1. Kādēļ mums ir jāmācās pazīt Dieva Vārdu?


:: e - POLEMIKA :: / Kristīgā mācība

 Svētās Kristības Sakraments

Lapa  Lapa 3 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4  Tālāk »
e-autors Ziņa
Roberto
e-pāvests
#21 Nosūtīts: 30.04.2009 09:05   Laboja Roberto
  


ANGEL777,

Jēzus pats kristījās būdams jau pieaudzis

Saki man lūdzu, kāpēc Jēzu apgraizīja, kad Viņš bija zīdainis? [Lk.2:21]

Ja jau Viņā [Kristū] jūs arī esat apgraizīti, ne cilvēku rokām, bet Kristū apgraizīti, un tā tikuši vaļā no savas grēcīgās dabas, kristībā līdz ar Viņu aprakti un Viņā līdzi uzmodināti, ticēdami Dieva spēkam, kas Viņu uzmodinājis no miroņiem. [Kol.2:11-12]

Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristus Vārdā, esat tērpušies Kristū. [Gal.3:27]


_____________________
simul iustus et peccator
Ingars
e-baznīcēns
#22 Nosūtīts: 3.05.2009 17:48   Laboja Ingars
  


ANGEL777
Bībelē ir teikts, ka cilvēka sirds ir ļauna jau kopš mazām dienām. Bībelē ir nepārprotami norādīts, ka, lai gan bērnam ir maz izdarīto grēku un tikko dzimušam zīdainim to nav gandrīz nemaz, tomēr viņi manto no vecākiem iedzimto grēcīgo dabu un viņš sāk grēkot ar pirmo elpas vilcienu. Varbūt esi dzirdējusi arī par tādiem neapzinātiem grēkiem - mums ir grēki, kurus apzinamies, taču vesela gūzma, par kuriem pat nenojaušam.

Ja bērns piedzimst bezgrēcīgs, tad kāpēc Dievs viņu uzreiz nepaņem debesīs? Kāpēc jaundzimušie ir mirstīgi (kā zināms, mirstīgums ir sods par grēku, Jēzus piedzima mirstīgs ne Savu, bet mūsu grēku dēļ). Un kāpēc visi bezgrēcīgie sāk grēkot? Kurš ir tas moments, kad hops un bērns pēkšņi kļūst grēcīgs?

Un par sapratni - mēs topam pestīti ne savas prāta darbības vai sapratnes dēļ, bet gan Dieva darba dēļ un tur nu cilvēks nemaz nepiedalās. Grēku nožēlošana ir dzīvas ticības auglis un to prasa pirms kristības, lai mācītājs zinātu vai Dievs kristāmajā personā ir radījis ticību un jaunpiedzimšanu vai ne, nevis tādēļ, ka ar savas mutes liecību izdaram darbu, kas pelna kristību. Pēc mutes liecības topam pestīti ne pašas darbības dēļ, bet gan Dieva darba dēļ, no kā rodas mutes liecība un Dieva apsolījuma dēļ.

Par mazajiem bērniem Jēzus Pats ir liecinājis, ka tiem gan var būt ticība un, ka viņi pat spēj sagādāt Dievam slavu, viņi ir Dieva valstības cienīgi. Pie bērna viss notiek savādāk, nekā pie piweaugušā - to arī Jēzus liecina. Bērns var saņemt visu uzreiz, bet pieaugušo vajag vispirms darīt kā bērnu, lai viņš patiesi spētu atgriezties.

Prāts nevirza ticību, bet ticība virza prātu

Jēzus kristība vispār ir atsevišķs gadījums

Lai Dievs svētī mūs Sava vārda patiesībā

Peteris
e-baznīcēns
#23 Nosūtīts: 1.09.2009 13:13
  


atkal iemaisos...
Izlasīju no augšas līdz apakšai. Izlasīju, ka paši kristieši (vadošie) Jēzus mācību samudžinājuši, tulkojuši , pārlabojuši pēc saviem uzskatiem un pārliecības kā labāk un pareizāk. Svētie un bīskapi u.c. gudri un labu griboši, gan jau to starpā arī kāds aprēķinātājs. Slikti!
Mans jautājums: kā ar tiem bērniņiem (bērniem), kas nomirst bez kristīšanas tālu vai tuvu no tās iespējamības apstākļiem? Ja viss notiek ar Dieva nolūku, vai Viņš grib radīt lai būtu ko iznīcināt - bez mūžīgās Dzīvības cilvēks ir nolemts iznīcībai un, ja jau bez kristīšanas Dzīvību nevar mantot...( NB!- Dievs ir nekļūdīgs!) Nabaga kristieši, jūs, kas Jēzum patiesi ticiet, jūs esiet tie bērniņi, ko Jēzus pie sevis aicina un visādas mācības un teoloģijas un konfesijas ir tie mācekļi, kas norāj tos, kas pie Viņa ticībā nākuši pēc svētības.

Janis Karklins
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 21.04.2016 10:14
  


Laba un aktuāla diskusija arī šodien. Paldies, ka varam turēt Jēzus pavēles.

talyc
e-kardināls
#25 Nosūtīts: 21.04.2016 10:51   Laboja talyc
  


Tā gan JK
tēmas kam ir saistība ar mūžību ir aktuālas jebkuros laikos (kamēr vēl ir laiks), kamēr saka šodien. Spēlētāji mainās, bet lomas paliek; tautieši mirst, bet tauta dzīvo; utml...

Svētā vakarēdiena sakraments ir vienreiz iestādīts (Jēzus unikālais darbs)
Pastāvīgai lietošanai līdz laiku beigām (Baznīcas atslēgu varas ietvaros)

- - -

Paldies, ka aktualizē


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Roberto
e-pāvests
#26 Nosūtīts: 21.04.2016 12:13   Laboja Roberto
  


Temats tomēr par Svētās Kristības Sakramentu...

Ak šie latvieši - nelasīju, bet ir viedoklis


_____________________
simul iustus et peccator
Janis Karklins
e-baznīcēns
#27 Nosūtīts: 22.04.2016 12:51
  


Tieši par to runa un īpaši par bērnu kristību. Šodien Latvijas Kristīgajā radio bieži var dzirdēt, ka bērnu kristība ir nebibliska un manuprāt bieži tiek apdraudēta ticība.

Roberto
e-pāvests
#28 Nosūtīts: 22.04.2016 14:13   Laboja Roberto
  


Interesanti vai mācītājs U.Rožkalns savai ""radio draudzei" ir sludinājis par biblisko kristību, kurā nav nozīmes bērns vai pieaugušais? vai arī šajā radiostacīja drīkst sludināt tikai pārkritīstajiem lojālus tekstus?


_____________________
simul iustus et peccator
Janis Karklins
e-baznīcēns
#29 Nosūtīts: 22.04.2016 15:48
  


Kā Bībelē minēts, šo radiostaciju pamazām, varbūt arī ne pamazām, bet pārņem jauno kustību gars, bet paldies Dievam par katru reizi, kad var dzirdēt Dieva nesagrozīto vēsti.
Robert, lai uzzinātu ko sludina māc. Uldis Rožkalns ir pašam jāklausās.

Cody
e-baznīcēns
#30 Nosūtīts: 22.04.2016 22:14
  


Šodien "Aktuālā diskusija" par kristību sākot no 10:50
_____________________
Tur, kur nav skaidras pārliecības, priekšroka jādod šaubām
Lapa  Lapa 3 no 4:  « Atpakaļ  1  2  3  4  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup