13. Kāds ir Dieva likuma saturs?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Bēgļi un bēgļu uzņemšanas jautājums

Lapa  Lapa 1 no 7:  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#1 Nosūtīts: 3.09.2015 13:49   Laboja talyc
  


"Dod mums padomu! Esi mums par starpnieku! Dari savu ēnu tumšu kā nakti pašā dienas vidū! Paslēp izdzītos, neizdod ienaidniekam bēgļus!

Lai mani bēgļi apmetas pie tevis, Moāb, esi tiem par patvērumu no vajātāja!
Jo, kad spaidītājs būs pagalam un postīšana beigusies un postītāji būs izdzīti no zemes, tad tronis būs nostiprināts ar žēlastību, un uz tā Dāvida teltī sēdēs ar paļāvību un uzticību apveltīts tiesnesis, kas spriež tiesu, aizstāv ļaužu tiesības un rūpējas par taisnību."
(Jes. 16:3-6)

- - -

Ja pazīstam atbrīvota ūdens enerģiju, kas nieka plaisu dambī, pāris mirkļos pārvērš neapturamā straumē, un atstāj aiz sevis pamatīgu postažu, tad vajadzētu padomāt par bēgļu "plūdu" jautājumiem padziļināti.

Kāpēc?, jo bēgļu "straumes" kontroles pasākumi ir cīņa ar sekām, nevis iemesliem.

Tas, ko mēs (pasaulē, eiropā) redzam vēl nebūt nav saucams par 'straumi'. Pagaidām mēs runājam vien par vietumis pārplūstošu dambi (un par dambja darbinieku mēģinājumiem situāciju lāpīt ar smilšu maisiem).

Kur taču būtu jāsaprot, kas ir "pārplūšanas" iemesli un dabiski jāļaujas gudrībai, ka situācija noder vispārēja labuma iegūšanai [jo par ieguvumu var uzskatīt arī vidējus vai pat vidēji lielus zaudējumus, "šodienā", kas (vēsturiski skatoties) 'būtu bijuši' salīdzinoši nelieli (pat smieklīgi) tos salīdzinot ar 'neparedzētajiem' katastrofāliem zaudējumiem/izdevumiem "rītdienā", skatoties no "parītdienas" perspektīvas].\

- - -

Ja laicīgās valdības pārstāvji skatās uz "šodienu" kā viendienīši, tad kristiešu pienākums, kuri "šodienu" redz mūžības kontekstā, ir pamācīt (vismaz tos, kuri grib klausīt).


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#2 Nosūtīts: 4.09.2015 11:28   Laboja Roberto
  


@arhivanags izteicies, ka bēģļi šķeļot kristiešus

esmu novērojis vieni apgalvojot, ka kristīgais pienākums ir uzņemt visus, kas laužās pa durvīm, pamatojot to mīlestības bausli. savukārt citi, piesaucot Rakstu vietas, astakās biedroties ar citādi ticošiem

jautājums vai bēgļī ir visi, kas grib pārvietoies no savām dzimtām vietām uz teritorijām, kur labāks dzīves līmenis


_____________________
simul iustus et peccator
talyc
e-kardināls
#3 Nosūtīts: 4.09.2015 12:02   Laboja talyc
  


Jā ticības jautājums nedrīkst palikt otršķirīgs/mazsvarīgs
Ja reiz runa iet nevis par īslaicīgu patvēruma došanu, bet par integrēšanu

Piemēram, dzirdēju ka beidzamais zviedru modelis esot:
"labi, varam uzņemt tik un tik, bet ar
nosacījumu, ka tās ir kristiešu ģimenes

- - -

Pilnīgi dabiska nostāja - kāpēc gan (mākslīgi) veidot+uzturēt=kultivēt savā valstī svešu reliģisko kopienu?

Rietumu kultūru jau tieši tas raksturo, ka vēsturiski valstis vispirms tapa kristianizētas (kristījot valdnieku visa tauta skaitījās kristietībai pievērsta) un pēc tam visi kopā, kaut kā mēģināja ieberzties mācības jautājumos (cik nu kuriem sekmīgi tas izdevās; cik nu kuriem bija paveicies ar svēto Rakstu interpretājiem). Bijība pret Dieva baušļiem ir ielikta pašos pamatos (paklausība bauslībai tiem tiek saukta par kristīgajām vērtībām).

Kur pretī muhamedānisms (ar primāro mērķi cīnīties pret kristiešiem) izplešas un aizpilda "x-tībā izdegušās" vietas. Respektīvi pašlaik zināmās musulmaņu valstis vairāk vai mazāk ir modificētā x-tietība, jo muhamedānisms nevar pastāvēt pats par sevi (un tieši sava primārā mērķa dēļ) - beidzoties kristiešiem izbeigtos misija.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#4 Nosūtīts: 4.09.2015 12:41   Laboja Roberto
  


vienīgais, kurš izmērīs šo "bēgļu" ticības mēru, ņemot vērā, ka muslimi drīkst melot nemuslimiem...


_____________________
simul iustus et peccator
moritz
e-baznīcēns
#5 Nosūtīts: 4.09.2015 14:32
  


draugi, iespējams, mēs esam unikāla tūkstošgadīga notikuma, Europas islamizācijas, aculiecinieki!!! izbaudīsim šo notikumu


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Roberto
e-pāvests
#6 Nosūtīts: 4.09.2015 14:55
  


pirms kādiem pieciem simtiem gadu turki jau nāca virsū


_____________________
simul iustus et peccator
moritz
e-baznīcēns
#7 Nosūtīts: 4.09.2015 15:08
  


jā, un tā mēs tikā pie kruasāniem... tikai laime bija tajā, ka nāca krūti pret krūti pretim... šodien šķīdina no iekšas...


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
talyc
e-kardināls
#8 Nosūtīts: 4.09.2015 15:11   Laboja talyc
  


es to redzu zem nosaukuma "pasaules reliģiju karš"
un šo kā reliģiozās pasaules noslāņošanos
...atvēlot tajā savu vietu arī x-tietībai

- - -

Redz, mums taču zināms, ka ne visi, kas saucas par kristiešiem ir patiesi Kristum ticīgie
Proti, ka daudzi tikai izliekas, ir liekuļi un vēl ir šaubīgie un mazticīgie utt.,
Ja kāds sauc sevi par kristieti; ja ārēji (vārdos) apliecina to pašu ticību, ko mēs, tādu mēs varam pieņemt, pamācīit, norādīt uz trūkumiem u.tml, līdz tas skaidra evaņģēlija apstarots, tiešām un pa īstam īsto ticības dāvanu no Dieva varētu saņemt.
Tie ir pavisam citi nosacījumi (tā tu vari būt priecīgs devējs, kādu Dievs tevi grib redzēt)

Bet, kad tev (spiestā kārtā) no draudzes ziedojumiem būtu jāceļ musulmaņiem mošeja? Ja kāds nāktu pie tevis sakot: "atdod man tavu dienišķo maizi, un ja gribi dzīvs palikt, es tevi pārtaisīšu pēc savas izpratnes", tāds ir jāpatriec kā laupītājs un jātur pa gabalu kā ienaidnieks.
[Un es negribu pat dzirdēt kādus "nu-nu-miers-miers" kušinājumus par 'labajiem', 'ne-ļaunajiem', 'miermīlīgajiem' un 'citādajiem' muhamedāņiem (tā pat kā "bērnu pasakas" par 'iejūtīgajiem, sirsnīgajiem, ne-vardarbīgajiem pedofīliem)... negribu un viss!]

Vai es vēršos pret reliģiju kā tādu? Nē, lūdzu, ejiet celiet savu muhamedānismu, parādiet džihādisti darbos savu ticību!. Ejiet, būvējiet kaut kur uz līdzenas zemes savu Islama valsti (jeb kā to vēl sauktu), aiciniet, pulcējiet tur visus nākt gribētājus!
Nesanāk? visi mukt spējīgie laižas prom? Nesaprotat kāpēc?

- - -

bet x-tīgā pasaule guļ trulā pašapmierinātības miegā:
"miers, miers... kuš, kuš... nav nekāda svētā kara"
ka tu tā kādu neaizvaino; ka tik kāds nesatrakojas
Caur caurim iztrunējusi ir šīs "skatuves" grīda šajā "teijāterī"
Cik ilgi vēl izturēs šīs pasaules kārtība?


ko izsaka tava (ar veselīgo humoru apveltīitā nolemtības) nopūta?
vai moritz uzskata, ka 'karš' zaudēts?

- - -

Vai no mūsu valdības sagaidīsim loģisku risinājuma variantu? Vai letiņu darba grupa izstrādās dzīvot spējīgu rīcības plānu jauna (apakšējā) sociālā slāņa integrēšanai?

Vai spēsim 'paši būt kungi' savā zemē, atbrīvojoties no verga dabas? Beidz reiz lūkoties pār plecu ...vai tik tavs Eiro- kungs nebūs dusmīgs par tavu izgājienu! Beidz prātot, vai tas glīši izskatīsies, ja neatņemšu beidzamo kreklu savam bērnelim? (vai tā nebūs nožēlojama izrādīšanās, ja pilntiesīga Latvijas pilsoņa māmiņ-alga būs mazāka par bēgļa pabalstu?)Nevajag mēģināt uzlekt augstāk par savu dibuā.
Ko mēs varam atļauties bez sāpēm (bez robiem budžetā)? Lūdzu, nākiet šurp pirmie 200 bēdzēji!, Te jums noliekam 50gab. jaunus div-vīru zāģus, ko šinī pleķītī egles gāzt. Te būs vēl 100 cirvji, ko baļķus tēst. Maiss naglu, pārdesmit āmuru un vēl instrumenti lubiņu apstrādei.

Lūdzu, būvējiet sev un saviem tuvajiem guļbūves celtnes, kur mitināties. Kā viss darāms, to jums parādīs septiņi mūsu augstskolas absolventi- praktikanti.

Pēc tam celsiet nojumes kūdras žāvēšanai un jaunas bēgļu mājas. Kūdras vākšanas darbos varēsim nodarbināt līdz pat 2000+ cilvēku (būs pašiem kurināmais ziemai, bet pārējais ies eksportam).

Un vēl, un vēl, un vēl... droši nāciet, mums ir vienkārši plāni kā organizēt 20 tūkstošgalvaina darbarūķu pūļa rosīšanos


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
moritz
e-baznīcēns
#9 Nosūtīts: 4.09.2015 17:54
  


tāli, kad patiesā bezdievība un izpostīšanas negantība sāks galvu celt, tad jau to LV satversmes prebumbulī deklarēto kristīgumu redzēsim ;) šobrīd pa lielam nekas nav sācies - cilvēki tikai pastaigājas...
a haļavnās naudas kontekstā vari aizmirst par gulagveidīgo nodarbināšanu... to pat uz vietējiem zekiem neva noorganizēt

- - -

2.Moz. 22:20 Nevienu svešinieku nedz apspied, nedz izmanto, jo jūs paši bijāt svešinieki Ēģiptes zemē.
2.Moz. 23:9 Neapspied svešinieku: jo jūs zināt svešinieka sirdi, jūs paši bijāt svešinieki Ēģiptes zemē.

- - -

BET! 2.Moz. 12:49 Vienāds likums lai ir iedzimtajam un svešiniekam, kas jūsu vidū piemīt."


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
biskaps
e-baznīcēns
#10 Nosūtīts: 4.09.2015 20:28   Laboja biskaps
  


Par Latvijas neatkarības de facto pazaudēšanu jāmaksā ir smagi - ar paklausīgu padevību Briseles kungu (kā reiz Maskavas biedru) kaprīzēm.

Un uzdrīkstēšos būt radikāls - Eiropā valda vai nu naīvi muļķi (pašu idejiski bankrotējošās multikulturālisma ideoloģijas ķīlnieki) vai apzināti noziedznieki, jeb, viņu muļķīgā naivitāte novedīs pie noziedzīgām sekām.
Lai nu ko, bet sabombardēt kuģeļus vēl pretējā krastā varēja tāpat kā reiz bez kompleksiem bombardēja Lībijas valsti un tās prezidentu.
Neizslēdzu arī konspiroloģisko versiju - bēgļu invāzija Eiropā un eirovadonīšu pasivitāte tās priekšā ir ASV valdības inspirēta, ar mērķi vēl vairāk novājināt savu "sabiedroto" valstis.

Bet Latvijā valsts kārtējo reizi uzmetusi baznīcu, neņemot vērā tās vadītāju lūgumu uzņemt valstī kristiešus.

Lapa  Lapa 1 no 7:  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup