82. Kā mēs varam iegūt žēlīgu sirdi?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Kodolieroči - no Dieva vai velna

e-autors Ziņa
Roberto
e-pāvests
#1 Nosūtīts: 19.10.2023 12:23
  


Virsrakstos parādījies: "Krievijas kodolieroču radīšanā esot līdzdarbojies dievs, paziņo patriarhs Kirlils". Tas manī raisīja pārdomas - vai Kirilam bibliski būtu taisnība? Vai kodolieroču radīšana ir Dieva darbs? Kāds jūsu domas?


_____________________
simul iustus et peccator
jean
e-baznīcēns
#2 Nosūtīts: 19.10.2023 13:04   Laboja jean
  


Ko līdzīgu nesen daudzi kladzināja par kovid injekcijām (ko sauca par vakcīnām) - tas no Dieva, utt. Bet kā zinām, cilvēkiem patīk radīt viltus dievus, kam uzticēties un uz ko paļauties nestundā.

Bet pavisam droši to, kas ir Dieva darbs, mēs varam uzzināt Svētajos Rakstos. Kas tur teikts: tas ir Dieva darbs; tas tiešām ir Dieva darbs. Pārējais ļoti, ļoti iespējams ir tikai grēcīgā cilvēka vēlme, lai tas, ko šis grēcīgais cilvēks ir radījis, ka tas tiešām būtu arī Dieva darbs.

Arābiem savs dievs, Izraēlai savs dievs, krieviem savs dievs. Šai ziņā sekulāriem ebrejiem, manurpāt, ir pat lielāka taisnība, kad tie saka: nepiesaucam Dievu vai tautas vēsturi no reliģijas grāmatām, bet risinām jautājumu pragmatiski. Piemēram, tā: atzīstam Palestīnas valsti; nepretendējam uz Gazas joslu un Rietumkrastu. Lai šie tur paši vada savu dzīvi. Bet, ja uzbruksiet Izraēlai militāri, tad jūs iznīcināsim un patrieksim. .. skaidrs gan, ka uzbruks slepus paši vai provokatori, un tad viss atkal ies pa riņķi un tad Palestīnas arābi varēs atkal saukt: neaiztieciet miermīlīgos arābus.

Krievs, protams, vēlas iedrošināt sevi: ja reiz Dievs to devis, tad tas ir jāizmanto. Līdzīgi kā vakcinatori centās iestāstīt pirms pāris gadiem.

Bet kāds ir 2. bauslis?!?! Pat patriarham tas būtu jāievēro!! .. jo īpaši patriarham!!

talyc
e-kardināls
#3 Nosūtīts: 19.10.2023 13:34   Laboja talyc
  


Roberto
Es to izprotu tā (saskaņā ar Sal. pam. 25:2), ka
Dieva lieta ir apslēpt, bet cilvēku lieta - meklēt un atrast.
Tas ka zinātnieki meklēja (un atrada) kā atbrīvot atomā apslēpto enerģiju, tur es nesaskatu nekādu ļaunumu. Savukārt tas, ka pētījumu rezultātu izmantoja kā vienu no efektīvākajiem masu slepkavošanas ieročiem, tur gan velna ietekme skaidri nojaušama.
Cilvēka grēcīgums ir noteicošais faktors vai kāds rīks viņa rokās kalpos lāstam vai svētībai (jebšu arī ar cirvi var gādāt malku savam tuvākajam, bet var arī terorizēt kaimiņus)

Bet ja konkrēti atbāzt pretī meļu valsts augstākā priestera teiktajam, tad Krievija neko tamlīdzīgu nedz atklāja nedz izveidoja, bet viņiem šo informāciju nopludināja kāda amerikas komunistiene, kas strādāja komandā kura pabeidza vāciešiem atņemtā ,,brīnum-ieroča" izstrādi. Naivā bija iedomājusies ka tādā veidā tiks ieviests līdzsvars pasaulē (tipa ja divas lielvaras žvadzinās atomieročus, tad realitātē neviens neiedrošināsies tos vēl kādreiz pielietot)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#4 Nosūtīts: 20.10.2023 10:58
  


Manuprāt Dievs ir līdzdalīgs visos radīšanas procesos (tostarp kodolieroču), bet velns nāk un musina tās lietot grēcīgi. Domājams, ka velnam nav spēja radīt - tikai graut, jaukt,musināt...


_____________________
simul iustus et peccator
karels
e-baznīcēns
#5 Nosūtīts: 23.12.2023 18:23
  


Sen gadus atpakaļ bija tas gods apmeklēt profesoru Robertu Feldmani viņa dzīvoklī Bībeles stundās. Toreiz viņš izteicās apmēram tā; "Nu kam gan vajadzēja tai atoma kodolā iekšā līst?". Toreiz es, jauns padomju vidusskolu beidzis cilvēks par šiem vārdiem iekšēji pavīpsnāju. Kaut gan tagad, atceroties to, tagad laikam jāsaka: "taisnība vien". Neesmu kodolfiziķis , bet arī es tagad neredzu, ko īsti labu cilvēki no atoma skaldīšanas ieguvuši.

Talyc
e-kardināls
#6 Nosūtīts: 1.01.2024 16:23   Laboja Talyc
  


karels
Tas ko ir ieguvuši ir piekļuve milzīgam enerģijas daudzumam. Prasme to pielietot cēliem mērķiem ir medaļas viena puse. Ispēja izmantot enerģiju kā ieroci un tādā veidā manipulēt ar līdzcilvēkiem ir otra puse.

Katrai lietai savu laiku un pareizo lietotāju vajag. Nedrīkst mērkaķim dot granātu rokās tā pat kā mazgadīgam puišelim bārdas nazi


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup