191. Ko Bībele māca par Jēzus apbedīšanu?


:: e - POLEMIKA :: / Kristīgā mācība

 Apspriedīsim, kā mēs varam veicināt misijas darbu

Lapa  Lapa 3 no 6:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  Tālāk »
e-autors Ziņa
Ingars
e-baznīcēns
#21 Nosūtīts: 7.09.2008 14:34
  


Starp citu par laišanu/nelaišanu pie dievgalda. Bībelē ir tā kā rakstīts, ka katram pašam būs izvērtēt un sagatavoties, bet nekur šādu praksi, ka mācītājs izvēlētos kuru pielaist kuru ne - neredzam. Jo kāda gan tur mācītājam daļa - ja kāds necienīgi to dara, kaut arī dzirdējis patiesību, tad tā ir katra paša bēda un problēma.

Vienīgi var būt runa par to, ka ja kāds konkrēti pirms vakarēdiena saņemšanas apliecina kaut ko aplamu, tad vēl tādu var nelaist

dassy
e-baznīcēns
#22 Nosūtīts: 8.09.2008 19:07   Laboja dassy
  


Ingars

Tu KLB neipielaišanu pie Vakarēdiena nepareizi saproti! Un privātā grēksūdze KLB nemaz tik populāra nav...!

šito nevar tā uzreiz izskaidrot, bet vajadzīgas vairāks pārrunas, jautājumi un atbildes...

kaut gan mācītāji var vieglāk manipulēt ar nepielaišanu, ja viņiem kāds cilvēks nedara pa prātam, bet tā jau būs viņa atbildība...! Ko Dievs prasīs no viņa, ka izmantojis savu amatu privātos nolūkos , savās iegribās...

Roberto
e-pāvests
#23 Nosūtīts: 9.09.2008 11:41   Laboja Roberto
  


Ingar
K.F.V.Valters: Par slēgtu dievgaldu


_____________________
simul iustus et peccator
Ingars
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 11.09.2008 21:40
  


Roberto
nejiet gluži kopā ar bībeli - tā ir katra cilvēka paša atbildība. Runa var būt vienīgi par tādu, kurš atklāti noliedz Jēzu Kristu vai atklāti nenožēlo kādu grēku. Visādi citādi - baptisti, metodisti, pentakosti, harizmāti un citi, kuri apliecina Jēzu Kristu ir pielaižami

28 Bet lai cilvēks pats sevi pārbauda (nevis mācītājs), un tā lai viņš ēd no šīs maizes un dzer no šī biķera.
29 Jo, kas ēd un dzer, tas ēd un dzer sev pašam par sodu, ja viņš neizšķir Tā Kunga miesu.
30 Tādēļ jūsu starpā ir daudz vāju un neveselu un diezgan daudz ir mirušu.
31 Ja mēs paši sevi pārbaudītu(nevis mācītājs), tad netiktu sodīti.

tātad mācītājam tur maza daļa - viņa pienākums ir sludināt un mācīt, pamudināt un audzināt, bet ja kāds neievēro un turpina palikt grēkos, tad tā ir katra paša vaina

Roberto
e-pāvests
#25 Nosūtīts: 12.09.2008 16:42   Laboja Roberto
  


Ingar

Tu raksti: isādi citādi - baptisti, metodisti, pentakosti, harizmāti un citi, kuri apliecina Jēzu Kristu ir pielaižam

es redzu, ka katru dienu ar Tevi notiek ļaunāk...
Kam draudzes gans nevar dot Vakarēdienu?


_____________________
simul iustus et peccator
dassy
e-baznīcēns
#26 Nosūtīts: 12.09.2008 18:13   Laboja dassy
  


Ingars

iet gan kopā!

Paskatoties vēsturiski pareizticīgo baznīcā ir bijis vienmēr slēgtais vakarēdiens(pat dažās draudzēs svešinieki tieka un tiek izraidīti(palūgti izziet) ārā)... tad kad Romas katoļu baznīca atdalījās no Konstantinapoles(1054), tad RKB sāka savu "brīvo" (nolaidīgo) dzīves veidu pret garīgām vērtībām, bet savukārt ortodokies (manā skatījumā, jo šitas posms man interesē no Gregorskolas laikiem!) pārāk padarīja kristietību par bauslības, autoratīvu un misticisma ticību (protamas, ne 100% visi, jo ir tur ar izņēmumi)

jāņem vērā,ka daudzreiz Bībeli paskaidro Apustulisie tēvu un citu teologu darbi .. tāpat kā mūdsdienās! piemēram vai tad 'Bībelē kautkur ir teikts, ka jāiet uz baznīcu, vēl pietam svētdienās???

un, manuprāt, Tu neizproti ko īsti nozīmē slēgtais Vakarēdiens! dažrezi cilvēki runā pretī jo viņi nezina par ko iet runa un neizprot lietas būtību ;) viss atkarīgs no tevis vai gribēsi pats to saprast vai nē!

dassy
e-baznīcēns
#27 Nosūtīts: 12.09.2008 18:22   Laboja dassy
  


jo ko var ņemties? ja Tev nepatīk slēgtais Vakarēdiens, tad ej kā gājis uz LELB (neviens tač Tevi nevelk ar varu pie KLB Vakarēdienu) un esi mierīgs, nevis te ņemies!? ir tač daudz cita par ko padiskutēt šite interneta vidē!

Ingars
e-baznīcēns
#28 Nosūtīts: 13.09.2008 00:13
  


dassy

pirmkārt - LELBā vēl joprojām ir slēgtais dievgalds
otrkārt - baznīctēvi maldījās ļoti daudzās lietās

Un ir gluži pie kājas - baptists, pentakosts vai harizmāts. Pentakostiem stapr citu ir tieši tāda pati izpratne par vakarēdienu kā luterāņiem. Ja cilvēks izšķir Jēzus miesu un asinis, ja cilvēks tic uz Jēzu - kādas vēl var būt runas par nelaišanu pie Dievgalda?

Roberto
Nu un vai tad baptisti ir suņi, cūkas utt.? Vai pentakosti netic Jēzum? Esmu personīgi pārliecinājies, ka viņi saprot vakarēdienu tieši tāpat kā luterāņi.

Tāda dzīšana arā no baznīcas vakarēdiena laikā nenozīmē, ka tas bij pareizi, cilvēki ar laiku daudz nepareizības ieviesa. Es piekrītu, ka nekristītajiem un nemācītajiem, kuriem nav ticības tiek liegts vakarēdiens, taču nejau brāļiem un māsām Kristū, nejau tiem, kuri izšķir Kristus miesu un asinis

dassy
e-baznīcēns
#29 Nosūtīts: 13.09.2008 00:26
  


Ingars

nu beidz... tad par ko tāds protests? un kāpēc tad toreiz uz Latvijas Luterānī publico rakstu "neparakstījās" LELB mācītāji?

bet Ingar, vari priecāties... LELB ļaudis pēc mana skatījuma kristīgi ir vairāk zinošāki kā KLB!

brrr...
es runāju par Pareizticību(ortodoksālo bazīcu - angliskots nosaukums!) visi tevis minētie ir protestanti nevis pareizticīgie! un 1054 gadā pat Luters nevienam nebjia padomā ;)

(pasklati baznīcas vēsturi)

moritz
e-baznīcēns
#30 Nosūtīts: 13.09.2008 14:57
  


ingar, vispaar, ir jau teikts, ka maaciitaji ir dieva namturi, un ka no vinjiem tiks daudz vairaak atprasiits... par tevis piemineeto "pasha atbildiibu" - vieglaakais veids, kaa atkratiities no atbildiibas, kas nes liidzi nepopulaaru riiciibu... kaadu atbildiibu greeka apmaatais speej uznjemties? un tad nu sanaak, ka kopaa ar visiem ap kunga miesu un asiniim shmurgaajas atklaati netiklji, lauliibas paarkaapeeji, ticiibas noliedzeeji... a maaciitaajs tik bubina: "pasha atbildiiba, pasha atbildiiba, pasha atbildiiba"... ir kaadi, kas mani uzskata par ljaunu cilveeku, jo es esmu dzinis vinjus prom... bet nevaru noskatiities uz to...


_____________________
laimīgā nekonsekvence...
Lapa  Lapa 3 no 6:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup