73. Kad notiek grēks pret piekto bausli?


:: e - POLEMIKA :: / e-POLEMIKA

 Hitlers un Leģajevs

Lapa  Lapa 1 no 4:  1  2  3  4  Tālāk »
e-autors Ziņa
Roberto
e-pāvests
#1 Nosūtīts: 17.08.2007 01:34   Laboja Roberto
  


Te ir sniegts dažādu viedokļu līderu izteicienu salīdzinājums:

Ebreji ir mafija

"20. gadsimta sākumā, ebreji kontrolē pasaules finanšu tirgu. Viņi ir starptautiska vara. Kaut viņi ir tikai 1% no pasaules iedzīvotājiem, ar sava kapitāla palīdzību viņi terorizē pasaules biržas, pasaules domāšanu un pasaules politiku". Nacistu propogandas filma Mūžīgais žīds.

Geji ir mafija


"Eiropas Savienība par cementējošo faktu ir izvēlējusies homoseksuālismu. Uz šīs bāzes tiek veidots jaunais pārvaldes aparāts. Ja Padomju Savienībā, lai taisītu politisko karjeru, bija jāiestājas komunistiskajā partijā, tad Eiropas Savienībā — jākļūst par pederastu. Šobrīd homoseksuāli tendēti cilvēki visā pasaulē cenšas savās rokās iegūt politisko un ekonomisko varu, un uz šīs pazīmes pamata nosaka, kurš piederēs pie varas augstākajiem slāņiem un kurš nepiederēs." Armands Stendzenieks, laikraksta Rītdiena valdes priekšsēdētājs, 2007.gada maijs.

"Runa ir par kārtējo mēģinājumu iedibināt pasaulē iekārtu, kuras pamatā būs kārtējā diktatūra – homoseksuālistu diktatūra." Ināra Ostrovska, Saeimas deputāte, NRA, 2005.gada 27.jūlijs.

"Man pavisam nesen sanāca runāt ar jaunietēm, kas strādā Eiropas Savienībā — visi priekšnieki, visi klerki, kas tur strādā, ir pārsvarā homoseksuālisti. Un attieksme pret sievieti ir vienkārši necienīga." Ināra Ostrovska, Saeimas deputāte, Edelweiss psihologijas centra rīkotā diskusija, 2006.gads.

"Tieši tādēļ es ieteiktu katram deputātam, kurš balsos par homoseksuālisma legalizāciju, vairs neiet un nelikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, jo ar savu balsojumu viņš būs līdzdalīgs tiem, kas savā laikā centās iznīcināt mūsu tautu. Tāpat arī, cienījamie deputāti, šis balsojums šodien parādīs skaidri: cik patiesi brīvi mēs esam savā brīvajā valstī un kam mēs kā deputāti kalpojam, — savai tautai, kura 80% saka, ka atzīst, ka homoseksuālisms ir garīga pataloģija, vai arī ar saviem balsojumiem kalpojam Eiropas Savienības birokrātiem. Izvēle ir jūsu ziņā." Jānis Šmits (LPP), Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs, Saeimas stenogramma, Čas, 2006.gada 16.jūnijs.

Ebreji apdraud mūsu bērnus


"Ebreji ir zināmi bērnu slepkavas." Nacistu propogandas filma Mūžīgais žīds.

"Kad Lieldienās tika veikta rituāla slepkavošana, upuris parasti bija bērns līdz septiņu gadu vecumam," A.Līzs, Mana nenozīmīgā aizstāvēšanās, 1938.gads.

Geji apdraud mūsu bērnus

"Teiksim, jūsu bērns mācās skolā, un fizkultūras skolotājs ir cilvēks, kuram nav kārtībā tās lietas. Un viņš grābstās gar jūsu bērnu, a tādā veidā... nē, viņš nedara neko sliktu! Viņš izpilda vingrinājumus uz zirga, uz riņķiem un tā tālāk. Viņš grābstās gar jūsu bērnu... Jūs tādu cilvēku... jūs piekritīsiet, ka viņš strādā šajā amatā?" Dzintars Rasnačs, Saeimas deputāts no TB/LNNK, Saeimas stenogramma, Čas, 2006.gada 16.jūnijs.

"Viņi ir kā teroristi, kuri sev pa priekšu liek sievietes un bērnus." Kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 26.jūlijs.

"Kad dzirdu, ka kristieši saka: "Nu, geji arī jāmīl, jāciena…", es vienkārši nespēju palikt vienaldzīgs. Padomājiet, ko jūs sakāt! Jāmīl un jāciena tos, kuru mērķis ir samaitāt jūsu bērnus, izvarot viņus un pārtaisīt par tādām pašām nenormālām būtnēm?!" Kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 3.maijs.

Ebreji izplata slimības

"... viņi (ebreji) pārnēsā tādas slimības kā tīfs. Mēs dedzinājām viņus, lai apstādinātu epidēmiju." Himlers, tiekoties ar Ebreju kongresa pārstāvjiem, 1945. gads.

Geji izplata slimības

"Kā ārsts zinu, ka homoseksualitāte ir ļoti smaga garīga kroplība, nevis normāla, tikai "savādāka" seksuālā orientācija... Turklāt tā veicina arī pedofilijas noziegumus un nāvējošās slimības HIV un C hepatīta izplatību." Leopolds Ozoliņš (ZZS), Saeimas deputāts, paziņojums presei, 2005. gada 19. jūlijs.

Ebreji ir nenormāli, nedabiski, perversi un patoloģiski

"Ebreji (Jewry) ir lipīga slimība" Gēbelss, 1943.gada 18.februāris.

"Instinktīvi ebrejam interesē viss, kas ir nenormāls un amorāls. Viņš vēlas iedragāt cilvēku spēju spriest veselīgi." Nacistu propagandas filma Mūžīgais žīds

"Tas, ko viņš [ebrejs] uzskata par "mākslu", kutina viņa deģenerējušos nervus. Tam spiežas cauri netīrības un slimības smarža. Tam jābūt nedabiskam, groteskam, perversam vai patoloģiskam." Nacistu propagandas filma Mūžīgais žīds. Geji ir nenormāli, nedabiski, perversi un patoloģiski

"Homoseksuālisms ir galējā korupcija seksuālā sfērā un pretdabisks prostitūcijas veids," katoļu kardināls Jānis Pujats, sprediķis 2007.gada 6.maijā Rīgā, Sv. Jēkaba katedrālē.

"Homoseksuālims ir slimība, kas jāārstē! Tas, ka Amerikā psihiatru kongresā homoseksuālismu izslēdza no slimību sarakstiem, neko nenozīmē." Armands Stendzenieks, laikraksta Rītdiena valdes priekšsēdētājs, 2007.gada maijs.

Ebreji ir līdzīgi slepkavām, zagļiem un pedofiliem

"Viņi (tie, kuri nav ebreji, bet staigā pa ielu kopā ar ebrejiem) vienmēr skaidro savu provokatīvu uzvedību vienā un tajā pašā veidā: ebreji arī ir cilvēki. Mēs to nekad neesam nolieguši, tāpat ka nekad neesam nolieguši, ka slepkavas, bērnu izvarotāji, zagļi un suteneri arī pieder pie cilvēkiem, taču mums nekad nav radusies vajadzība ar viņiem iet gājienā pa Kurfürstendamm." Gēbelss, eseja Ebreji ir vainīgi, 1942.gads.

Geji ir līdzīgi slepkavām, zagļiem un pedofiliem


"Pirmkārt, homoseksuālisms ir klajā pretrunā ar Bībeli. Bez tam to nevar pamatot vienkārši ar īpatnēju orientāciju. Arī vampīrs un kleptomāns ir īpatnēji orientēti, tāpat dzērājs un narkomāns. Taču tādēļ viņiem ar likumu nevar nodrošināt īpašu statusu." Katoļu kardināls Jānis Pujats, Latvijas Valsts prezidentei, Saeimas Prezidijam un Valsts cilvēktiesību birojam iesniegtais raksts, citēts pēc www.nopride.lv, 1999.gada 28.septembris.

"...nez' kāpēc runā tikai par pederastiem un lezbietēm.

Es gribētu tomēr aizstāvēt citu tiesības. Es domāju, ja cilvēkam ir pedofilas novirzes, viņš pie tā nav vainīgs. Kāpēc ierobežot viņa tiesības? Kāpēc pedofili, ja viņi ir izcietuši sodu, nevarētu strādāt bērnudārzos par audzinātājiem? Kāpēc mēs ignorējam nekrofilus? Nekrofiliem ir tāda pati kaislība, viņi nav vainīgi, ka viņi tādi ir. Kāpēc mēs ierobežojam viņu cilvēktiesības? Viņi varētu strādāt morgā." Aleksandrs Kiršteins, Saeimas deputāts, Saeimas plenārsēdes stenogramma, 2006.gada 31.maijs.

Ebreji vēlas iznīcināt kristietību, ir sātānisti, pret Dievu


"Naids pret Kristietību starp ebrejiem ir tradicionāls." A.Līzs, Mana nenozīmīgā aizstāvēšanās, 1938.gads.

"Ebreji uzskata, ka kristieši ir pagāni, un vēlas viņus iznīcināt." Nacistu propogandas filma Mūžīgais žīds".

Geji vēlas iznīcināt kristietību, ir satānisti, pret Dievu

"Homoseksuāļi ienīst kristiešus." Kristīgās baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2007.gada 28.janvārī.

"Homoseksuāļiem nav vajadzīgas viendzimuma laulības kā tādas. Viņi grib redzēt iznīcinātas baznīcas un iznīcinātas Dieva vērtības. Pats antikristus ir homoseksuālists." Kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 18.oktobris.

"Homoseksuāļi ne tik daudz cīnās ar likumiem, cik cīnās pret Pašu Dievu. Dievs pieņem šo izaicinājumu un soda Viņa likuma pārkāpējus." Kristīgās baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2007.gada 3.janvāris.

Ebrejiem ir īpašas privilēģijas

"Racionālam antisemītismam jāved uz ebreju baudīto īpašo privilēģiju sistemātisku juridisku pretošanos un novēršanu." Hitlers, 1919.gada 16.septembris.

Gejiem ir īpašas privilēģijas

"Ziniet, homoseksuāļi pieprasa sev daudz vairāk atvieglojumu un privilēģiju, nekā ir normālam cilvēkam." Kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2007.gada 14.martā. Pret ebrejiem jākaro

"Ja mēs zaudēsim šo karu, šie nekaitīga izskata ebreju puiši pēkšņi pārvērtīsies par nikniem vilkiem. Viņi uzbruks mūsu sievietēm un bērniem, lai atriebtos." Gēbelss, eseja Ebreji ir vainīgi, 1942.gads.

"Ebreji ir mūsu bojāeja. Viņi izprovocēja un sāka šo karu. Viņi grib iznīcināt Vācu valsti un nāciju." Gēbelss, eseja Ebreji ir vainīgi, 1942.gads.

Pret gejiem jākaro


"Vai jūs saprotat, ka esat kara stāvoklī? Vai saprotat, ka esat atbildīgi par šīs kaujas iznākumu?" K.Hatčersons, apmeklējot Jauno paaudzi, citāts no kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītāja Aleksejs Ļedjajeva sprediķa, 2007.gada 11.martā.

"Tā ir izlaidība, mums nepieciešams konsolidēties, nostāties pret šo ļaunumu!" Ainārs Šlesers, LPP līderis, Saeimas deputāts, Diena 2005. gada 26. jūlijs.

"Kā to teica Šleseres kundze, Eiropas Parlamentā ir izteikts pederastu un lesbiešu lobisms, un tāpēc es domāju, ka jebkura cīņa pret to, jebkurš cīņas paņēmiens ir atbalstāms," Leopolds Ozoliņš (ZZS), Saeimas deputāts, Saeimas sēdes stenogramma, 2005.gada 15.septembris.


_____________________
simul iustus et peccator
Roberto
e-pāvests
#2 Nosūtīts: 17.08.2007 01:38   Laboja Roberto
  


Ebreji jāiznīcina

"Šeit arī nevar būs kompromiss — pastāv tikai divas iespējas: vai nu āriešu uzvara, vai nu āriešu iznīcināšana un ebreju uzvara." Hitlers

, Minhenes runa, 1922.gada 12.aprīlis.

"(racionāla antisemītisma) galējam mērķim jābūt ebreju pilnīgai iznīcināšanai." Hitlers, 1919.gada 16.septembris.

Geji jāiznīcina


"Kungs! Paņem savā kontrolē tos, kuri izplata nelikumības, un sāc fiziski iznīcināt tos, kuri izplata narkotikas, kuri pārdod bērnus! Un sāc tikt galā ar tiem, kuri izplata sodomiju, un iznīcini viņus! Attīri šo zemi, atbrīvo šo zemi no jebkura negoda!" kristīgās baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 22.novembris.

Ebreju zaudējuma pravietojums

"Ebreji gribēja šo karu, un tagad tas viņiem tiek. Bet viņiem jāpatur prātā 1939.gada 30.janvārī izdarītais fīrera pravietojumu — rezultāts nebūs ebreju uzvara, bet ebreju rases iznīcināšana Eiropā. Pašlaik mēs redzam šī pravietojuma izpildīšanos." Gēbelss, eseja Ebreji ir vainīgi, 1942.gads. Geju zaudējuma pravietojums

"Es šodien saku pravietojumu: Dievs uzsūtīs nelaimi visām homoseksuālām, bezgodīgām, nelikumīgām organizācijām, visām pedofilu ligzdām, visām homoseksuāļu nelikumīgajām ligzdām! Šis ir viņu apmeklēšanas gads!" Kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 22.novembris.

Dievs vēlas, lai vācieši cīnās ar ebrejiem


"Tagad es ticu, ka rīkojos saskaņā ar Visvarenā Radītāja gribu: aizstāvot sevi no ebreja, es cīnos par Kunga darbu", Hitlers, Mein Kampf.

Dievs vēlas, lai latvieši cīnās ar gejiem


"Mēs varam impulsīvi pateikt: "Kungs, es ienīstu šos pediņus! Kaut viņi nosprāgtu!" Jēzus palabos: "Nevajag tik neakurāti. Jāorientējas uz Svētajiem Rakstiem. Sodoma, Gomora, uguns no debesīm... Viss jādara saskaņā ar likumu..." Kristīgās baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 20.decembris.

Kristietība nav iecietīga

"Kristietība nevar aprobežoties ar sava altāra būvēšanu, tā bija absolūti spiesta veikt pagānu altāru iznīcināšanu. Tās ticība varēja izveidoties tikai no šīs fanātiskās neiecietības; šī neiecietība faktiski ir tās absolūtais priekšnoteikums." Hitlers, Mein Kampf.

Kristietība nav iecietīga


"Kungs viennozīmīgi ir pavēlējis mums — uzbrūciet visiem ienaidnieku spēkiem! Mēs ne tikai uzbruksim, mēs samīsim un iznīcināsim! Un mēs dziedāsim nepavisam ne tolerantas dziesmas, atjaunosim tās: "Velns, mirsti!" Tieši tad velns izkaltīs, tad visi godīgi cilvēki brīvi uzelpos!" Kristīgas baznīcas Jaunā paaudze mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, 2006.gada 15.novembrī.


_____________________
simul iustus et peccator
Roberto
e-pāvests
#3 Nosūtīts: 17.08.2007 01:47   Laboja Roberto
  


mīļie e-baznīcēni,
negribētu, lai Jūs pārprastu e-minenci...

1] homoseksualitāte IR grēks
2] Hitlers NEBIJA kristietis
3] Ļeģajevs NAV kristietis

3.p. varētu radīt jautājumus, jā esmu pilnīgi drošs, ka Jaunā Paaudze sludina maldus - tā pat nav kristīga sekta, kā baptisti vai metodisti, Jaunā Paaudze ir nekristīga organizācija, kuras vadītāji ved postā daudzas vientiesīgas dvēseles

lūdzu salīdziniet Hitlera un Ļeģajeva izteicienus, vai nav pārsteidzoša līdzība?

pret grēku un grēciniekiem nav jācīnās ar pasaulīgiem ieročiem, bet tikai un vienīgi ar Dieva vārdu, kas ir kā abpusgriezīgs zobens...

ar cieņu,
Jūsu e-minence


_____________________
simul iustus et peccator
ieva
e-baznīcēns
#4 Nosūtīts: 17.08.2007 14:18
  


izskatās pēc Jolantas Cihanovičas raksta, ko nesen publicēja www.politika.lv

ieva
e-baznīcēns
#5 Nosūtīts: 17.08.2007 14:21
  


http://www.politika.lv/index.php?id=14347

ieva
e-baznīcēns
#6 Nosūtīts: 17.08.2007 14:22
  


cienīgtēvs, varējāt jau kādu atsaucīti ielikt

Roberto
e-pāvests
#7 Nosūtīts: 17.08.2007 15:01
  


tāpēc jau ir tāda mīla ieva, kas saliek visus punktus uz "i"_____________________
simul iustus et peccator
moritz
e-baznīcēns
#8 Nosūtīts: 17.08.2007 15:27
  


cik dzirdeeju, ljosham pastaaviigs atbiriens...


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
moritz
e-baznīcēns
#9 Nosūtīts: 17.08.2007 15:34
  


(cit.!) Šobrīd homoseksuāli tendēti cilvēki visā pasaulē cenšas savās rokās iegūt politisko un ekonomisko varu, un uz šīs pazīmes pamata nosaka, kurš piederēs pie varas augstākajiem slāņiem un kurš nepiederēs.
***
pidari raujas pie varas... ljosha raujas pie varas... sanaak - ljosha, kas?


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Roberto
e-pāvests
#10 Nosūtīts: 17.08.2007 15:51
  


draugs moritz,

skatos Jūs arī esat apguvis sholastikas pamatus

ar cieņu,
Jūsu e-minence


_____________________
simul iustus et peccator
Lapa  Lapa 1 no 4:  1  2  3  4  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup