik cilvēku tik viedokļu vai katram sava (nevienam) taisnība. Bet garīgajā sfērā katra domu starpība, jeb nevienprātība uzrāda milzīgo bezdibeni starp patiesību un meliem.
1.Jņ. 2:22
Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.
23 Katram, kas noliedz Dēlu, nav Tēva, tam, kas apliecina Dēlu, ir arī Tēvs.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Lapa  Lapa 1 no 3:  1  2  3  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup