250. Kurš iegūs mūžīgo dzīvību?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Kas ir pilsonis, kas ir Latvija, kas ir latvietis?

Lapa  Lapa 7 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7
e-autors Ziņa
moritz
e-baznīcēns
#61 Nosūtīts: 18.08.2016 16:35
  


cik portālos skatos, nacikiem pilnmēness fāze :D


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
gviclo
e-kardināls
#62 Nosūtīts: 19.08.2016 22:20   Laboja gviclo
  


Nedomāju ka latvieši jūsmo par savu tautību. Neesmu pamanījis.

Man personīgi, atļaušos šeit izteikties, kopš esmu kristietis, tautība kļuva sekundāra, kā saka: "Tur vairs nav ne grieķa, ne jūda." (Gal. 3:28; Kol. 3:11)

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
talyc
e-kardināls
#63 Nosūtīts: 25.08.2016 14:38
  


Paldies, gviclo par iebildi
skat manu kometnāru (#4 Nosūtīts: 8.09.2015 22:32)

kā to šīs diskusijas sākumdaļā, norādīju, ka ...šī nav varbūt pati aktuālākā tēma kristietim (vien apakštēma sadaļā 'dienišķā maize')... taču jau virsrakstā ir likta (iekļauta/apslēpta) pamat-tēma, ...Proti - Pilsonība.

kad nu esmu ļāvies te nedaudz paķircināties..., jā padodos Ef.2:19 - tas ir tas par ko mēs še runājam... (un kā allaž) Par To pilsonību, par To valsti un To saimi un To namu un To pamatu; To celtni un To templi Tam Kungam.

Tātad pēc miesas un dvēseles esmu Latvijas pilsonis, bet pēc gara un ticības - Debesu tēvijas
Un es tiešām esmu priecīgs (un Dievam pateicīgs), ka pie manis, līdz ar citiem Latvijas pamatiedzīvotājiem noticies tas, ko reiz, bērns būdams vēlējos (un kas toreiz praktiski neiespējams šķita), ka varētu aizmukt no Padomijas murga; ka varētu tikt prom /aizlaisties (bet ne kā gājputns)/ aizpeldēt (bet ne kā draza pa straumi)... vien nesapratu; vēl neredzēju iespēju, kā varētum tikt projām... Ne kā atsevišķs karavīrs - dezertējot un pievienojoties pretinieka spēkiem, bet ar visu zemi!
Un esmu laimīgs, ka mums ir likumi, kas sargā ticības brīvību/ kad pēc likuma atļauts ir viss, kas nav aizliegts (lai ar daudzi vēl tiecas dzīvot pa vecam, kur pat domāt drīkstēja vien tā, kā visiem tas oficiāli atļauts, jeb pavēlēts).

Vai lai es nemudinātu pilsoņus un tautiešus izzināt, apzināties un novērtēt (kā arī glabāt, rūpēties un atstāt bērniem) visu to labo, ko no Dieva esam saņēmuši?


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
gviclo
e-kardināls
#64 Nosūtīts: 6.09.2016 13:20   Laboja gviclo
  


Tā gan. Pasaulē esot ap 7000 valodu ar neskaitāmiem dialektiem, un tūkstošiem tautu, kas tajos runā, bet pasaulē ir tikai 195 neatkarīgas valstis. Mūsu tauta (proti, tie, kas nav aizbēguši klaušu darbos) dzīvo savā zemē, savā valstī, un runā savā valodā, un var brīvi sludināt Dieva Vārdu un apliecināt ticību savā valodā baudot brīvību to darot. Tas tiešām ir bonus dubultpilsoņiem, latviešu kristiešiem.

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
Lapa  Lapa 7 no 7:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup