38. Kā mums pienākas lietot Dieva vārdu?


:: e - POLEMIKA :: / Kas ir luterisms?

 Kas notiek iekš LELB?

Lapa  Lapa 2 no 5:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  Tālāk »
e-autors Ziņa
Janis Karklins
e-baznīcēns
#11 Nosūtīts: 18.04.2016 19:56
  


laikam jau būtu jāsāk ar to, ka Vanags arhibīskapa amatā tika ievēlēts nelikumīgi.

Roberto
e-pāvests
#12 Nosūtīts: 19.04.2016 15:20   Laboja Roberto
  


kaut kur internetā cirkulē informācija, ka @arhivanags esot zināmā mērā saistīts ar spalvaino roku #KGB


_____________________
simul iustus et peccator
Janis Karklins
e-baznīcēns
#13 Nosūtīts: 19.04.2016 15:33
  


internetā daudzkas ir, bet ir vēl daži dzīvi palikušie liecinieki no Vanaga ievēlēšanas/ neievēlēsanas.
No tā arī var redzēt kur lelb un lelb mācība pa šiem gadiem ir aizgājis.

talyc
e-kardināls
#14 Nosūtīts: 19.04.2016 23:50
  


Cienīgi lēnīgais, t.i. Vanagu Jānis pat ja nebūtu visā savā būtībā tik romiski katolizēts... (kāds zinām ka ir)... Viņa amata krēsls ir parodija. Da jeb kurš, tajā tronī apsēdies sajutīs tukšu ovālu uzgriezumu tieši zem sēžamvietas (lai var krāmēt visu no sevis laukā, no vietas neizkustot)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#15 Nosūtīts: 29.04.2016 13:14   Laboja Roberto
  


LELB Liepājas diecēzē grasās ievēlēt jaunu bīskapu. Kandidāti esot Hanss Jensons un Dzintars Laugalis.


_____________________
simul iustus et peccator
luteraanis
e-baznīcēns
#16 Nosūtīts: 29.04.2016 21:12   Laboja luteraanis
  


Janis Karklins:
jūsmotāji uz katra stūra, tas kas notiek torņkalnā vispār ir nonsens, bet praktiski gandrīz nav vairs nevienas draudzes kur sludinātu saskaņā ar Dieva vārdu.


Sākumā man ir tikai viens jautājums - Cik luterāņu draudzēs jūs esat paši personīgi bijuši, piemēram, pēdējā gada laikā?

Latvijā ir 288 luteriskās draudzes... Tad kā jūs varat apgalvot, ka gandrīz NAV nevienas draudzes, kur sludinātu saskaņā ar Dieva vārdu? Es nevēlos teikt, ka visas drudzes ir perfektas.. Galu galā draudzes sastāv no cilvēkiem jeb grēciniekiem. Visiem ir iespēja noiet no pareizā ceļa, bet tas, manuprāt, varbūt ir tikai dažās draudzēs. Un mūsu uzdevums ir nevis apdirst kādus cilvēkus vai draudzes(turklāt anonīmi), bet tieši lūgt Dievu gan par šiem cilvēkiem, gan paši par sevi!

Nu vismaz jums būtu jāsaprot, ka velnam ir tik vienkārši sagrozīt dažādu cilvēku domas, un tās iemest kaut kur internetā. Šādu cilvēku netrūkst. Īpaši, ja šim cilvēkam liekas, ka viņš zin vislabāko viedokli, un ka viņam ir taisnība šajā reizē. Atcerieties farizejus, ka viņi domāja, ka ir vis pareizāk ticošākie, bet Jēzus tiem sacīja, ka tie ir nevis Dieva bērni, bet velna, jo viņi ļauj sevi kontrolēt velnam, uztaisot sevi vis augstāk.

Tad cik ticams ir jūsu viedoklis, ja jūs neesat apmeklējuši ne pusi no draudzēm, un izsakot savu viedokli, pieņemiet citu iemesto informāciju par PIEŅEMAMU?

Janis Karklins
e-baznīcēns
#17 Nosūtīts: 30.04.2016 08:44
  


Apmeklēju skolā, bērnudārzā vecāku sapulci, klausoties skolotāju problēmas ar bērniem, kā arī uzklausot vecākus ir skaidri saprotams, ka pirmkārt, problēma ir audzināšanā-neaudzināšanā, vecākos un tikai tad skolotājos.
Ļoti vienkārši, skatoties, kādas mācības izplatās draudzēs, ir skaidrs, ka Dieva vārds tiek sagrozīts. Šodienas laikmetā var sākt ar lelb mājas lapu, sarakstīties ar mācītājiem, diskutēt ar draudzēm-draudzes locekļiem, vērot daudz un dažādus pasākumus.
Vai man jāapmeklē visas mauku mājas, lai saprastu, atrastu, kādu kurš var tikt glābts?
Es neteicu, ka nav nevienas, bet gan, gandrīz nevienas. Kā tad var būt, ja pārsvarā visi lelb mācītāji ir zem Vanaga & co. Vai tad kādā brīdī ir pārstāts lūgt Dievu, brīdināts par maldiem?

luteraanis
e-baznīcēns
#18 Nosūtīts: 30.04.2016 09:09
  


Tikai zināšanai, bet visas draudzes nav zem Vanaga. Piemēram citās diacēzēs ir citi bīskapi, kuri pārskata savu diacēzi.

Varbūt man būtu vieglāk atbildēt uz to, ka Dieva vārds tiek sagrozīts, ja tu nosauktu kādu konkrētu piemēru? Piemēram es neko TĀDU, kas sludinātu viltus mācību LELB mājas lapā nevaru atrast.

Turklāt nejau tas Vanags, sagroza to mācību. Nav tā, ka sinodē viņš izdala kaut kādus materiālus citiem macītājiem, lai parādītu kā mēs sagrozīsim Dieva vārdu šajā mēnesī! Ja arī tu esi kaut kur saskāries ar nedaudz citādāku Dieva vārda interpretējumu draudzē, tad galvenokārt tā ir draudzes mācītāja vai kādu citu draudzes kalpotāju vaina. Var gadītes, ka paši draudzes locekļi sāk draudzē izplatīt kaut kādu sviestu, bet tad kā tur var būt vainīgs Jānis Vanags? Vecīt, tu ne uz to pusi esi sācis cepties! Atver plašāk skatījumu uz Dievu. Tā jo projām ir Viņa draudze. Dievs ir visu baznīcu galva. Viņš ir pilnībā informēts par katra mācītāja domām un darbiem, un ja tu domā, ka viltus mācība pārņems patieso Vēsti draudzēs, tad tu vienkārši nenovērtē Dieva visvarenību pāraudzīt savas avis!

Janis Karklins
e-baznīcēns
#19 Nosūtīts: 30.04.2016 09:10
  


luterāni, saki lūdzu, kur ir tās luteriskās draudzes, kur vairāk vai mazāk viss ir saskaņā ar Dieva vārdu, kristīgo mācību, luterisko mācību. Savādāk gandrīz vai nav ko ieteikt cilvēkiem, kuru lai apmeklē.

Roberto
e-pāvests
#20 Nosūtīts: 30.04.2016 12:11
  


vai tie "citi bīskapi" gadījumā nav zem paša @arhivanags ?


_____________________
simul iustus et peccator
Lapa  Lapa 2 no 5:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup