125. Cik ilgstoša ir Dieva svētība?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Bēgļi un bēgļu uzņemšanas jautājums

Lapa  Lapa 5 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#41 Nosūtīts: 11.09.2015 17:31   Laboja talyc
  


nop, neder! viss viens: - augstāku žogu uzcelšana, robežas kontrolels pastiprināšana, tukšu kuģu bombardēšana vai pat dzīvu bēgļu slīcināšana, bla, bla, bla

tie nav risinājuma varianti - vien drudžaina cīņa ar sekām (lai neteiktu ar vēj-dzirnavām), jeb tukša gaisa kulšanajo augstāks dambis, jo lielāks spriegums uz sienām, jo lielāka iespēja dambi pārraut

vajaga kaut ko tādu, kas spriedzi mazina un vienlaikus dod atdevi (kaut ko līdzīgu hidro-elekto-stacijai). šeit nevar domāt kategorijās "vai mēs tagad to varam atļauties". Te vairs neder ekonomiskie apsvērumi (kā izlocīties ar minimāliem zaudējumiem), bet gan "vai IR, un kāds še būtum ideālais/optimālais/vienīgais risinājuma varianti"


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
moritz
e-baznīcēns
#42 Nosūtīts: 11.09.2015 23:22
  


10 miljardi kādam ir jāapkalpo, lielu daļu no tiem iebāžot kabatās - tā ka šādas maļinas plānotāji neko mainīt nesteigsies


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
talyc
e-kardināls
#43 Nosūtīts: 11.09.2015 23:48   Laboja talyc
  


jā, jā; fļa, fļa
...tie kas gribētu ko mainīt, tie to nespēj
bet tie, kas spētu ko mainīt, tie to negrib
...
tas tā ir dzirdēts un pieredzēts (tikai tas, ka to zinām, tas nevienam nepalīdz nenieka)

tu moritz saki: "- viss pagalam..."?
tu saki: "...nav neko pat mēģināt!-"?

bet ja tu varētu ko mainīt? - kas tas būtu?


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Janis Karklins
e-baznīcēns
#44 Nosūtīts: 12.09.2015 07:41
  


Manuprāt kontekstā iederās:
"ES ESMU īstais vīnakoks, un Mans Tēvs ir dārza kopējs. Ikvienu zaru pie Manis, kas nenes augļus, Viņš noņem, un ikvienu, kas nes augļus, iztīra, lai tas jo vairāk augļu nestu. Jūs jau esat tīri to vārdu dēļ, ko Es uz jums esmu runājis. Palieciet Manī un Es- jūsos. Kā zars nevar nest augļus no sevis, ja tas nepaliek pie vīnakoka, tāpat arī jūs, ja nepaliekat Manī. ES ESMU vīnakoks, jūs tie zari. Kas Manī paliek un Es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt. Ja kas nepaliek Manī, tas kā zars izmetams ārā un sakalst; tos savāc un iemet ugunī, un tie sadeg.Jņ 15:1-6.

moritz
e-baznīcēns
#45 Nosūtīts: 12.09.2015 14:38
  


tā, izliec savu redzējumu (bez haikām), a to tikai visiem piesienies ;)


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
biskaps
e-baznīcēns
#46 Nosūtīts: 13.09.2015 19:48
  


Interesanti vērot kā ungāri diegan skarbi jemas ap "bēgļiem". Varētu domāt, kāpēc? Bet ~ 150 Ungārijas gadi turku jūgā sniedz atbildi. Naf viņiem atkal dabūt muslimus uz kakla.

talyc, ar sekām vien atliek cīnīties, jo visu problēmu sakne - Ādama un Ievas pirmgrēks.

talyc
e-kardināls
#47 Nosūtīts: 15.09.2015 09:07   Laboja talyc
  


nu, nu moritz, vai tad tu pats nespēsi ieraudzīt (ka negribi savu acu atvērt?), ka tev vēl būtu kas jāsaka priekšā?

nu, nu ...un kā tad biskaps iesaka ar tām sekām cīnīties (proti ar tām t.s. pirmgrēka)?

- - -

nu un kamēr meklējat atbildes (te atslodzei) vēl viens aspekts (no neredzamo/nemanāmo lietu kategorijas)..., kas pie situāciju analīzes aizvien ir jāņem vērā, proti: apstāklis 'who benefits?', kas no tā vinnē, jeb kurš gūst vislielāko labumu?

Kas, kas gan to varētu būt teicis?: "...- Ja tev/jums nebija savu iekšējo problēmu (kas tevi vājina), nu tev tās būs atliku-likām. Lūdzu, saņemiet - viena tipiska (no ārienes inicēta) - iekšējā problēma..."

Tiem, kas zina vienu otru cīņas paņēmienu, zinās kas ir māņu kustības un kāda nozīme ir uzmanības novēršanai. Tā pat kā panākt pretinieka nokausēšanu (jeb "kā izviklt lielu zivi ar tievu makšķer-auklu').

- - -

Ja piefiksē, ka esi spiests pret-reaģēt (rīkoties ne tā, kā esi radis standarta situācijā), tas ir pirmais brīdinājums, ka iespējams ne tu neesi tas, kas vada "danci".

Salauzt 'svešu spēli', kurā esi iesaistīts (pret paša gribu) var tikai "atkožot" šo spēlmani un apspēlējot šo svešo viņa paša spēlē (kā Dāvids 1. Sam. 21:13).

Tā viens 'prātīgs risinājums' bēgļu jautājumā būtu svešos pārvērst par savējiem un pretiniekus pavērst pret svešajiem. (tulkojums seko Tā un tā, mēs esam pieņēmuši lēmumu, ka bēgļu jautājuma risināšanai maksimāli varam atvēlēt 0,5% 1,2,3...10 ...50% no sava budžeta? [t.i. nevis konkrēta summa uz vienu potenciālo uzņemamo, bet kopējais cipars neatkarīgi no paredzamā bēgļu pieplūduma]. Loģiski - jo vairāk ēdāju, jo mazākas porcijas... Un pie 'porciju' godīgās dalīšanas aktīvi iesaistām tos, kuriem porcijas domātas.

Te nav (nebūs) viegla risinājuma.
Tik pat smagi kā virsniekam pieņemt lēmumu dot/nedot karavīram pavēli atklāt uguni uz pretinieka dzīvo spēku, kuri piesedzoties dzen sev pa priekšu sievietes ar bērniem uz rokām?
Kurš šinī situācijā būs 'upurējis nevainīgos'? ...šaujamais?, šāvējs?, pavēles devējs? ...vai tomēr tas, kurš ar necilvēcīgu rīcību mēģinājis uzvaru izcīnīt, spekulējot pie tavas sirdsapziņas un ņirgājoties par pretinieka vājumu/cilvēcīgumu.

Norobežošanās/atslēgšanās/svilpošana vējā - tas nav problēmas risinājums (vien mēģinājums novilcināt laiku), ar tendeci problēmai ar laiku samilzt


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#48 Nosūtīts: 16.09.2015 11:31
  


talyc, diemžēl, manā rīcībā nav instrumentu kā cīnīties ar politiķu sataisītām problēmām.
Ja konkrētās problēmas cēlonis ir ASV apzināti noziedzīgā ārpolitika - sekulāro musulmaņu valstu sagraušana un izpostīšana...

Acīmredzams, ka Sīrijas prezidents Asads ir miermīlīgs cilvēks, un viņa alavīti (vismērenākais musulmaņu novirziens) cīnās par dzīvību un nāvi, bet tik un tā Rietumi atbalsta teroristus, kas karo ar viņu. Un skaidrs, ka teroristu uzvaras gadījumā Sīrijā sāksies slaktiņš un haoss un bēgļu straumes tikai pieaugs,

Un , ja Rietumeiropa ir tendēta uz kolektīvu pašnāvību, jo sliktāk Rietumeiropai.

Bet bēdas bezdievim! Jo viņam labi nebūs: viņam atmaksās pēc viņa roku darba. Ak, mana tauta! Tās vadoņi ir bērni, un sievas valda pār viņu. Ak, mana tauta! Tavi vadoņi ir tavi maldinātāji, viņi padara neejamu to ceļu, pa kuru tev jāstaigā(Jes.3:11,12).

Saskaitīsim muslimu miljonus lielpilsētās - potenciālos rekrūšos, Eiropā kopā ar bēgļiem iefiltrētos ISIS teroristus un Sīrijā karojošos "eiropiešus".
Placdarms ISIS operācijām jau gatavs, tikai ISIS, lai sāktu operācijas Eiropā, jāuzvar Sīrijā, kas , pateicoties Asadam un Krieivijai, neizdodas.

Ko darīt Latvijai? Nelikt visu uz vienas kārts un sākt domāt par Eirāzijas savienību.

talyc
e-kardināls
#49 Nosūtīts: 16.09.2015 15:53   Laboja talyc
  


Jā, biskaps, tam nevajadzētu būt īpaši grūti tādiem kā tu - apmet tik kažoku uz pareizo pusi un skat - tīru sirdsapziņu varēsi sludināt allahu ar viņa vienīg-patieso pravieti muhamedu [tiešām, tiešām, nu kāda gan tev atšķirība? - garīgais amats ir un paliek garīgais amats (kur tad citur vēl varētu dabūt treknu barību par mutes brūķēšanu), turklāt visi islāma pravieši (līdz pat Ādamam... vai tad tie nenāk no tās pašas Bībeles?). Vienmēr taču varēsi pateikt - jā, biju, bet es tajā... tā tajā kristietībā ...tā vīlos (tās daudzo liekuļu dēļ). Muslimu ticība cilvēka prātam jau ir daudz saprotamāka un pieņemamāka - pasaules kārtībā uzturēšanai daudz piemērotāka.
Un es ar tevi nenosodu tavu izdzīvošanas instinktu dēļ. Dzīvo un sargi savu dzīvību un nebēdā par šo (Mat. 10:39; Mat. 16:25; Marka 8:35; Lūk. 9:24) vis-kaut-kas taču vis-kaut-kur var būt rakstīts - vai ne?

- - -

Tikai līgtais gans var novelt vainu (ka tās pašas izklīdušas) uz aitām... viņam taču "tik daudz nemaksā", lai tām vēl pakaļ skraidītu.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#50 Nosūtīts: 17.09.2015 11:55   Laboja biskaps
  


talyc, redz, ja reiz atkal vēlies paecēties
- tad jau tava fanātiskā mazas visvisvispareizākās grupas lojalitātes reliģiskā mentalitāte drīzāk piemērota tai muslimu būšanai
Viņi jau arī domājas būt vispareizākie ar kirdik nepareizajiem.

Iedomājies, kādas konfesionālā islama perspektīvas tev tur paveras.

Lapa  Lapa 5 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup