2. Kas ir Mazais Katehisms?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Liepājas baptistu Nācaretes draudze – Liekulība, kas pārsteidz

Lapa  Lapa 2 no 3:  « Atpakaļ  1  2  3  Tālāk »
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#11 Nosūtīts: 30.10.2014 12:49   Laboja talyc
  


alien

man patīk tava humora izjūta
- - -
no malas skatoties tiešām var šķist komiski, (nesaprotami)
kāpēc bariņš apsēsto seko kādam apmātajam?
- - -
tomēr pēc būtības
bēdīgi

ko tur gan teikt/ieteikt, pamācīt?
tie, kas meklē (pēc patiesības), tie (to) atradīs
tie, kas grib, lai tos ieaijā saldi maldi, tiem (sūrā) patiesība riebs


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#12 Nosūtīts: 30.10.2014 13:48
  


alien
jautājums vai tās draudzes pārstāvji ir kristieši, baptisti vai ķeiristi?


_____________________
simul iustus et peccator
Gu.Sargs
e-baznīcēns
#13 Nosūtīts: 30.10.2014 20:01
  


Bez jokiem. Ir cilvēki, kas saka, ka citi mācītāji tikai "kasa aiz auss", ka Egila Ķeira pamācību skarbumā izpaužas viņa dievbijība. Apliecina, ka Ķeira sludinātais vārds ir kā spēcinoša garīgā barība, citu mācītāju sludināto salīdzinot ar ko švakāku. Patiešām sēj un pirmatņos dod lielas naudas summas. Tic, ka svētdienas dievkalpojumā dzirdētais viņiem būs vienmēr aktuāls visai nākamai nedēļai, jo tas ir Dievs, kas runā. Viņi ir pārliecināti, ka Svētais Gars viņus vada, māca un audzina caur ganu, ko iecēlis - Egilu Ķeiri. Ķeiristi - diezgan sarkastisks bet trāpīgs apzīmējums. Nau daudz šādu veterānu, bet daži ir. Arī es darīju līdzīgi. Man smieklīgi tas nešķiet.

alien
e-baznīcēns
#14 Nosūtīts: 3.11.2014 20:18
  


Mateja 7:1 Netiesājiet, lai jūs netopat tiesāti.
Jāņa 5:24 Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Manus vārdus dzird un tic Tam, kas Mani sūtījis, tam ir mūžīgā dzīvība, un tas nenāk tiesā, bet no nāves ir iegājis dzīvībā.

Gu.sargs un pārējie "pareizie kristieši", vai tiešām jūs domājat, ka varat atļauties kādu tā tiesāt? Un vēl mācītāju? Ja paši nāksiet Dieva tiesā, aiziesiet uz elli grabēdami!

talyc
e-kardināls
#15 Nosūtīts: 5.11.2014 15:11   Laboja talyc
  malacis alien,

ieturi toni, tavs dusmīgums tiešām spēj uzjautrināt (izklausās it-patiess)

- - -
bet situācija principā ir nopietni/bēdīga
jo tie, kas ir apmāti ar jūsmošanas garu
dzen sevi pašus un velk citus arvien tālāk
prom no Kristus, prom no Rakstu izpratnes
prom no Dieva, jo tiem ir cits (ne)svētais Gars (1. Jāņa 4:5-6)

Un taču/tomēr lūko, Gu.Sargs, Dievs ir Dievs pār visiem dieviem un iekš Viņa es esmu priecīgs par jebkādu sludināšanu (pat ja tā notiktu peļņas nolūkos), jo ik katrā vietā, kur svētie Raksti tiek lietoti (lai ar nez-cik sagrozītā veidā), tur tomēr ir iespējami uzšķilties patiesai ticībai [tas tur tā notiek nevis pateicoties aplamai sludināšanai, bet par spīti tai].

Protams nākamā lieta (ko nu katris 'jaunais cilvēks' tad iesāks ar savu jauniegūto ticības dāvanu) būs nākamais sāpīgais jautājums.

calens izskilies starp krokodileniem

Vai, vai (vai nu vai). Vai čiepstēt un mēģināt saklausīt savas "cāļu mātes" balsi, vai lūkot ieregulēt savu knābīti rūkšanai pēc "laicīgās vides" parauga.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
gviclo
e-kardināls
#16 Nosūtīts: 9.11.2014 22:57   Laboja gviclo
  


Brīnišķīgs atskats. Paldies.

Par to ir jāliecina. Nevis par to, ka atradi maciņu pēc dievkalpojuma, bet par šādiem maldiem.

Lai pēc tam prieka vientieši zvana Viņa e-kselencei un lūdz [pieprasa] dzēst šādus rakstus, un nosauc tos par vajāšanām.

Die[va]mžēl, bet maldi pastāvēs līdzās patiesībai līdz pasaules galam.

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
biskaps
e-baznīcēns
#17 Nosūtīts: 13.11.2014 18:41
  


Alien izpausme atgādina variāciju par klasiku - brālis Teodors no "Zvejnieka dēla"


rhyta88
e-baznīcēns
#18 Nosūtīts: 15.12.2014 20:50
  


sanjeemu jaunu info ar ko gribeetu sheit padaliities papildu ieskatam par kaartiibu naacaretee. nesen naacaretes draudzes sekretaare visiem nosutiija shaadus sms. kas neatsaucaas uzreiz, tos uzrunaaja atkal.

Brāļi&māsas! Pēc 3 nedēļām 14.XII mūsu draudzes 20.gadasvētki - vislielākie līdz šim! Jau top LIELA pateicības dāvana mācītājam ar Lāsmu no MUMS VISIEM. Naudu dāvanai - šoreiz tiešām pārplūstiet pateicībā - no savas puses nododiet Undīnei K. līdz 13.XII. Pieteikšanās uz restorānu arī pie Undīnes līdz 7.XII. Ja jums vajadzīga vairāk info par šiem pasākumiem, lūdzu dodiet ziņu. Gunita Lanka (Nov 25)

Vēl pēdējā ziņa par 'paldies' dāvanu tiem, kuri svētdien nepaspēja iedot. Paldies par 20 gadu kalpošanu mācītājam ar Lāsmu teiksim šo svētdien no rīta. Kopīgā dāvana būs ar īpašu noformējumu un uzrunu. Sazvaniet Undīni (līdz cet vakaram) vai mani (piekt, sest) par savu daļu - pievediet vai PASAKIET, CIK, tad svētdien atdosiet. Gunita Lanka (Dec 10)

Lūdzu dodiet man ziņu šodien, kā esat izlēmuši par dāvanu mācītājam un Lāsmai. Būtu jāzin jūsu izvēlētà summa, es to pievienošu, un jūs pēctam atdosiet man. Gunita (Dec 13)


_____________________
♥♥♥
alien
e-baznīcēns
#19 Nosūtīts: 21.12.2014 21:36
  


Jautājums rhyta88.
Kāpēc tu domā, ka tev kāds ir devis tiesības šādu, kaut kur sagrābstītu informāciju plivināt publiskajā telpā? Draudzes iekšējās lietas ir draudzes iekšējās lietas! Saprotiet, ka pasaulē viss balstās uz kompromisiem! Vadīt cilvēkus, tā ir kompromisu māksla. Un lūdzu beigsim izplatīt negatīvu informāciju par draudzi!
Ef. 4:29 No jūsu mutes lai nenāk neviens nekrietns vārds, bet tikai krietnas runas, kas draudzi ceļ un nes svētību klausītājiem.
Starp citu, man ir ļoti labs garastāvoklis!!

esturbiju
e-baznīcēns
#20 Nosūtīts: 12.01.2015 00:32
  


Sveiciens visiem!

Ar milzīgu interesi lasīju visu iepriekš rakstīto - patiesībā tas viss manī uzjundīja senas atmiņas, kā arī apgāza jebkādas cerības par to, ka Nācaretē kaut kas ir mainījies. Nekas nav mainījies - vienīgais novērojams progress jau ieņemtajā virzienā.

Man uzreiz gribas pajautāt alienam - vai esi bijis tās draudzes virtuvē? Vai tu maz spēj iedziļināties sāpē, par kuru raksta Gu.Sargs? Rādas, ka nē! Par šīm lietām ir jārunā, tās ir jāceļ gaismā, nevar visu pa spalvai glāstīt. Paldies Gu.Sargs, ka dalies un es pilnībā tevi saprotu.

Lai tam ko saku būtu kāds svars, varu pastāstīt, ka es no Nācaretes draudzes tiku izslēgts (izsviests) 2004. gadā. Stipri pasen. Es biju dedzīgs, taču mana degsme pārgāja grūzdošās oglēs. Biju iesaistīts gan pielūgsmes grupā, pie apskaņošanas un mājas grupu vadīšanā. Tajā laikā draudzē nāca iekšā jaunā atklāsme par pirmatņiem - tas bija mans sacelšanās sākumpunkts. Starp citu, tajā laikā pirmatņi bija pa taisno jādod mācītājam rokās un jāapliecina sava lielā ticība. Vai man tāda bija? Nē, man bija bailes, jo darba devējs "mīlestībā" paskaidroja, ka ja nedošu, viņš to izdarīs manā vietā. Biju sprukās. Kamolu noriju, taču pēc tā viss sāka ripot pa kalnu lejā ļoti lielā ātrumā.
Esmu piedzīvojis gan pazemojošo izslēgšanas procesu, pratināšanu kancelejā, manipulācijas, gan aukstās dušas efektu - kad draudzes locekļi uz ielas tevi satiekot izliekas, ka tu nemaz tur neesi - tu vienā mirklī esi palicis viens, jo esot draudzē no pārējās sabiedrības biji izolējies.

Draugi, tā ir sāpe un sāpe uz visu mūžu, ar to ir jādzīvo. Liepājā ir bariem cilvēku, kas tur ir bijuši, tādi ir gan Pāvila draudzē, gan Ciānā, gan Grobiņas draudzē, nerunājot jau par tiem, kas vispār savu vietu neatrod vairs nekur. Es zinu, ko tas nozīmē un nevienam nenovēlu tādā situācijā nonākt!

Tā kā ar mani (manu ģimeni) tas notika jau pirms kāda laika, brūces ir apdzijušas, ja kādam ir vēlēšanās, esmu gatavs runāt, uzklausīt, saprast un kā citādi palīdzēt.

Par šo lietu ir jārunā, ir jākritizē, jo ja mēs klusēsim - akmeņi brēks, ja mēs necelsim gaismā tumsas darbus - kurš to darīs? Ja neviens nebrīdinās - būs vēl daudz sāpināto.

Lapa  Lapa 2 no 3:  « Atpakaļ  1  2  3  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup