70. Kam ir tiesības noteikt cilvēka mūža ilgumu?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Jēzus asins krāsa?

e-autors Ziņa
Roberto
e-pāvests
#1 Nosūtīts: 12.09.2017 16:30
  


Kāds vīns tiek lietots Svētaja Vakarēdienā - sarkanais vai baltais? Kādā ir jūsu pieredze un domas?


_____________________
simul iustus et peccator
Cody
e-baznīcēns
#2 Nosūtīts: 13.09.2017 22:07
  


Loģiski būtu sarkanais. Manā draudzē sarkanais, pie tam pēdējā laikā tiek lietots Izraēlā ražotais. Uz etiķetes nav man nevienā kaut cik pazīstamā valodā uzraksta, bet man rādās, ka varētu būt košēra.

Manā draudzē ir cilvēki kuri nevarēja alkoholu uzņemt nekādā daudzumā-bija laiks kad viņiem tika pasniegta vīnogu sula. Nu jau gads un vairāk kā viņi saņem tikai vīnu - jaunais mācītājs mainīja kārtību. Sākumā izbailes māca viņus, ņemot vērā ārstu brīdinājumus. Vakarēdienā saņemtais vīns neizraisa ārstu paredzēto reakciju.


_____________________
Tur, kur nav skaidras pārliecības, priekšroka jādod šaubām
Roberto
e-pāvests
#3 Nosūtīts: 13.09.2017 22:49
  


Esmu dzirdējis versiju, ka Jēzus laikā nemaz nevarēja izgatavot sarkanvīnu. Biķeris, ko ņēma Tas Kungs esot bijis baltvīns.


_____________________
simul iustus et peccator
moritz
e-baznīcēns
#4 Nosūtīts: 15.09.2017 14:15
  


lietojam sarkanu baltvīnu no zilas pudeles


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Janis Karklins
e-baznīcēns
#5 Nosūtīts: 17.09.2017 09:24   Laboja Janis Karklins
  


Šeit var iekrist spekulācijās, ko tad par to saka Raksti? Kur tad ir vakarēdiena būtība?

Ko no Tā Kunga es esmu saņēmis, ko arī jums mācīju: ka Tas Kungs tanī naktī, kad tas tapa nodots, ņēma maizi, pateicās, pārlauza un sacīja: ņemiet, ēdiet. Tā ir Mana miesa, kas par jums top dota; to dariet Mani pieminēdami, - tāpat arī biķeri pēc vakarēdiena un sacīja: šis biķeris ir jaunā derība Manās asinīs. To dariet, cikkārt jūs to dzerat, Mani pieminēdami. Cikkārt jūs no šīs maizes ēdat un no šī biķera dzerat, pasludiniet Tā Kunga nāvi, tiekāms Viņš nāk. Tad nu, kas necienīgi ēd šo maizi vai dzer Tā Kunga biķeri, tas būs noziedzies pret Tā Kunga miesu un asinīm. Bet lai cilvēks pats sevi pārbauda, un tā lai viņš ēd no šīs maizes un dzer no šī biķera. Jo, kas ēd un dzer, tas ēd un dzer sev pašam par sodu, ja viņš neizšķir Tā Kunga miesu. Tādēļ jūsu starpā ir daudz vāju un neveselu un diezgan daudz ir mirušu. Ja mēs paši sevi pārbaudītu, tad netiktu sodīti. Bet sodīdams Tas Kungs grib mūs pārmācīt, lai ar pasauli netopam pazudināti.

...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup