122. Kāds ir Dieva bargā drauda mērķis?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Laulība saskaņā ar Bībeli

Lapa  Lapa 2 no 2:  « Atpakaļ  1  2
e-autors Ziņa
Zulu
e-baznīcēns
#11 Nosūtīts: 16.11.2016 19:27
  


Saskaņā ar bībeli. Bet kā valdīt pār sievu kas negrib pakļauties? salasās visādus sieviešu žurnālus (tos lasa daudz vairāk kā bībeli) un tad iet vaļā... Vīrs saka tā, bet viņa dara otrādi. Vīrs dara tā, bet viņai vajag lai vīrs darītu citādi. ja vīrs cenšas bērnus disciplinēt, tad sieva iejaucas un nostājas bērnu pusē, bet kad pati netiek galā, tad sauc pēc vīra un pārmet, ka šis tos bērnus esot izlaidis. Šķiet vienīgais veids kā sievu nolikt vietā ir - runga, taču .... kaut kā... ļoti negribas...

Janis Karklins
e-baznīcēns
#12 Nosūtīts: 16.11.2016 22:18
  


Vai nav tā, ka bibliska laulība nevar būt bez ticības uz Jēzu Kristu. Kas cilvēkam nav iespējams, tas Dievam ir. Ja mēs uzticamies Kristum, Viņš visu dara jaunu un ne viss biežāk ne pēc mūsu scenārija.

Roberto
e-pāvests
#13 Nosūtīts: 17.11.2016 15:40   Laboja Roberto
  


Gudrais Sālamans saka: Labāk tad dzīvot tuksneša vidū nekā ar niknu un ķildīgu sievu!

Un: Pile pēc piles lietainā dienā un sievas rāšanās – viens un tas pats! Kas grib to apvaldīt, tas ķer pēc vēja, tas lūko eļļu sasmelt ar delnu!

Ka arī: kā nerimta pilēšana ir sievas rāšanās


_____________________
simul iustus et peccator
Zulu
e-baznīcēns
#14 Nosūtīts: 20.11.2016 12:38
  


Roberto, Jā, tā ir, taču tā ir esoša fakta konstatēšana, nevis padoms kā rīkoties. Bībelē ir arī panti 'par to, kādam jābūt vīram, taču es neatrodu pantus par to, kā tādam kļūt. Ar pliku apņemšanos vien ir par maz. Variants par tuksnesi... bet tas nozīmē arī pamest bērnus. Tas nozīmē, ka piemēru par normālu laulību viņi nebaudīs. Jā, arī tgad nebauda, taču... KĀ?
Jāni, Tev piekrītu. Lūdzu.. taču esmu izmisumā... Un galu galā... es taču esmu atbildīgs par ģimeni...

Roberto
e-pāvests
#15 Nosūtīts: 21.11.2016 10:23   Laboja Roberto
  


Biežāk ir sastopams, ka ticīgām sievām ir neticīgi / mazticīgi vīri, kas nereti skumdina viņu sirdis.

Pie apustuļa Pētera atrodu sekojošu padomu: Tāpat arī jūs, sievas, pakļaujieties saviem vīriem, lai, ja arī kādi netic vārdam, tie bez runām tiek pārliecināti savas sievas dzīves veida dēļ, kad viņi redzēs jūsu šķīsto dzīvošanu bijībā. [1.Pēt.3:1-2]

Turpat tālāk teikts: Tāpat arī jūs, vīri, lai jūsu lūgšanām nekas nestāvētu ceļā, dzīvojiet kopā ar savām sievām, apzinoties, ka viņas ir vājākas un, tāpat kā jūs, arī ir žēlastībā iemantojušas ticību. [1.Pet.3:7]

Noteikti, nav tādas konkrētas receptes KĀ tev palīdzēt. Dzīvais Dieva Vārds ir Tas, kas izmaina cilvēku sirdis un prātus, savā spēkā - gribēšanā un varēšanā tu neko nepanāksi.


_____________________
simul iustus et peccator
gviclo
e-kardināls
#16 Nosūtīts: 22.11.2016 10:07
  


Laulības sākums ir dzimumakts, [Gen.24:68] tādēļ cilvēkam jāmāca sevi uzlūkot kā laulātu vienmēr, lai viņš būtu atbildīgs šajā jautājumā, un uzticīgs savai potenciālai (norunātai, saderinātai vai vēl nezināmai) vai esošai otrai pusei, un nedomātu, ka formāli neapstiprinātie dzimumakti nav laulība vai laulības pārkāpšana [1.Kor.6:16].

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
gviclo
e-kardināls
#17 Nosūtīts: 22.11.2016 10:18   Laboja gviclo
  


Zulu, laulība pieder radīšanas kārtībai, nevis saistīta tieši ar ticību Kristum, bet krietni saka Karklins, ka ticība var orientēt dzīvi un tajā skaitā laulību (nevis tikai laulību).

Bet tevis minētie jautājumi ir pārāk vispārīgi, jo nav skaidrs, kāpēc, kam un kādos jautājumos sievai būtu jāpakļaujas, kas tieši "iet vaļā," ko tieši "briesmīgu" māca minētie žurnāli un tamlīdzīgi. Ja ir konkrēta problēma, tad tai ir iespējams konkrēts risinājums, bet tā var nebūt saistīta tieši ar laulību, jo putniņiem neviens nemāca "dzīvot laulība." Tas ir dabisks process.

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
Lapa  Lapa 2 no 2:  « Atpakaļ  1  2
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup