68. Kāds apsolījums ir ceturtajam bauslim?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Situācija Ukrainā - Politiskā konflikta reliģiskais aspekts

Lapa  Lapa 8 no 12:  « Atpakaļ  1  ...  7  8  9  10  11  12  Tālāk »
e-autors Ziņa
biskaps
e-baznīcēns
#71 Nosūtīts: 27.05.2015 22:28
  


Latvieti, vai vari paskaidrot tuvāk savu apgalvojumu - "arī pareizticīgo
baznīca Latvijā īsteno
Maskavas uzstādījumu" un ko tu ar to domā?
Citādi izklausās vien pēc banālas rusofobu propagandas klišejas.

talyc
e-kardināls
#72 Nosūtīts: 28.05.2015 13:18   Laboja talyc
  


kamdēļ biskaps prasa paskaidrojumus?, jēga? prasi prasīšanas pēc?
ne jau lai ieklausītos argumentos, bet lai truli atspēkotu pēc
banālas rašistu propagandas klišejas

:!: Uzmanību TROLLIS :!: Nebarot :!:


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#73 Nosūtīts: 1.06.2015 13:38   Laboja biskaps
  


Talitim NAV argumentu, vnk rusofobiskas emocijas parastās un attiecīgā retorika, ar ko pilli LR portāli.

talyc
e-kardināls
#74 Nosūtīts: 1.06.2015 17:02   Laboja talyc
  


Nē, draudziņ, ne manī jundī emocijas, bet tavējās (tavs rašisms) liedz tev konstruktīvi diskutēt.
Es tev jau kuro reizi prasu:
"Lūdzu apgaismo mani (un citus e-polemikas dalībniekus) lūzu atspoguļo krievijas attīstības modeli puķina versijā.

citādāk tavi apgalvojumi par līdzšinējo "izaugsmi" un sagaidāmo "gaišo" nākotni ir tukša muldēšana (lai neteiktu klaji meli), kas neiet kopā ar realitāti - krievzemes postu un pamatmasas bezcerīgo situāciju.


protams, ka vieglāki ir atrast ārējo vaininieku uz ko vērst pieaugošās dusmas par savu stulbumu t.i. vēlos jau iepriekš lūgt neizmantot nodeldēto jokeri -
"a puķins tāpat labāks par obamu"


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#75 Nosūtīts: 2.06.2015 14:56
  


Palasi kaut šo izvilkumu no Vikipēdijas, Skaitļi runā paši par sevi!

Lielus ekonomiskus un militārus zaudējumus izraisīja zaudējums Pirmajā Čečenijas karā (1994-1996). Lielais budžeta deficīts radīja 1998. gada finansu krīzi[13] un tālāku IKP kritumu.
1999. gada beigās prezidents Jeļcins atkāpās no prezidenta amata, nododot to nesen ieceltajam premjerministram Vladimiram Putinam. Prezidents Putins iemantoja popularitāti Krievijas sabiedrībā ar uzvaru Otrajā Čečenijas karā 2000. gadā.
Strauji augošās naftas un gāzes cenas veicināja Krievijas iekšzemes kopprodukta, patēriņa un investīciju pieaugumu, kas bija pamatā stabilai ekonomikas izaugsmei un Krievijas ietekmes pieaugumam pasaulē pēc 2000. gada. Lai gan Rietumu valstis ir kritizējušas daudzas Putina administrācijas reformas kā kopumā nedemokrātiskas, Putina vadība ar kārtības atgriešanu, stabilitāti un progresu ir iekarojusi viņam plašu popularitāti Krievijā.

Ekonomiskā krīze, kas pārsteidza visas postpadomju valstis 1990. gados, bija gandrīz divreiz dziļāka nekā Lielā depresija 1930. gados Rietumeiropā un Savienotajās Valstīs. Pat pirms 1998. gada krīzes Krievijas iekšzemes kopprodukts (IKP) bija puse no tā, kāds tas bija 1990. gadu sākumā. Kopš gadsimtu mijas ekonomikas pieaugumu Krievijā ir veicinājušas naftas cenu celšanās, pieaugošās ārvalstu investīcijas, lielāks iekšzemes patēriņš un lielāka politiskā stabilitāte. Pēc 1998. gada finansu krīzes un pēc deviņiem kārtīgiem pieauguma gadiem, valsts pabeidza 2007. gadu ar vidējo IKP pieaugumu 7% gadā. 2007. gadā Krievijas IKP bija 2,076 triljoni USD — 6. lielākais pasaulē ar IKP pieaugumu 8,1% apmērā no iepriekšējā gada. Galvenokārt pieaugumu radīja nevis tirdznieciskie pakalpojumi un preces iekšējā tirgū, bet gan naftas vai derīgo izrakteņu ieguve un eksports. Vidējā mēnešalga 2008. gada sākumā Krievijā bija 700 USD, bet 2000. gadā — 80 USD. Apmēram 14% no krieviem 2007. gadā dzīvoja zem valsts nabadzības līmeņa, kas ir ievērojami mazāk nekā 40% 1998. gadā — ļaunākajā pēcpadomju sabrukuma periodā. Bezdarbs Krievijā 2007. gadā bija 6%, salīdzinot ar 12,4% 1999. gadā.

Krievijai ir pasaulē lielākie dabasgāzes krājumi, otrie lielākie akmeņogļu krājumi un astotie lielākie naftas krājumi. Tā ir vadošā pasaules dabasgāzes eksportētāja un otra lielākā naftas eksportētāja. Nafta, dabasgāze, metāli un kokmateriāli sastāda vairāk kā 80% no Krievijas eksporta uz ārzemēm. Tomēr kopš 2003. gada dabisko resursu eksporta ekonomiskā nozīme sāka samazināties, jo ievērojami nostiprinājās iekšējais tirgus. Par spīti augstajām enerģijas cenām, nafta un gāze sastāda tikai 5,7% no Krievijas IKP un valdība paredz, ka 2011. gadā tas samazināsies līdz 3,7%. Krievijai tās ekonomiskajā attīstībā ir ievērojamas priekšrocības attiecībā pret daudzām citām ar resursiem bagātām valstīm, jo tai ir senas izglītības, zinātnes un rūpniecības tradīcijas. Valstī ir vairāk universitāšu beidzēju nekā citās Eiropas valstīs.
Vienkāršāka, daudz racionālāka nodokļu likumdošana, kas pieņemta 2001. gadā, samazināja iedzīvotāju nodokļu nastu un krasi palielināja valsts ieņēmumus. Krievijā ir vienotais privāto ienākumu nodoklis 13 procentu apmērā. Saskaņā ar investīciju pakalpojumu firmas Mercer Human Resource Consulting 2007. gada pētījumiem, tas ierindo to otrajā vietā pasaulē (pēc Apvienotajiem Arābu Emirātiem) starp valstīm ar vispievilcīgāko nodokļu sistēmu individuālajām saimniecībām. Kopš 2001, gada federālais budžets darbojas ar pārpalikumu un 2007. gads tika pabeigts ar pārpalikumu 6% apjomā no IKP. Dažos pēdējos gados Krievija ir izmantojusi ienākumus no tās Krievijas Federācijas Stabilizācijas fonda, lai priekšlaicīgi nomaksātu visus padomju ēras suverēnos parādus Parīzes klubam un Starptautiskajam valūtas fondam. Ar naftas eksportu nopelnītais ļāva Krievijai palielināt tās ārējās rezerves no 12 miljardiem USD 1999. gadā līdz 597,3 miljardiem USD uz 2008. gada 1. augustu — tās ir trešās lielākās rezerves pasaulē. Valsts ir bijusi spējīga būtiski samazināt tās agrāko ievērojamo ārējo parādu.

Cody
e-baznīcēns
#76 Nosūtīts: 3.06.2015 22:49
  


bīskap, ku kū, šodien ir 2015.gads.


_____________________
Tur, kur nav skaidras pārliecības, priekšroka jādod šaubām
Roberto
e-pāvests
#77 Nosūtīts: 11.06.2015 09:28   Laboja Roberto
  


Vēsture atkārtojas - tumsas spēki, kas izliekas par taisnības un patiesības bruņiniekiem allaž pievelkas

antikrists un putlers


_____________________
simul iustus et peccator
biskaps
e-baznīcēns
#78 Nosūtīts: 3.07.2015 19:16
  


Cody, gadi nāk un gadi iet...

- - -

similus

šis jau atbilstošāk..

- - -

Obamka tagad viendzimuma "laulības" ieviesis visā ASV
un ar amerikosiem raksturīgu misionārisku degsmi sola izplatīt visā pasaulē.

Roberto
e-pāvests
#79 Nosūtīts: 5.07.2015 13:02
  


biskaps būtu labāk sekojis @arhivanags un pasludinājis Putinu par Dieva sūtni zemes virsū (it īpaši Ukrainā) cīņai pret homoseksuālismu, nevis, novirzoties no temata, biedināt ar ļaunuma sakni - ASV


_____________________
simul iustus et peccator
talyc
e-kardināls
#80 Nosūtīts: 6.07.2015 15:08   Laboja talyc
  


tas, ko biskaps aicina lasīt - nav tas ko talyc prasa

Pašreizējā Krievijas nodokļu politika teiksim ir oki, bet papēti -vai tas nāk no Puķina iniciatīvas?

Kā tavs puķins solās cīnīties pret varas vīru korupciju un varas centralizāciju?; kā novērsīs neefektīvu saimniekošanu un dabas resursu izšķiešanu? [un ja pat solītu, tad lai solījumus izpildītu nāktos apvērsumu taisī... bet ko nogāzt, ko vainot -sevi?... pats taču pie varas bijis - pats pie visa vainīgais ]

Puķina nākotnes "solījumu politika" ir balstīta vienuz tukšu fļa-fļa retoriku: "... biedri, jau tagad mums(kam?) dzīvojas labāk..." (puķiniešiem varētu būt ka iet labāk - jā, bet tauta taču grimst arvien lielākā postā.) Padomju laikos taču arī visu laiku viss "gāja uz augšu" (partijnieki dzīvoja zaļi, bet tauta? - netici savam maciņam un tam ko reāli veikalā par savu darbu pirksi, bet tici valdības atskaitēm) - FUFLO!

Nu vai nav jābūt stulbam, ka neapjēdz likumsakarības?
"ak kāpēc gan ābelītes apgrauztas (a-kto-ž eto-zģel-al?), ja āzis iecelts par dārznieku..."

P.S.
un pat piskapa dotajā "ieteicamās literatūras" izvilkumā redzams kā "vella īlens durās caur maisu" - NOLĀDĒTS!
vot karš neizdevās - vot bija grūti laiki... bet kā uzvarējām - uzreiz varējām uzelpot - redzi, uzreiz ekonomika aizgāja uz augšu.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Lapa  Lapa 8 no 12:  « Atpakaļ  1  ...  7  8  9  10  11  12  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup