47. Kad mēs topam vainīgi pie Dieva Vārda nievāšanas?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Politiskās atšķirības. Vai to pamatā ir atšķirīga reliģiozitāte?

e-autors Ziņa
talyc
e-kardināls
#1 Nosūtīts: 7.11.2021 12:31   Laboja talyc
  


Atgriežoties pie skaidrās Rakstu izpratnes, visas politiskās domstarpības rietumu paradigmas iekšienē atrisinātos, taču saasinātos ārpolitiskais konflikts ar budistu, hindustu, muhamedāņu un visām citām pasaules paradigmām.

- - -

Lūdzu izsakiet savu viedokli, domas, pretargumentus šinī jomā.

- - -

Piemēram, ...man nav ne jausmas cik ilga būs cilvēces vēsture uz zemes, taču vienā no iespējamajiem gala variantiem redzu, ka antikristam izdodas iznīdēt visas citas pasaules reliģijas (jebšu tās pamatos paliek 7gab. II plāksnes Dieva baušļi, kas ir neapgāžami). No tā laika varētu sākt runāt par patiesi nopietnām kristiešu vajāšanām, un tieši dēļ viņu atšķirībām un nepaklausīgu turēšanos un atsaukšanos uz it kā tās pašas bauslības I.plāksnes baušļiem.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#2 Nosūtīts: 7.11.2021 15:08   Laboja Roberto
  


domāju, ka kādu laiku vairs nepastāv "rietumi" kā kristietībā balstīta sistēma.. kopš pie varas ir liberālmarksisti - tur prevalē ateisms

attiecībā uz ilglaicīgumu - nebūs manā kompetencē to izspriest - jo Tikai Dievs zina nākotni


_____________________
simul iustus et peccator
gviclo
e-kardināls
#3 Nosūtīts: 7.11.2021 15:26
  


Pirmkārt, sabiedrība, tāpat kā kristieši, ir ļoti sadrumstaloti un manipulējami.
Lai gan kristiešiem būtu jābūt vienotiem ticībā neatkarīgi no politiskās un ekonomiskās sistēmas, diemžēl tie ļauj sevi sašķelt ne tikai Bībeles izpratnei, bet arī sekulāros jautājumos.

Ar cieņu,
gviclo


_____________________
Esi nomodā par sevi un mācību!
talyc
e-kardināls
#4 Nosūtīts: 12.11.2021 11:40   Laboja talyc
  


Vai tad nevajadzētu būt tā, ka Bībele un kristīgā mācība rada vienprātību un līdz ar to arī apvieno cilvēkus vienotai rīcībai? Pareizai izpratnei un pareizai rīcībai vajadzētu nest labus augļus politiskajā un ekonomiskajā vidē. Tīri teorētiski ... kas gan šeit varētu noiet greizi?

Kas īsti ir nogājis greizi?


Vai termins "kristīgās zemes" ir bijusi vien maldināšana un pašapmāns?


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#5 Nosūtīts: 15.11.2021 11:40
  


talyc man domāt "kristīgās zemes" velk uz debesu valstība zemes virsū - Bībele māca, ka vienprātība tā saukto kristiešu vidū nepastāv un tas esot labi.. Rietumeiropas (un to koloniju) "kristīgums" ir klišeja, kas jau kādu laiku nav defacto neeksistē

ik pa laikam parādās populisti un "kristīgo vērtību" sludinātāji, kas paņem kādu vienu bausli (no otrā galdina) un uz tā būvē karjeru


_____________________
simul iustus et peccator
talyc
e-kardināls
#6 Nosūtīts: 24.11.2021 02:35
  


Vai tas jāsaprot tā, ka nav iespējams izveidot kristīgu valsts pārvaldes modeli? Un tas tādēļ, ka Kristus nav nācis šo pasauli lāpīt, bet izraut no šīs pazušanai nolemtās vietas savus ticīgos?
Un jebšu pasaule tomēr mainās uz labu, ja kādā zemē kristieši vairojas un mīlestība to starpā pieņemas spēkā. Lai arī tas tomēr nevis tāpēc, ka šo galvenās pūles un centieni vērsti zūdošo vērtību saglābšanai, bet citādi tie neprot (kā koki, kuri augļus izdod katrs pēc savas kārtas).

Un ja kādā vietā gluži pretēji - viss paliek aizvien sūnaināk?... vai tas tamdēļ, ka kristieši pazaudējuši savu kristīgumu (kā sāls, kas paliek nesālīga)?


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup