136. Kādā stāvoklī cilvēks ir iedzimtā grēka dēļ?


:: e - POLEMIKA :: / Kristīgā mācība

 ...kā lai saprotam: bads, karš, nelaimes, ... bojā iet cilvēki...

Lapa  Lapa 4 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4
e-autors Ziņa
bitite2
e-baznīcēns
#31 Nosūtīts: 28.01.2008 13:21
  


INGARAM-Ja tu saki ka uz zemes nav iespējams būt svētam,tad kā to saprast ka Bībelē rakstīts ka nekas un neviens kas ir nesvēts un slikts neieies debesu valstībā.Jēzus mūs māca unrādīja priekšzīmi.Dievs teica esiet svēti un pilnīgi kā es esmu.Mīlestība un piedošana ir pilnības pazīme.

talyc
e-kardināls
#32 Nosūtīts: 28.01.2008 14:51
  


2bitīte
ja tu domā ka būs svētie, kas debesu valstsībā ieies sava svētuma dēļ tad tu gaužām maldies


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
sniegparslina
e-baznīcēns
#33 Nosūtīts: 28.01.2008 20:03
  


ingar, vispar sava zina jau tev taisniba, es pirms tam tik talu nebiju aizdomajusiess. bet no otras puses man savs ieprieksejais uzskats patika labak. ta jau sanak ka pasaule vispar ir kaut kadas sausmas- visapkart vini greki un launums. tiri vai baisi paliek. neatnem man ticibu cilveku labestibai

Ingars
e-baznīcēns
#34 Nosūtīts: 28.01.2008 23:39
  


Sniegpārsliņ - tieši tāds ir mērķis, izraisīt šausmas. Kādēļ tev šķiet, vajadzīga sāpju sajūta? lai zinātu, ka ar tavu ķermeni kaut kas nav kārtībā un tu laicīgi izsargātos no tā iznīcināšanas, guži tāpat arī kad tu ieraugi skarbo patiesību par pasauli. Esi redzējusi dokumentālos kadrus, kur musulmaņi mazus puisīšus māca nogalināt? un tici man - viņi ir efektīvāki slepkavas, nekā pieredzējuši teroristi. Taču galamērķis nebij tevī iznīcināt ticību labajam, vai iedzīt tevi izmisum', bet lai izmisums dzītu tevi meklēt risinājumu, nevis, hops atpakaļ uz acīm rozā brilliņas, bet gan saskatīt reālu risinājumu cilvēka ļaunumam - papriekš taisnošana Jēzū Kristū un tad svētdarīšana, kas ir process, kurā tiek dziedināta cilvēka samaitātā dvēsele, sirds, prāts un visa viņa dzīve - tā ir pilnīga dziedināšana un Dievs kā Tēvs mūs audzina patiesā mīlestībā un māca patiesi mīlēt


bitīt - kurš cilvēks izņemot Jēzu bijis absolūti svēts un taisns? Jānis kristītājs? tad kādēļ viņš atzina Jēzus pārākumu? jaunava Marija? tad kādēļ atzina savu niecīgumu?

sniegparslina
e-baznīcēns
#35 Nosūtīts: 29.01.2008 00:48
  


tatad tu uzskati lai cilveki saktu kaut ko darit ir jaiebiede vai jaiedzen izmisuma vini...diezgan struntiga perspektiva. ar speku vai draudiem paklaujot galu gala var panakt tikai sacelsanos. manuprat Dievs sludina milestibu un piedosanu nevis bailu iedvestu paklausibu- neklausisi -nonaksi elle.. protams pamat merkis ir, lai cilveki mekletu patiesibuun Dievu , bet lidzeki ka tas tiek meginats panak vai es vismaz ta saprotu no tevis ar bailem ir man nepienemami un necienigi.

bitite2
e-baznīcēns
#36 Nosūtīts: 29.01.2008 01:05
  


Atklāsmes grāmata 22:10-15 ...bet taisnais lai dara arī turpmāk taisnību,svētais lai pastāv arī turpmāk svētumā...Ingar es jau neteicu ka Marija,Jānis Kristītājs neatzina savas vājības un grēkus,bet paliekot uzticīgi MĪLESTĪBAI UZ jĒZU viņi paveica tādas lietas ko mirstīgajam grūti aptvert.

Ingars
e-baznīcēns
#37 Nosūtīts: 29.01.2008 16:58
  


Kā redzam apustuļu vēstulēs - pirmais ar ko viņi parasti sāk ir evaņģēlijs, nevis bauslība, mērķis vienmēr ir mīlestība. Taču pasaules cilvēki spļauj tai virsū un mīda kājām, visi iedomājas - mani grēki taču nav tik lieli, kādēļ man kas būtu jānožēlo. Lūk tieši priekš tādiem arī domāta bauslība, kuri neapzinās savu patieso stāvokli.

Ja cilvēki būtu atsaucīgi, tad nevajazētu iedvest bailes, turklāt...tas nav tā, ka Dievs tīšuprāt cilvēku biedētu, nē Viņš tikai atklāj tīru patiesību par postu, kurā cilvēks pats sevi grūž un protams, ka tas tracina un sadusmo, īpaši ja sirdsapziņa atzīst, ka tā ir taisnība. Ir viegli pārdzīvot, ja tevi nepatiesi apvaino, taču bezgala sāpīgi ir tad ja cieti pelnītu sodu - tad tev nav par ko sūdzēties un attaisnoties

otrkārt - ja nevēlies pieņemtDieva žēlastību, tad loģiski, ka Viņš tevi pārāk stipri mīl lai kā cilvēki parasti to dara - vienkārši apvainotos un pamestu tevi, nē, Dievs vispirms norāda tev, kādas būts sekas, kāda ir patiesība, lai tu tomēr atgrieztos, kaut vai aiz bailēm - tomēr glābta

talyc
e-kardināls
#38 Nosūtīts: 29.01.2008 19:29   Laboja talyc
  


čūska teica : "...jūs nemirsit vis...";
pāvests teica: "...gan jau Dievs apžēlosies lai arī kam cilvēks būtu (ka tik no visas sirds) ticējis..."
- - -
un cilvēkam bija patīkami to uzlūkot(uzklausīt) par patiesību esam;
iedomu-meli jau allaž ir patīkami-saldāki par patiesību


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
sniegparslina
e-baznīcēns
#39 Nosūtīts: 29.01.2008 20:13
  


"Ir viegli pārdzīvot, ja tevi nepatiesi apvaino, taču bezgala sāpīgi ir tad ja cieti pelnītu sodu - tad tev nav par ko sūdzēties un attaisnoties''- zini man ir pilnigi otradi- ja mani apmelo es vienkarsi trakoju, bet ja man norada uz manam kludam, kuras tiesam ir manas tad es to neapstridu, un censos labot. nju vispar jau laikam liela dala patiesibas tevis teiktaja ir. uz so mirkli man nav pretargumenti.
un ,talyc, piekritu tevis teiktajam par to ka meli ir patikamaki, bet reizem bez melosanas vienkarsi nevar, ja negrib sapinat lidzcilvekus vai sevi.

talyc
e-kardināls
#40 Nosūtīts: 21.02.2008 13:15
  


tas ir stulbums
un garīgs aklums
- - -
jo kad nāk patiesība
tad ir divtik sāpīgi


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Lapa  Lapa 4 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup