159. Kādi ir ļaunie eņģeļi?


:: e - POLEMIKA :: / Kristīgā mācība

 Par ticību, kas darbojas mīlestībā

Lapa  Lapa 3 no 8:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  8  Tālāk »
e-autors Ziņa
biskaps
e-baznīcēns
#21 Nosūtīts: 22.11.2010 15:41
  


Ilār Plūme, tavas manipulācijas ar Dieva vārdu pret līdzcilvēkiem ne ar ko nav labākas par jezuītu manipulācijām Millera pārstāstījumā - "Vadītāji var pavēlēt [padotajiem] grēkot paklausības vārdā (kura tiem ir jāizrāda) ar nosacījumu, ka tas nesīs labus augļus." .. Šī zaimojošā novēršanās no Dieva Vārda un sirdsapziņas terorizēšana ir likumsakarīgs rezultāts tam, ka[...] ir noraidījusi Dieva Vārdu kā vienīgo ticības avotu.. un paverdzinājusi tās locekļu sirdsapziņu."
Zīmīgas paralēles, ļoti zīmīgas.

Peteris
e-baznīcēns
#22 Nosūtīts: 22.11.2010 18:16
  


Dieva vārdi ir vienīgais avots, no kura dzert brīnišķo ticības ūdeni, un sirdsapziņa ir vienīgā mute, caur kuru šo veldzi uzņemt. Ausis un acis ir tikai smeļamā krūze.
Bet ko es jums saku? Jūs apsverat un nosakat pareizumu avota gultnes materiālam un novietojumam, krastu izbūvei un pieļaujamām dzeršanas vietām un kārtībai un tādā garā.
Paklausības vārdā grēkot var vienīgi tad, ja vadītāju stāda augstāk par Dievu.

antiteists
e-baznīcēns
#23 Nosūtīts: 22.11.2010 20:36
  


dieva nav


_____________________
Kad viens cilvēks cieš no mānijas, tas saucās vājprāts. Kad daudzi cilvēki cieš no mānijas, tā saucās reliģija.
Latvju luteranis
e-baznīcēns
#24 Nosūtīts: 23.11.2010 00:51
  


biskap
Pirmkārt, tu joprojām turpini apmelot cilvēku, kas ar tevi nemaz nerunā.

Otrkārt, šo apmelojumu lielākai ticamībai prasītos vismaz kādi viltus liecinieki, kuriem būtu likts grēkot paklausības vārdā.

Vai tad tiešām tev kāds lika gānīt lelbiešus un arhibīskapu Vanagu?

biskaps
e-baznīcēns
#25 Nosūtīts: 23.11.2010 01:21
  


Ll, gānīt lelbiešus un arhibīskapu ir tevis izvēlētais dzīves un mūža aicinājums.
Arī jezuītiskajiem eksperimentiem ar sirdsapziņas terorizēšanu jums, nabadziņiem, atliecis vien jean ar viņa mazo grupu. Tāpēc arī tā trakojat, citādi eksperimenta objekts var norauties no āķa.

- - -

Ko arī viņam no sirds Kristus un Viņa mīlestības vārdā novēlu.

talyc
e-kardināls
#26 Nosūtīts: 24.11.2010 00:33   Laboja talyc
  


antiteist, zini, ka par tevi ir rakstīts Bībelē? (Ps. 53:2 spiest lai lasītu Ps. 14:1)

Tā saka Tas Kungs, Israēla ķēniņš un Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un pēdējais, un bez Manis nav cita Dieva! Kas var Man līdzināties? Lai tas nāk un Man saka un ziņo! Kas sūtījis senlaikos tautas pasaulē un pasludinājis nākošo, kas vēl notiks?
Lai tie to pasaka! (Jes. 44:6)


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
Latvju luteranis
e-baznīcēns
#27 Nosūtīts: 24.11.2010 01:04
  


biskap

Vai tad aicināt tevi un tavus jaunos draugus beidzot uztvert nopietni luteriskās baznīcas ticības apliecības ir sirdsapziņas terorizēšana?

Joprojām baidies, ka jeans reiz rīkosies kristīgi?

biskaps
e-baznīcēns
#28 Nosūtīts: 24.11.2010 14:16   Laboja biskaps
  


Ll, ar savu LTA grotesko interpretāciju un dodot pilnu vaļu zināmai destruktīvai personai - ("tēvam Liārijam"), esat kļuvuši par sektu, tātad tieši par to, pret ko LTA iestājas.
Jautājums ir par to, vai paši reiz rīkosieties kristīgi pret nabaga jean un dosiet viņam vietu savā sektā, kur viņš tik ļoti kāro nokļūt (bet saskaņā ar sirdsapziņu), piemirstot, ka sektu iekšienē principā valda neveselīgas attiecības, kas atšķiras no normālām kristiešu attiecībām.

talyc
e-kardināls
#29 Nosūtīts: 24.11.2010 17:53   Laboja talyc
  


par normālām kristiešu attiecībām mūsdienās bieži vien tiek uzskatīta laipna tolerance pret tiem, kas sauc sevi kristiešus esam un mīļa iecetība pret dažādo viņu mācības asortimentu.

Tā ir mūsdienu ekumenisma mērcē pasniegtā pāvestība. Ar kuru nu arī biskapieši tagad dabūjuši savas alkatīgās māgas piestumt un nu, smaidīgi treknām mutēm, to aizgūtnēm ņemas slavēt.

Nabaga jean tiek "brālīgi" izsmiets par to, ka šis pie tādas treknas barības nepieradis, ņēmis un apvēmies. Suņa daba liek savā gudrībā tādu pamācīt lai tak duraks ņem un izvemto atkal apēd.


_____________________
...ne pret, ne par, bet ar...
biskaps
e-baznīcēns
#30 Nosūtīts: 24.11.2010 18:23   Laboja biskaps
  


Kā zināms, sektantisma fenomens slēpjas aiz dažādām kristietības novirzienu maskām un luterisms ( tāpat kā ultramontānisms Rkb ), kā redzams, nav no tā pasargāts, pietiek kādam tā apšaubāmam shizmatiskam interpretatoram deķīti uz savu pusi atsperoties paraut (vēl jo vairāk, ja ši deķīša pavilkšana tikuse jo dāsni apmaksāta).
Kāds tur brīnums, ka šādā grupā bez vīraka graudiņa kvēpināšanas uz augšminētā imper-, atvainojos, interpretatora altārīša nekādi neņem. Bez tā sektas identitāte vājinātos un pārējie sāktu domāt, kam viņiem šāds sektantisms ar visiem pribambasiem vispār vajadzīgs.
Bej svoih, štob čužije bojaļis.

Lapa  Lapa 3 no 8:  « Atpakaļ  1  2  3  4  5  6  7  8  Tālāk »
...bet es teikšu tā:
Krāsas izvēle 


» e-baznīcēns  » Parole 
Vienīgi e-baznīcēni te var rakstīt. Vispirms precīzi ieraksti savu e-vārdu & paroli vai REĢISTRĒJIES.
 
⇑Augšup