155. Ko mēs apliecinām ar vārdiem – Visvarenais Radītājs?


:: e - POLEMIKA :: / Kristīgā mācība

 ...kā lai saprotam: bads, karš, nelaimes, ... bojā iet cilvēki...

Lapa  Lapa 3 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4  Tālāk »
e-autors Ziņa
bitite2
e-baznīcēns
#21 Nosūtīts: 25.01.2008 17:30
  


Kurš grib svēti un dievbijīgi dzīvot,tas tiks vajāts.Jēzus teica ja viņi mani ir vajājuši tad ja jūs gribat manās pēdās sekot arī jūs tiksiet vajāti.Tas nozīmē visiem kuriem patīk viegla dzīve ,izpriecas ,uzdzīve Tu kurš centīsies dzīvot ticības dzīvi reāli tiksi nicināts un pat iznīcināts,jo viņa dzīve traucēs un dursies acīs ,tā uzrādīs grēkus ,kurus savādāk nevarētu redzēt.Sātana uzdevums ir iznīcināt,izpostīt,noslepkavot,tāpēc ir tik daudz ļaunuma uz zemes.Bet kurš tic uz Jēzu Kristu,tas tiks izglābts.

talyc
e-kardināls
#22 Nosūtīts: 25.01.2008 17:41
  


tā gan bitite, Ja mēs tikai šinī dzīvē vien ceram uz Kristu, tad esam visnožēlojamākie cilvēki. 1.Kor.15:9


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
bitite2
e-baznīcēns
#23 Nosūtīts: 25.01.2008 17:44
  


Kāpēc tāds secinājums?

sniegparslina
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 25.01.2008 21:03
  


''cilvēks (cilvēka sirdsprāts) ir ļauns no mazām dienām
- - -
kas tam nepiekrīt ir velna apsēsts jūsmotājs ''- specigi vārdi bet, manuprat parspileti...vel varetu pienemt ja tu apgalvotu ka šie cilveki kludas bet velna apsests.....stipri par traku! un vel jo projam nesaprotu ka cilveks var but slikts jau kops dzimsanas, laikam man nemaz nav lemts to saprast...vai ari es to vienkarsi negribu
"Ja mēs tikai šinī dzīvē vien ceram uz Kristu, tad esam visnožēlojamākie cilvēki. 1.Kor.15:9''- tam gan es pilniba piekritu, 100% pareizi.
un ingar, protams ka es nepretendeju ka mans cilveku iedalijums ir paraks par Dieva. tas vienkarsi ir citadaks.neesmu jau Dievs lai mani uzskati pilniba sakristu ar vijna, es jau ari nezinu kads tad ir bijis isti Vijna merkis radot pasauli.es vienkarsi dzivoju pec saviem principiem un jutos labi.

Ingars
e-baznīcēns
#25 Nosūtīts: 26.01.2008 11:25
  


Bitīt - vai kristieši paši par sevi ir svēti un bezgēcīgi vai tikai tādēļ, ka viņi ir Kristū iegremdēti? un pat ja taisnības dēļ ciešam, tad tomēr tas nenozīmē, ka šajā pasaulē jelkad būsim pilnīgi svēti, šķīsti un bezgrēcīgi paši par sevi, nē - tādi paši par sevi mēs būsim tikai debesīs, bet šeit mēs tādi esam tikai, kad Kristus mūs apsedzis ar Savu nevainojamo taisnību.

Ingars
e-baznīcēns
#26 Nosūtīts: 26.01.2008 11:36
  


un vel jo projam nesaprotu ka cilveks var but slikts jau kops dzimsanas

tā, ka cilvēkā ir iedzimta nosliece uz egoismu - tas parādās jau zīdainī, lai gan viņa griba ir tik vāja un gandrīz nekāda, ka viņš nespēj neko lielu sagrēkot, tomēr nosliece uz egoismu jau parādās, tālāk pavēro kādi ir vairums bērnu bērnudārzos, ak cik mīļi un jauki viņi ir....kamēr tas pašiem ir izdevīgi, bet tu pat iedomāties nevari cik ļauns un samaitāts var būt bērns un tā aug buciņš, aug radziņi

Sniegpārsliņ - tev ir pareiza attieksme tiktāl cik tu mīli un pieņem cilvēkus, kā ir rakstīts - mīlestība apklāj grēku pulku, tas ir - tā ir piedodoša un žēlsirdīga un nebaksta ar pirkstu kur katram kāda skabarga acī. Redz Dieva mērķis, kas arī izdevās, bij radīt pilnīgu pasauli ar absolūti labām radībām un radības kroni - cilvēku. Taču cilvēks pats samaitāja sevi saceldamies pret savu Radītāju un TAS LŪK IR TAS VISLIELĀKAIS ĻAUNUMS CILVĒKĀ

Viss, ko sludinot šādu skarbu bauslību Dievs caur kristiešiem grib panākt, lai tu cilvēks atzītu un nožēlotu pat tavuprāt visnenozīmīgākos grēkus un varētu būt laimīga mūžīgi un atjaunot attiecības ar savu Radītāju, mīļo Tēvu - Viņš vēlas tevi un visus pārējos cilvēkus ņemt pie Sevis, taču grēks mūs šķir un tādēļ Kristum bij jāmirst tik briesmīgā nāvē lai samaksātu par mūsu grēkiem lieliem un maziem, ka mums ir nodrošināts ceļš uz PATADĪZI. Elle nav priekš cilvēkiem, tomēr daudzi tur nonāks savas ietiepības dēļ, cilvēkiem ir sagatavota Paradīze

sniegparslina
e-baznīcēns
#27 Nosūtīts: 26.01.2008 18:44
  


ingar, ja ir ta ka tu tagad stasti par paradizi un elli tad jau butu ok- viss taisnigi, viss pareizi, ta teikt ko sesi to plausi. atliek vien ceret ka ta tiesam ir. tacu manuprat Bibele ir gana daudz pretrunu lai es ta vienkarsi nepalautos uz to. manuprat tur aprakstitais tikpat labi var but gan patiesiba, gan pasakas.a par mazu bernu samaitatibu es tevi varu apstridet- tu apraksti berninus kas jau ir bernudarza, kasjau ir macijusies so to no apkartejiem, a es domaju zidainisus ,paris menesisus vecus, kas ar visu savu atklatibu un milestibu ir vienkarsi mazi engelisi. es nezinu vai tu esi turejis rokas paris nedelas vecu mazuliti, paskatijies vijnam actinas. es esmu un varu teikt ka neka tiraka un skaidraka par so mazo radibinu nav.

talyc
e-kardināls
#28 Nosūtīts: 26.01.2008 23:10
  


mhm, ej un skaties multfilmas
šreks2 laikam bija tāds mīļš kaķītis mazmazītiņos zābaciņos
tāds ar mīļām, mīļām acītēm (nu un tad ka profesija = algots slepkava)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
sniegparslina
e-baznīcēns
#29 Nosūtīts: 27.01.2008 13:44
  


tev patik parspilet, man kaut ka par laimi saskare ir bijusi tikai ar valsta likumdosana atzitu profesiju parstavjiem un multenites mani ipasi neaizruj ta ka nesaprotu analogiju ar šreku 2...bet ieintereseji- bus janoskatas

Ingars
e-baznīcēns
#30 Nosūtīts: 27.01.2008 23:34
  


Sniegparsliņ, ir ok, man ar bij tāds laiks, kad varēju pieņemt šo to no bībeles, bet visu nekādā gadījumā, pat tagad vēl ir daudz lietas, kuras nesaprotu vai no sava cilvēciskā ierobežotā skatpunkta saskatu pretrunas, taču tās ir tikai mūsu prātos - Dieva vārdā pretrunu nav, pretruna ir cilvēkā. Tu saki, ka mazi zīdainīši izskatās tik tīri un tik nevainīgi - jā gan, jo, kā jau teicu - viņu griba un prāts ir tik tikko sākuši attīstīties, tāpēc arī izdarītie grēki tikko dzimušam zīdainim nav, taču iedzimta nosliece uz ļaunumu gan ir, jo tas pats mazais eņģelītis īpaši nedomā par mātes labsajūtu un vai vienmēr viņš brēc tikai tad, kad patiesi ir vajadzība, vai tu tiešām zini, kas cilvēka sirdī ir par motīviem jau tādam zīdainītim? Viņi gan ir mīļi, tomēr tajā pašā laikā mazi egoisti un vai tiešām ir tā, ka bērns jau nav vainīgs, ja pieaugušie viņam māca muļķības? Ja bērni būtu labi, tad viņi būtu imūni pret ļaunumu un to neiemācītos, kā Jēzus - Viņu nespēja ietekmēt nekāds ļaunuma paraugs, Viņš bij absolūti šķīsts un bezgrēcīgs.

Tici man - esmu pietiekami redzējis sīkos, lai varētu objektīvi secināt, ka vērā ņemama nosliece uz blēņām jau parādās pirms viņi iemācās staigāt un runāt - tātad visai agri un ne vienmēr vainojams pieaugušo sliktais paraugs, bet ir pat lietas, kuras viņi dara un mēs brīnamies - kur gan viņš šitādas muļķības samācījies, bet ne vienmēr jau samācījušies, bet savā galviņā izfunktierējuši.

Tu varbūt teiksi - viņi taču ir dumji un nezina vēl kas labs kas ļauns! tieši tā - un tas vien pierāda, ka, ja bērniņi būtu bezgrēcīgi, tad nebūtu nosliece uz blēņām, jo arī Ieva un Ādams pirms grēkā krišanas nemaz ļaunumu kā tādu nepazina.

Lapa  Lapa 3 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup