267. Kādēļ Jēzus māca mūs saukt Dievu par “Tēvu”?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Situācija Ukrainā - Politiskā konflikta reliģiskais aspekts

Lapa  Lapa 9 no 12:  « Atpakaļ  1  ...  8  9  10  11  12  Tālāk »
e-autors Ziņa
biskaps
e-baznīcēns
#81 Nosūtīts: 7.07.2015 14:13   Laboja biskaps
  


Par dzīves līmeņa samazināšanos pēdejā laikā Krievija var pateikties demokrātiskās, drīz jau būs jāsaka homokrātiskās ASV piekoptajam informatīvi - ekonomiskajam hibrīdkaram pret Krieviju.
Nav jau tur gluži tik slikti kā saki, jo krieviem ir ar ko salīdzināt, proti, ar Jeļcina laikiem.
Un turienes, kā saki, 'posts' maz atšķiras no Latvijas 'posta', situācija aptuveni vienāda.
Tā jau tagad tāda modīga retorika ieviesusies- izdalīt Krieviju un pārmest tai visu ko dara paši, kā nez kādu ļaunumu.

pret varas vīru korupciju un varas centralizāciju?; kā novērsīs neefektīvu saimniekošanu un dabas resursu izšķiešanu

Pret korupciju cīnās kā visur (tā tikai ASV tā ir legalizēta un nosaukta par lobismu ), ja ne pat efektīvāk kā letiņos ar visu KNABi, zinot ka tiesvedībā atrodas arī pa kādam gubernatoram.
Varas centralizācija nav nekāds ļaunums prezidentālā valstī.
Neefektīva saimniekošana???
It kā Latvijā vai Eirosavienībā tā būtu baisi efektīva Dabas resursu izšķiešana?
Vai tad Krievijā tos šķiež vairāk kā citur?

Bet tā lādēšanās vecu raganu līmenī ir kristieša necienīga, atļaušos atgādināt.

talyc
e-kardināls
#82 Nosūtīts: 7.07.2015 17:48   Laboja talyc
  


ak tu,

nabaga nejēga

redzēsim vai tu slavēsi puķina režīmu ij pēc tā, kad tas tiks gāzts

taču pašlaik (vēlreiz atgādinu) mūsu apskatāmā tēma ir nevis pats politiskais konflikts, bet tā reliģiskais aspekts. Proti, es aicinu vērst e-uzmanību uz dziļākām, neredzamajā apslēptajām - t.i. uz ticības lietām. Bet ticības brīvība ir kaut kas tāds, ko nevar paciest ne diktatūras ne ideoloģijas uz ko tās balstītas.
[Šeit vēlos iestarpināt Lutertēva pamācību, ka tādi, kas neklausa kristīgai sludināšanai nav cienīgi saukties par kristiešiem, bet tādi, kas gribētu kristīgu ticību uzspiest ar varu - savukārt nav kristīga sludinātāja vārda cienīgi.]

Te nu ir mans skaidrojums matemātiskāk:
1. Pat ja puķina režīmam būtu viscēlākie nodomi ukraiņu jautājumā,
... Krievijai vienalga nav nekādu tiesību ar varu tur jaukties iekšā.

2. Pat ja Ukraina būtum izvēlējusies visnepareizāko turpmākās attīstības virzienu
Tas ir viņu (pašu brīvās izvēles) ceļš.


3. Ja runāt par esošo Latvijas situāciju, tad nešauboties varu teikt, ka 30 gadus atpakaļ par ko tādu varējām vien sapņot (protams nenoliedzu arī to, ka beidzamos 20 gadus būtu varējuši saimniekot drošāk, pareizāk un daudz efektīvāk, ja katrs nebūtum tik savtīgs).
Ja piesaukt ASV, tad laipni lūgtum, ...jā zem Obamas kundzības es daudz labprātāk loku savu muguru, kā man tai tagad būtu jānolīkst zem Puķina tirānijas. Atvērtās robežas ar Eiropu man ir daudz pieņemamākas kā pseido brīvība padomijas iežogojumā.

4. Vai nu piskaps tikai izliekas par nezinīti vai tiešām cilvēkam ar galvu viss nav kārtībā, ka aizvien PSRS slavē? ...Jeb nu arī (...kas būtum daudz jo bēdīgāk) šis ir viens no tiem mēsliem, kurš savu labumu guvis no ļeņiniski-staļiniskās ideoloģijas un to uzturošā okupācijas režīma.

Vai es uz tevi dusmoju, biskaps,? nē, nelga, tev tak pienākas tava alga


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#83 Nosūtīts: 7.07.2015 19:02   Laboja biskaps
  


Starpību nejūti? -
Ukraina izvēlējusies...
VAI ASV par 5.miljardiem baxu (pēc publiski pieejamas informācijas) uztaisījusi valsts apvērsumu Kijevā,
lai pie varas nāktu tai paklausīgs ( pēc publiski pieejamas informācijas) režīms ,
kas , spriežot pēc iepriekšējā politisko spēku samēra,
nekādi nevarēja nākt pie varas demokrātisku procesu rezultātā.
Bet jeņķi savā internacionālajā vardarbīgas "demokratizācijas" misijā taču neuztraucas par iezemiešu tautu gribu,
bet par savu ideoloģisko un ekonomisko interešu apmierināšanu ar dēmonisku vispasaules varas kāri.
Līdz ar to nekāds brīvās izvēles ceļš nesanāk.
Manuprāt, tieši tāpēc Krievijai bija visas tiesības iejaukties un tai bija jāiejaucas lai nezaudētu pašcieņu. Lai parādītu amerikāņu valdībai, ka tie ir pārrēķinājušies, tik asiņaini nekaunīgi īstenojot savas intereses Krievijas pierobežā.

Un kāpēc būtu jāgāž demokrātiski ievēlēts Krievijas prezidents?
Atkal no operas - citi vienmēr zinot labāk ko krieviem vajaga un vienmēr gatavi liet krievu asinis lai viņiem šo apšaubāmo "laimi" sarūpētu?

talyc
e-kardināls
#84 Nosūtīts: 8.07.2015 09:44   Laboja talyc
  nebūtu jāgāž ... ja jau nebūtu izgāzies
kā gan tāds, kas paša mājas nav varējis sakārtot...

kā gan tādam varētu uzticēt visas pasaules lāpīšanu?
smieklīgi (ja nebūtu tik bēdīgi)

daudzi negausīgas varaskāres alkstošii tipiņi sākotnēji tikuši ievēlēti oficiālā ceļā (līdzīgi kā vāciešiem misējās ar Hitleru). Tie absolūti nekautrējas izmantot demokrātiju, un gatavi liekuļot un pieglaust ausis, kamēr rokas līdz varas svirām vēl īsti nesniedzas. Bet oi-joi-joi, kā tie izmainās, kad saldo asins-garšu nobaudījuši. Ja tik tādiem ļauj varu - tie paceļ savas galvas līdz debesīm. Un tomēr arī tirāniem ir savs "ahilleja papēdis" - proti tiem nav Dievbijīgu padomdevēju! [kāpēc nav? - jo tirāni necieš pretim-runātājus (vai nu padzen ar apsmieklu vai nu nokauj apkaunotus) tādējādi pulcinot ap sevi aizvien gļēvākuus pielīdējus, kas ļauj šim peldēt savās ilūzijās un skatīt/dzirdēt vien to, ko šis vēlas].

Tu, piskaps! Es labi pazīstu tavu šļupstošo balsi. Bet slavē tak savu elku skaļāk (lai viņš ar tevi sadzird no savas varas augstumiem; lai viņš tevi var noglāstīt ar savu tēvišķo roku; lai viņš tev ar var pamest asiņainu kauliņu no sava galda)! ...Ak vai, bet pareizi, tev taču pagaidām vēl jābūt uzmanīgam, lai pastāvošās varas (NATO, ES, LV) drošības iestādes tevi neatmasko pirms laika; lai neaplauž tavus (augšanas procesā) niezošos radziņus...

Redzi, latvju tautas dziesma mums māca " ...nesunīti kājām spert!"
Un tava kucēniskā kvankšķēšana (lai arī var krist uz nerviem) nevienu jau īsti neapdraud, Jo tā kalpo vien tevis savtīgiem nolūkiem (tevis pašapziņas celšanai). Vot, ja tu rādītu zobiņus un - mēģinātu reāli iekost kādam... tad jau mūsu attieksme pret tevi būtu nopietnāka_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#85 Nosūtīts: 8.07.2015 18:10   Laboja biskaps
  


Skaidri redzams,
ka Putins ir "izgāzies" tikai tavā ar tendenciozu propagandu sajauktajā galviņā,
ASV valdības piekoptā hibridkara upuri tupīc,
kura sit gan pa svešiem (Krieviju), gan it kā sabiedrotajiem (Latviju)
bet valstī, kas viņu sev par prezidentu ir ievēlējusi, respekts pret viņu tikai pieaug.


Tie absolūti nekautrējas izmantot demokrātiju, un gatavi liekuļot un pieglaust ausis, kamēr rokas līdz varas svirām vēl īsti nesniedzas. Bet oi-joi-joi, kā tie izmainās, kad saldo asins-garšu nobaudījuši. Ja tik tādiem ļauj varu - tie paceļ savas galvas līdz debesīm. Un tomēr arī tirāniem ir savs "ahilleja papēdis" - proti tiem nav Dievbijīgu padomdevēju!

Labs citāts, kas perfekti ilustrē Obamas prezidentūru un tās atstātās līķu kaudzes.
Lai gan Obama jau vnk turpina savu priekšgājēju iesākto...

Un boļševistiskais tupīc jau draud ar drošības iestādēm īsti padomiskā a la KGB garā, acīmredzot jūtas ļoti nedrošs savā izfantazētajā ideoloģiskajā pasaulītē.

Tāpēc saku ka ASV un tās idejiskie līdzskrējēji stabili nomainījuši PSRS ļaunuma impēriju pēctecībā, bet tas jau elementāri, zinot, ka ilgas pēc vispasaules varas ir dēmoniskas iedabas zemišķa gudrība.

Cody
e-baznīcēns
#86 Nosūtīts: 8.07.2015 22:05
  


Krievijas Pareizticīgā baznīca iestājas par karu-armijai nav jāsēž kazarmās, bet jāiekaro kaimiņu teritorijas, tā Čaplins, ne komiķis, bet KPB runasvīrs. Tas krievu tautai nesīšot garīgu atdzimšanu caur asinīm. Nu pat Staļina pieminekļa atklāšanā Rževas pilsētā KPB pārstāvis izteicās, ka režīma iznīcināto žīdu asinis (nodevēju likvidēšana) bija nepieciešamas valsts stiprināšanai un uzvarai Lielajā Tēvijas karā, kā arī daudzās Krievijas bēdās vainoja žīdu-masonu sazvērestību.
Beigas varētu būt kā Vācijā kad Hitlera apstulbotā tauta saprata savus noziegumus, t.i. sakauta, izvarota, pazemota.
Lai gan šodien KPB (Staļina veidojums) izrāda sevi kā Putina kāju mazgātāju, bet, iespējams, aicinājums uz karu ir patiess krievu tautas atdzimšanai.


_____________________
Tur, kur nav skaidras pārliecības, priekšroka jādod šaubām
talyc
e-kardināls
#87 Nosūtīts: 9.07.2015 10:29   Laboja talyc
  


Tu to redzi skaidri, cody
Bet redz, biskapam ar ir skaidrs "kā dienā', ka gan taisnība, tā ar tiesa, un ij pats dievs ir viņa, viņa puķiniešu un viņa kumira pusē. [Tā pat ir ar pāvestu un viņa (antikrista) troni. Tajā, jo augstāk kāds ticis, jo skaidrāk redz savu vietu un lomu kopējo mērķu sasniegšanā.]

Ticības lietas, cody, ir dikti tricky. Kas ir kārtīgi iebraucis kādā reliģijā (jeb labi iemīļojis kādu ideoloģiju) ir gatavs vai mirt tās vārdā. Tāpēc mēs arī dikti lielu uzmanību veltījam pareizas/nepareizas mācības nošķiršanai (kas gan var maldiem būt kopējs ar Patiesību?). Redzi, neticīgu cilvēku praktiski nav (jautājums ir vienīgi kam un cik stipri kurais tic).

Šeit es gribu teikt paldies avatāram "biskaps" par mums še sniegto e-uzskates līdzekli. Šādi utopisti ir pat amizanti, ja tos apskatām kā atsevišķus eksemplārus. Tikai tad ja tie saķeras kopā, kā daļa no koruptīvas sistēmas, tad tie kļūst bīstami cilvēcei. Tad tie, katrs savā elementā darbodamies veido jauno-labāki-gaišāko pseido-sabiedrību.

Neba tādu piskapu dēļ esmu šo tēmu pacēlis, neba loloju kādas ilūzijas šādus tipiņus pārliecināt vai konvertēt, bet tevis, cody un citu ticīgo dēļ (kuriem jau tā pat ir skaidrība par šīm lietām).

Visa mana darbošanās ir brāļu labā, lai (ja kāds cīnās ar šaubām vai kritis ticības vājumā)... lai iedrošinātu. Lai ņemas vingrināt savu roku maldu atspēkošanā. Soli pa solim, no mazākām, vienkāršām un viegli saprotamām lietām uz smalki niansētām un dziļi teoloģiskām.

Tā pat kā cīņa pret vellu. Tā nav tāda cīņa, kur iznākums vēl nav zināms [ja nav zināms tad varbūt vienīgi zudētājiem/zūdošajiem, aklajiem-vella-pieviltajiem (un tas ar tikai sākotnējā stadijā).. tie lielākoties mirst bezjēdzīgā nāvē, mierinot sevi ar cerību, ka viņu cīņa/upuris nebūs bijis veltīgs.]
Mūsējā cīņa vairāk līdzinās tādam kā AAR (after action review), jeb realitātes pārskatam/pārgājienam vēstures griezumā, kur Kristus pie Krusta jau ir izcīnījis galveno uzvaru un mūsu darbošanās/pretdarbošanās vien izceļ, atsevišķus notikumus, jeb iekrāso kopējās bildes smalkās detaļas. Redzi, mums principā pat nebūtu jācīnās, bet tā ir lieliska iespēja būt rakstītam dzīvības grāmatā (iekrāsotam dzīvības gleznā).
Šodienā mums varbūt tā ir izšķirošā cīņa; cīņa uz dzīvību un nāvi, taču mūžības griezumā - vien cīņa cīņas pēc (lai katram būtu skaidrs, kurš kurā frontes pusē cīnījies). [Tas ir neiespējams - cīnīties par patiesību, Patiesību neiepazīstot]. Debesīs karš ar velnu un kritušajiem eņģeļiem tiek izcīnīts mūsu labā. Lai mēs ar Dievu un savu Kungu Jēzu varam kopā svinēt uzvaru (un redzi tur būs varoņi; - tur būs vīri ar vārdu; tur būs tādi, kuri atzīti par cienīgiem cits martīra, cits bīskapa, cits apustuļa vārdu nest.)
Ticēt ar Jēzu ir labi, bet ciest ar Viņu ir vēl jo labāk._____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#88 Nosūtīts: 15.07.2015 19:31   Laboja biskaps
  


Cody, naīvais, ja tu rūpīgāk iedziļinātos Oktobra apvērsuma vēsturē tad gribot nevarētu izvairīties no tās sponsoriem - jūdu baņķieriem, protams, ne tikai - vēl bija Vācijas ģenerālštābs u.c.ieinteresētie lai pazudinātu Krievijas Impēriju.
Arī no masonu pēdām šajā procesā Tu nevarētu izvairīties...

Un atkal jau cepies par krievu cilvēciņu izteikumiem, itin kā tu kareivīgus ļautiņus nevarētu atrast visās tautās. ASV karo un nogalina ar apbrīnojamu regularitāti, bet jabūtībā visi uzēdušies uz Krieviju - ko tai būs vai nebūs darīt, ko runāt vai nerunāt.

Tupīc, neko darīt ja turies pie standarta ASV iedvestas domašanas paradigmas ar izteiktu ienaidu pret Krievijas valsts līderi. Un vēl no savas puses piepinot klāt reliģiskas frazeoloģijas mērcīti...
Turies vien ar aizvērtām actiņām, ar īpašu gudrību jau nekad neesi izcēlies , akadēmiski kvalificējoties kā tāds teologs puskoka lēcējs.
Tikai, kā tāds sektantisks nonkomformists jeb dumpinieks reliģijā būdams, politikā gribi būt tik konformistisks "pareizajam" viedoklim, ka no tā sašķebina.

Cody
e-baznīcēns
#89 Nosūtīts: 16.07.2015 21:50
  


Izskatās, ka biķerim kas būs jāizdzer krievu tautai nav dibena.
Redzu tavu naidu pret jūdu banķieriem. Tie жиды ir sapisuši tavu valsti. Žēl, ka tā tev sanāca.

Šovakar Dievkalpojumā mācītājs sprediķoja Marka 7:24-30.


_____________________
Tur, kur nav skaidras pārliecības, priekšroka jādod šaubām
talyc
e-kardināls
#90 Nosūtīts: 17.07.2015 12:22   Laboja talyc
  


Jā, pārspīlēts draudzīgums un izpratne, pat mīlestība no vienas puses (pret kulta biedriem)
un neiecietība, naids, un agresivitāte no otras (pret svešajiem)
= dalītas dvēseles pazīmes.

vēl vārgi un neizteiksmīgi ir "naida kulta" pravieša -piskapa šļupsti
tā izsmiekla spļaudekļi vēl neprot lidot slaidu loku (tik noslienā sev zodu)
bet ja šķebina? - tas varētu būt uz labu! - jo organisms cīnās ar iekšā grūsto indi (ja tik nelabumu neārstē savā gudrībā - tiecoties pēc jaunas devas)

Nav jābūt īpaši izcilam teoloģijā, lai saprastu pamata lietas (ka ne augstkolas diploms nosaka teoloģisko potenci).
Tāpat ir jābūt stipri aprobežotam (polit-redzīgumā), lai domātu, ka puķins pārstāv visu krievu (tautas) intereses.
...a,bet ja kāds ir piekakājis dzērājam bikses (kamēr šis nevainīgi gulējis) ... tad toč, - vainīgais jāatrod, jānoķer un (protams)jāpiekauj..._____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Lapa  Lapa 9 no 12:  « Atpakaļ  1  ...  8  9  10  11  12  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup